LP. | Nazwa | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1 | Sokół Ostróda | 17 | 41 | 46:17 |
2 | Polonia Pasłęk | 17 | 41 | 55:22 |
3 | Start Nidzica | 17 | 37 | 60:24 |
4 | Zatoka Braniewo | 17 | 35 | 60:20 |
5 | Huragan Morąg | 17 | 34 | 53:35 |
6 | Ossa Biskupiec Pomorski | 16 | 32 | 50:37 |
7 | Unia Susz | 17 | 27 | 36:32 |
8 | Czarni Rudzienice | 17 | 24 | 40:35 |
9 | Iskra Narzym | 17 | 22 | 37:55 |
10 | Drwęca Nowe Miasto Lubawskie | 17 | 22 | 35:33 |
11 | Płomień Turznica | 17 | 22 | 36:44 |
12 | Wałsza Pieniężno | 17 | 19 | 33:49 |
13 | MKS Działdowo | 17 | 12 | 23:47 |
14 | Tęcza Miłomłyn | 17 | 11 | 22:46 |
15 | Kormoran Zwierzewo | 17 | 10 | 19:49 |
16 | GSZS Rybno | 17 | 0 | 14:74 |
Kolejka 1: 5 - 6 sierpnia | |
---|---|
Sokół Ostróda - Kormoran Zwierzewo | 4:0 |
Start Nidzica - MKS Działdowo | 4:2 |
Iskra Narzym - Czarni Rudzienice | 4:3 |
Tęcza Miłomłyn - Huragan Morąg | 1:3 |
Powiśle Dzierzgoń - Polonia Pasłęk | 1:4 |
Drwęca N. M. Lubawskie - Ossa Biskupiec Pomorski | 1:2 |
Unia Susz - Płomień Rudzienice | 1:1 |
Zatoka Braniewo - GSZS Rybno | 6:0 |
Kolejka 2: 12 - 13 sierpnia | |
---|---|
Kormoran Zwierzewo - GSZS Rybno | 2:1 |
Płomień Turznica - Zatoka Braniewo | 1:1 |
Ossa Biskupiec Pomorski - Unia Susz | 6:2 |
Polonia Pasłęk - Drwęca N. M. Lubawskie | 1:3 |
Huragan Morąg - Wałsza Pieniężno | 6:0 |
Czarni Rudzienice - Tęcza Miłomłyn | 2:1 |
MKS Działdowo - Iskra Narzym | 4:2 |
Start Nidzica - Sokół Ostróda | 1:2 |
Kolejka 3: 19 - 20 sierpnia | |
---|---|
Start Nidzica - Kormoran Zwierzewo | 2:0 |
Iskra Narzym - Sokół Ostróda | 0:4 |
Wałsza Pieniężno - Czarni Rudzienice | 3:2 |
Drwęca N. M. Lubawskie - Huragan Morąg | 6:1 |
Unia Susz - Polonia Pasłęk | 1:3 |
Zatoka Braniewo - Ossa Biskupiec Pomorski | 8:2 |
GSZS Rybno - Płomień Turznica | 2:4 |
MKS Działdowo - Tęcza Miłomłyn | 0:2 |
Kolejka 4: 26 - 27 sierpnia | |
---|---|
Kormoran Zwierzewo - Płomień Turznica | 2:3 |
Ossa Biskupiec Pomorski - GSZS Rybno | 8:1 |
Polonia Pasłęk - Zatoka Braniewo | 1:3 |
Huragan Morąg - Unia Susz | 2:2 |
Czarni Rudzienice - Drwęca N. M. Lubawskie | 1:3 |
MKS Działdowo - Wałsza Pieniężno | 5:2 |
Sokół Ostróda - Tęcza Miłomłyn | 5:3 |
Start Nidzica - Iskra Narzym | 9:0 |
Kolejka 5: 2 - 3 września | |
---|---|
Iskra Narzym - Kormoran Zwierzewo | 2:1 |
Tęcza Miłomłyn - Start Nidzica | 1:2 |
Wałsza Pieniężno - Sokół Ostróda | 1:2 |
Drwęca N. M. Lubawskie - MKS Działdowo | 2:1 |
Unia Sztum - Czarni Rudzienice | 2:0 |
Zatoka Braniewo - Huragan Morąg | 1:1 |
GSZS Rybno - Polonia Pasłęk | 2:4 |
Płomień Turznica - Ossa Biskupiec Pomorski | 1:3 |
Kolejka 6: 9 - 10 września | |
---|---|
Kormoran Zwierzewo - Ossa Biskupiec Pomorski | 2:3 |
Polonia Pasłęk - Płomień Turznica | 2:2 |
Huragan Morąg - GSZS Rybno | 6:1 |
Czarni Rudzienice - Zatoka Braniewo | 2:2 |
MKS Działdowo - Unia Susz | 0:1 |
Sokół Ostróda - Drwęca N. M. Lubawskie | 1:1 |
Start Nidzica - Wałsza Pieniężno | 7:0 |
Iskra Narzym - Tęcza Miłomłyn | 1:0 |
Kolejka 7: 16 - 17 września | |
---|---|
Tęcza Miłomłyn - Kormoran Zwierzewo | 0:0 |
Wałsza Pieniężno - Iskra Narzym | 2:2 |
Drwęca N. M. Lubawskie - Start Nidzica | 2:3 |
Unia Susz - Sokół Ostróda | 0:4 |
Zatoka Braniewo - MKS Działdowo | 2:0 |
GZZS Rybno - Czarni Rudzienice | 0:7 |
Płomień Turznica - Huragan Morąg | 2:1 |
Ossa Biskupiec Pomorski - Polonia Pasłęk | 0:2 |
Kolejka 8: 23 - 24 września | |
---|---|
Kormoran Zwierzewo - Polonia Pasłęk | 1:6 |
Huragan Morąg - Ossa Biskupiec Pomorski | 4:4 |
Czarni Rudzienice - Płomień Turznica |
1:1 |
MKS Działdowo - GSZS Rybno |
4:0 |
Start Nidzica - Unia Susz |
5:0 |
Iskra Narzym - Drwęca N. M. Lubawskie |
3:2 |
Tęcza Miłomłyn - Wałsza Pieniężno |
2:5 |
Zatoka Braniewo - Sokół Ostróda |
1:4 |
Kolejka 9: 30.09 - 1 października | |
---|---|
Wałsza Pieniężno - Kormoran Zwierzewo | 6:1 |
Drwęca N. M. Lubawskie - Tęcza Miłomłyn |
6:0 |
Unia Susz - Iskra Narzym | 6:4 |
Zatoka Braniewo - Start Nidzica | 1:2 |
GSZS Rybno - Sokół Ostróda | 0:2 |
Płomień Turznica - MKS Działdowo | 3:0 |
Ossa Biskupiec Pomorski - Czarni Rudzienice | 4:1 |
Polonia Pasłęk - Huragan Morąg | 8:2 |
Kolejka 10 - 7 -8 października
Kormoran Zwierzewo - Huragan Morąg 1:6 Czarni Rudzienice - Polonia Pasłęk 1:1 |
|
---|---|
MKS Działdowo - Ossa Biskupiec Pomorski | 1:2 |
Sokół Ostróda - Płomień Turznica | 3:0 |
Start Nidzica - GSZS Rybno | 5:1 |
Iskra Narzym - Zatoka Braniewo | 1:5 |
Tęcza Miłomłyn - Unia Susz | 1:0 |
Wałsza Pieniężno - Drwęca N. M. Lubawskie | 3:0 |
Kolejka 11 - 14-15 października | |
---|---|
Drwęca N. M. Lubawskie - Kormoran Zwierzewo | 0:3 |
Unia Susz - Wałsza Pieniężno | 3:0 |
Zatoka Braniewo - Tęcza Miłomłyn | 2:2 |
GSZS Rybno - Iskra Narzym | 2:3 |
Płomień Turznica - Start Nidzica | 2:4 |
Ossa Biskupiec Pomorski - Sokół Ostróda | 2:2 |
Polonia Pasłęk - MKS Działdowo | 5:1 |
Huragan Morąg - Czarni Rudzienice | 5:0 |
Kolejka 12 - 21 -22 października | |
---|---|
Kormoran Zwierzewo - Czarni Rudzienice | 0:2 |
MKS Działdowo - Huragan Morąg | 0:1 |
Sokół Ostróda - Polonia Pasłęk | 1:3 |
Start Nidzica - Ossa Biskupiec Pomorski | 4:1 |
Iskra Narzym - Płomień Turznica | 3:6 |
Tęcza Miłomłyn - GSZS Rybno | 2:0 |
Wałsza Pieniężno - Zatoka Braniewo | 0:3 |
Drwęca N. M. Lubawskie - Unia Susz | 0:3 (wo) |
Kolejka 13 - 28 -29 października | |
---|---|
Unia Susz - Kormoran Zwierzewo | 3:0 |
Zatoka Braniewo - Drwęca N. M. Lubawskie | 3:0 |
GSZS Rybno - Wałsza Pieniężno | 1:5 |
Płomień Turznica - Tęcza Miłomłyn | 4:1 |
Ossa Biskupiec Pomorski - Iskra Narzym | 3:4 |
Polonia Pasłęk - Start Nidzica | 4:2 |
Huragan Morąg - Sokół Ostróda | 2:1 |
Czarni Rudzienice - MKS Działdowo | 7:1 |
Kolejka 14 - 4 - 5 listopada | |
---|---|
Kormoran Zwierzewo - MKS Działdowo | 2:3 |
Sokół Ostróda - Czarni Rudzienice | 4:3 |
Start Nidzica - Huragan Morąg | 3:3 |
Iskra Narzym - Polonia Pasłęk | 1:2 |
Tęcza Miłomłyn - Ossa Biskupiec Pomorski | 1:4 |
Wałsza Pieniężno - Płomień Turznica | 3:1 |
Drwęca N. M. Lubawskie - GSZS Rybno | 4:3 |
Unia Susz - Zatoka Braniewo | 3:3 |
Kolejka 15 -11-12 listopada | |
---|---|
Zatoka Braniewo - Kormoran Zwierzewo | 6:0 |
GSZS Rybno - Unia Susz | 0:2 |
Płomień Turznica - Drwęca N. M. Lubawskie | 4:5 |
Ossa Biskupiec Pomorski - Wałsza Pieniężno | 4:2 |
Polonia Pasłęk - Tęcza Miłomłyn | 4:1 |
Huragan Morąg - Iskra Narzym | 3:2 |
Czarni Rudzienice - Start Nidzica | 2:1 |
MKS Działdowo - Sokół Ostróda | 0:3 |
Kolejka 16 - 9 - 10 marca | |
---|---|
Polonia Pasłęk - Wałsza Pieniężno | 4:0 |
GSZS Rybno - Zatoka Braniewo | 0:6 |
Huragan Morąg - Tęcza Miłomłyn | 5:3 |
Kormoran Zwierzewo - Sokół Ostróda | 0:2 |
MKS Działdowo - Start Nidzica | 1:6 |
Czarni Rudzienice - Iskra Narzym | 3:2 |
Płomień Turznica - Unia Susz | 0:5 |
Ossa Biskupiec Pomorski - Drwęca N. M. Lubawskie |
Kolejka 17 - 16-17 marca | |
---|---|
Sokół Ostróda - Start Nidzica | 2:0 |
GSZS Rybno - Kormoran Zwierzewo | 0:4 |
Zatoka Braniewo - Płomień Turznica | 7:1 |
Unia Susz - Ossa Biskupiec Pomorski | 1:2 |
Drwęca N. M. Lubawskie - Polonia Pasłęk | 0:1 |
Wałsza Pieniężno - Huragan Morąg | 0:2 |
Tęcza Miłomłyn - Czarni Rudzienice | 1:3 |
Iskra Narzym - MKS Działdowo | 3:0 |
Kolejka 18 - 23 - 24 marca | |
---|---|
Polonia | |
Drwęca N. Miasto Lubawskie - Ossa Biskupiec | 3:2 |
- Płomień Turznica | 1:1 |
GSZS Rybno - Unia Susz | 0:3 |
- Iskra Narzym | 3:4 |
Polonia Pasłęk - Unia Susz | |
Ossa Biskupiec Pomorski - Zatoka Braniewo Płomień Turznica - GSZS Rybno |
|
Kolejka 19 - 1 - 2 kwietnia | |
---|---|
Constract Lubawa - Drwęca N. Miasto Lubawskie | 3:3 |
Czarni Rudzienice - Zatoka Braniewo | 1:0 |
Radomniak Radomno - Start Nidzica | 0:9 |
Kormoran Zwierzewo - Naki Olsztyn Polonia Pasłęk - Błękitni Orneta Iskra Narzym - GSZS Rybno Unia Susz - Barkas Tolkmicko Płomień Turznica - Ossa Biskupiec Pomorski |
2:7 2:1 0:2 5:1 5:1 |
Kolejka 11 - 8 kwietnia | |
---|---|
Drwęca Radomniak Radomno - Naki Olsztyn | 1:2 |
Drwęca N. Miasto Lubawskie - Płomień Turznica | 1:0 |
Ossa Biskupiec Pomorski - Unia Susz | 2:4 |
Barkas Tolkmicko - Iskra Narzym | 2:1 |
GSZS Rybno - Polonia Pasłęk | 1:3 |
Błękitni Orneta - Kormoran Zwierzewo | 5:0 |
Start Nidzica - Czarni Rudzienice | 6:0 |
Zatoka Braniewo - Constract Lubawa | 1:1 |
Kolejka 12 - 15 - 16 kwietnia | |
---|---|
Zatoka Braniewo - Drwęca N. Miasto Lubawskie | 3:0 |
Constract Lubawa - Start Nidzica | 3:4 |
Czarni Rudzienice - Naki Olsztyn | 1:3 |
Radomniak Radomno - Błękitni Orneta | 2:2 |
Kormoran Zwierzewo - GSZS Rybno | 2:2 |
Polonia Pasłęk - Barkas Tolkmicko | 1:1 |
Iskra Narzym - Ossa Biskupiec Pomorski | 0:0 |
Unia Susz - Płomień Turznica | 1:1 |
Kolejka 13 - 22-23 kwietnia | |
---|---|
Constract Lubawa - Naki Olsztyn | 3:0 |
Drwęca N. Miasto Lubawskie - Unia Susz | 3:1 |
Płomień Turznica - Iskra Narzym | 0:0 |
Ossa Biskupiec Pomorski - Polonia Pasłęk | 2:1 |
Barkas Tolkmicko - Kormoran Zwierzewo | 3:1 |
GSZS Rybno - Radomniak Radomno | 4:0 |
Błękitni Orneta - Czarni Rudzienice | 5:3 |
Start Nidzica - Zatoka Braniewo | 0:0 |
Kolejka 14 - 29 - 30 kwietnia | |
---|---|
Start Nidzica - Drwęca N. Miasto | 3:0 |
Zatoka Braniewo - Naki Olsztyn | 5:0 |
Constract Lubawa - Błekitni Orneta | 2:1 |
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno | 4:2 |
Radomniak Radomno - Barkas Tolkmicko | 1:5 |
Kormoran Zwierzewo - Ossa Biskupiec Pomorski | 2:2 |
Polonia Pasłęk - Płomień Turznica | 1:1 |
Iskra Narzym - Unia Susz | 1:2 |
Kolejka 15 - 6 - 7 maja | |
---|---|
Constract Lubawa - GSZS Rybno | 1:1 |
Start Nidzica - Naki Olsztyn | 4:1 |
Drwęca Nowe M. Lubawskie - Iskra Narzym | 2:1 |
Unia Susz - Polonia Pasłęk | 7:2 |
Płomień Turznica - Kormoran Zwierzewo | 4:0 |
Ossa Biskupiec Pomorski - Radomniak Radomno | 1:0 |
Barkas Tolkmicko - Czarni Rudzienice | 1:0 |
Błękitni Orneta - Zatoka Braniewo | 0:2 |
Kolejka 16 - 13 - 14 maja | |
---|---|
Drwęca N. Miasto Lubawskie - Naki Olsztyn | 3:2 |
Start Nidzica - Błekitni Orneta | 6:1 |
Zatoka Braniewo - GSZS Rybno | 5:0 |
Constract Lubawa - Barkas Tolkmicko | 7:0 |
Czarni Rudzienice - Ossa Biskupiec Pomorski | 1:1 |
Radomniak Radomno - Płomień Turznica | 1:10 |
Kormoran Zwierzewo - Unia Susz | 2:2 |
Polonia Pasłęk - Iskra Narzym | 6:2 |
Kolejka 17 - 20 - 21 maja | |
---|---|
Drwęca N. Miasto Lubawskie - Polonia Pasłęk | 2:1 |
Iskra Narzym - Kormoran Zwierzewo | 2:1 |
Unia Susz - Radomniak Radomno | 3:0 |
Płomień Turznica - Czarni Rudzienice | 3:2 |
Ossa Biskupiec Pomorski - Constract Lubawa | 1:2 |
Barkas Tolkmicko - Zatoka Braniewo | 1:3 |
GSZS Rybno - Start Nidzica | 1:1 |
Błękitni Orneta - Naki Olsztyn | 2:3 |
Kolejka 18 - 27 - 28 maja | |
---|---|
GSZS Rybno - Naki Olsztyn | 3:2 |
Błękitni Orneta - Drwęca N. Miasto Lubawskie | 3:0 |
Start Nidzica - Barkas Tolkmicko | 1:2 |
Zatoka Braniewo - Ossa Biskupiec Pomorski | 3:1 |
Constract Lubawa - Płomień Turznica | 4:2 |
Czarni Rudzienice - Unia Susz | 1:1 |
Radomniak Radomno - Iskra Narzym | 3:2 |
Kormoran Zwierzewo - Polonia Pasłęk | 1:4 |
Kolejka 19 - 3 - 4 czerwca | |
---|---|
Drwęca N. Miasto Lubawskie - Kormoran Zwierzewo | 3:1 |
Polonia Pasłęk - Radomniak Radomno | 5:1 |
Iskra Narzym - Czarni Rudzienice | 2:2 |
Unia Susz - Constract Lubawa | 1:4 |
Płomień Turznica - Zatoka Braniewo | 1:4 |
Ossa Biskupiec Pomorski - Start Nidzica | 2:2 |
Barkas Tolkmicko - Naki Olsztyn | 6:0 |
GSZS Rybno - Błękitni Orneta | 0:5 |
Kolejka 20 - 10 - 11 czerwca | |
---|---|
Ossa Biskupiec Pomorski - Naki Olsztyn | 2:0 |
GSZS Rybno - Drwęca N. Miasto Lubawskie | 0:2 |
Błękitni Orneta - Barkas Tolkmicko | 4:1 |
Start Nidzica - Płomień Turznica | 6:0 |
Zatoka Braniewo - Unia Susz | 3:0 |
Constract Lubawa - Iskra Narzym | 4:1 |
Czarni Rudzienice - Polonia Pasłęk | 4:2 |
Radomniak Radomno - Kormoran Zwierzewo | 2:5 |
Kolejka 21 - 17 czerwca | |
---|---|
Drwęca N. Miasto Lubawskie - Radomniak Radomno | 3:1 |
Kormoran Zwierzewo - Czarni Rudzienice | 4:0 |
Polonia Pasłęk - Constract Lubawa | 2:1 |
Iskra Narzym - Zatoka Braniewo | 4:4 |
Unia Susz - Start Nidzica | 0:9 |
Płomień Turznica - Naki Olsztyn | 5:3 |
Ossa Biskupiec Pomorski - Błękitni Orneta | 2:3 |
Barkas Tolkmicko - GSZS Rybno | 0:1 |
Kolejka 22 - | |
---|---|
0:0 | |
0:0 | |
0:0 | |
0:0 | |
0:0 | |
0:0 | |
0:0 | |
0:0 |
Kolejka 23 - 5-6 maja | |
---|---|
Radomniak Radomno - Polonia Pasłęk | 0:0 |
GSZS Rybno - GKS Stawiguda | 0:0 |
Olimpia Olsztynek - Ewingi Zalewo | 0:0 |
Fortuna Dorotowo Gągławki - Kormoran Zwierzewo | 0:0 |
Orzeł Janowiec Kościelny - Płomień Turznica | 0:0 |
Osa Ząbrowo - Polonia Iłowo | 0:0 |
Czarni Rudzienice - Huragan II Morąg | 0:0 |
ITS Jeziorak Iława - Dąb Kadyny | 0:0 |
Kolejka 24 - 12-13 maja | |
---|---|
Polonia Pasłęk - ITS Jeziorak Iława | 0:0 |
Dąb Kadyny - Czarni Rudzienice | 0:0 |
Huragan II Morąg - Osa Ząbrowo | 0:0 |
Polonia Iłowo - Orzeł Janowiec Kościelny | 0:0 |
Płomień Turznica - Fortuna Dorotowo Gągławki | 0:0 |
Kormoran Zwierzewo - Olimpia Olsztynek | 0:0 |
Ewingi Zalewo - GSZS Rybno | 0:0 |
GKS Stawiguda - Radomniak Radomno | 0:0 |
Kolejka 25 - 19-20 maja | |
---|---|
GKS Stawiguda - Polonia Pasłęk | 0:0 |
Radomniak Radomno - Ewingi Zalewo | 0:0 |
GSZS Rybno - Kormoran Zwierzewo | 0:0 |
Olimpia Olsztynek - Płomień Turznica | 0:0 |
Fortuna Dorotowo Gągławki - Polonia Iłowo | 0:0 |
Orzeł Janowiec Kościelny - Huragan II Morąg | 0:0 |
Osa Ząbrowo - Dąb Kadyny | 0:0 |
Czarni Rudzienice - ITS Jeziorak Iława | 0:0 |
Kolejka 26 - 26-27 maja | |
---|---|
Olimpia Olsztynek - Polonia Iłowo | 0:0 |
Polonia Pasłęk - Czarni Rudzienice | 0:0 |
ITS Jeziorak Iława - Osa Ząbrowo | 0:0 |
Dąb Kadyny - Orzeł Janowiec Kościelny | 0:0 |
Huragan II Morąg - Fortuna Dorotowo Gągławki | 0:0 |
Płomień Turznica - GSZS Rybno | 0:0 |
Kormoran Zwierzewo - Radomniak Radomno | 0:0 |
Ewingi Zalewo - GKS Stawiguda | 0:0 |
Kolejka 27 - 30 maja | |
---|---|
Ewingi Zalewo - Polonia Pasłęk | 0:0 |
GKS Stawiguda - Kormoran Zwierzewo | 0:0 |
Radomniak Radomno - Płomień Turznica | 0:0 |
GSZS Rybno - Polonia Iłowo | 0:0 |
Olimpia Olsztynek - Huragan II Morąg | 0:0 |
Fortuna Dorotowo Gągławki - Dąb Kadyny | 0:0 |
Orzeł Janowiec Kościelny - ITS Jeziorak Iława | 0:0 |
Osa Ząbrowo - Czarni Rudzienice | 0:0 |
Nie muszą ale to robią szczególnie kapitał...
Rolnicy zablokują trasę S 7 na wysokości Pasłęka"Niestety nie mamy innej formy pokazania...
Rolnicy zablokują trasę S 7 na wysokości PasłękaI w taki sposób rolnicy poza rzadem maja przeciwko...
Rolnicy zablokują trasę S 7 na wysokości PasłękaWróciłem akurat z terenu. Ciągniki grzęzną po osie,...
Rolnicy zablokują trasę S 7 na wysokości PasłękaAleż twardziel! Tylko że nie było w planach by...
Rolnicy zablokują trasę S 7 na wysokości PasłękaRuskie trolle to raczej wspierają organizatorów,...
Rolnicy zablokują trasę S 7 na wysokości Pasłękaśmierdzi ci euro? - to będziesz wąchał ruble.
Rolnicy zablokują trasę S 7 na wysokości PasłękaZapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...
Wybory samorządowe 7.04.2024Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...
Wybory samorządowe 7.04.2024Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...
Wybory samorządowe 7.04.2024Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...
Wybory samorządowe 7.04.2024Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...
Wybory samorządowe 7.04.2024Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...
Wybory samorządowe 7.04.2024Jedyne wyjście z durnowatej sytuacji Prezydent -...
odwołać DudęŚR
0° - 7°
CZW
1° - 10°
PT
3° - 7°
SOB
3° - 9°
NIEDZ
7° - 14°
PON
3° - 7°
Polityka pytania do kandydatów: 1. czy ujawnią swoje oświadczenia majątkowe przed wyborami i czy w...
Polityka Pytania do kandydatów: 1. czy ujawnią swoje oświadczenia majątkowe przed wyborami i czy w...
Co w trawie piszczy Dlaczego każdy z kandydatów w swoich postulatach nie piszę nic na temat ochrony...
Dodawanie ogłoszeń w kategoriach Nieruchomości, Praca, wiąże się z dodatkową opłatą. Pozostałe kategorie są darmowe.