Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

Żydokomusze odbębnianie,

dodał niedziela, 05 marca 2017r.
http://niepoprawni.pl/blog/zygmunt-zielinski/dzieci-resortowe-rzeczywistosc-ktora-trwa Miała to być tylko relacja z "Odsłony tablicy upamiętniającej Żołnierzy Wyklętych w Pasłęku". Niestety, z koniecznością dygresji, i to osobistych o komuszych "odbębnieniach". Przechodząc w tamtych czasach z jednego przedsiębiorstwa do drugiego (inaczej, powracając do macierzystego) na stanowisko kierownicze (prawdopodobnie po za limitowe -obowiązywał już limit do 5% kierowników bezpartyjnych w zarządach

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Brasławskiej - do dzisiaj nikt nie podejmuje tematu wysadzenia przez NKWD i UB wejścia/wyjścia z lochów w okolicach "Internatu" - badania połączenie zamku z Kościołem są tylko "zadymą" mającą odwrócić uwagę od zasadniczego kierunków badań jaki powinien nastąpić). Obecni włodarze MiG (POlszewia), powiatu (POlszewia), wojewodowie (PiS) zgodnie i do spółki w Magdalenkowym porozumieniu (jak zawsze od 1989r) zaordynowali w Dniu Pamięci o Żołnierzach Wyklętych, czyli 01.03.2017 uroczyste odsłonięcie

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
mafię Magdalenkową. ODBĘBNIANIE przez "rządzących" (każdego szczebla, od samorządów do naczelnych rządowych) we wszystkich dziedzinach i aspektach całokształtu zycia w Polsce. W Pasłęku postanowiono zgodnie z ogólnonarodowym trendem (przychlebiania się władzy narodowi) przywracania pamięci Żołnierzy Wyklętych też ODBĘBNIĆ ich "uhonorowanie" tablicą (jako, że przez Pasłęk wiodła najbliższa droga z Białostockiego na ziemię Gdańską - droga ŁUPASZKI i jego naturalne zaplecze - przesiedleńcy z Ziem

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
swoich działań). Sekretarz nie miał, po prostu uważał, że tak jak dotychczas w godzinach pracy partia pozwalała mu na bumelanctwo - ja nie pozwoliłem i jego "kwestia" uległa radykalnej zmianie : "Panie kierowniki, pan przecież wie, że ja MUSZĘ ODBĘBNIĆ raz w miesiącu nakłanianie Pana do wstąpienia w szeregi partii" I otóż to komusze ODBĘBNIANIE obowiązuje nadal nie tylko w Pasłęku ale w całej tzw. III (IV, V?), RP czyli żydokomuszym państwie stworzonym na Ziemiach Polskich przez żydokomuszą

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
przedsiębiorstw) w pierwszym tygodniu zostałem nawiedzony przez oddziałowego sekretarza PZPR - podwładnego Mistrza d/s napraw warsztatowych. Jego odezwanie się po wejściu - "Towarzyszu kierowniku" spowodowało moją natychmiastową reakcję - Thil, nie jestem Twoim towarzyszem, a kierownikiem i jesteś w godzinach pracy - masz oddelegowanie z pracy do czynności partyjnych? (Każdy działacz partyjny, młodzieżowy, związkowy miał prawo do 2-3? dni płatnego oddelegowania w miesiącu do swo

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
16:42 dziś
Zibi

To swoją drogą, jednak bez Polski Ukraina byłaby...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
16:34 dziś
Ojojo

Polska zbroi Ukrainę żeby mieć jak najdalej ruskich...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
15:43 dziś
Zibi

Przeproszą prędzej czy później, zwłaszcza, że to...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
15:27 dziś
Roman

Ekshumowane zwłoki, do czasu identyfikacji, gdzie...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
15:19 dziś
Ojojo

Ukraińcy tak przeproszą za Wołyń jak Polacy za...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
15:04 dziś
Ojojo

Dla ciebie zbrodniarze dla nich bohaterowie, którzy...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
15:04 dziś
Zibi

No i nie wyjeżdżaj tutaj z trollami putina, bo ta...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
Dziś: 43Wczoraj: 33więcej 64470
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

30°
wiart: 5.9 m/s wilgotność 47% ciśnienie 1012 hPa zachmurzenie 46% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

18° - 31°

CZW

16° - 26°

PT

14° - 23°

SOB

13° - 24°

NIEDZ

13° - 25°

PON

15° - 29°

Aktualności forum