Z ostatniej chwili

Forum Co? Gdzie? Kiedy?

Zapraszamy na film i spotkanie z reżyserem.

dodał piątek, 17 stycznia 2020r.
23. w reżyserii01.2020 godz. 18,30 Hotel Arbiter w Elblągu film pod tytułem "Mięsożerca wróg nr 1" w reżyserii Piotra Relicha. Wstęp wolny,

Styczeń
17
2020
Dodał piątek, 17 stycznia 2020r.

Film ukazuje kulisy ideologii ekologizmu, weganizmu, wegeterianizmu i innych ruchów na rzecz zwierząt, która wykorzystuje usypianą czujność ludzi dobrej woli do złowrtogich, antyludzkich celów.


Styczeń
18
2020
Dodał sobota, 18 stycznia 2020r.

Zestarzałeś się komuszy szweju ale nic nie zmadrzałeś.


Styczeń
18
2020
Dodał sobota, 18 stycznia 2020r.

Dzisiaj w prawyborach Konfederracji  został wybrany Kandydat na Prezydenta - został nim Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego : https://www.facebook.com/krzysztofbosak.mikroblog/photos/a.10153109245749302/10157159323009302/?type=3&theater

Jeżeli będzie zainteresowanie jest możliwość przyujazdu Jego i do Pasłęka - w Elblągu będzie.


Styczeń
19
2020
Dodał niedziela, 19 stycznia 2020r.

Na jaki chooj on tu przydatny? Żebyś stary komuszy trepie mógł zapunkować, że go tu ściągmąłeś? Uzyska ze dwa 2% głosów czy nie?


Styczeń
19
2020
Dodał niedziela, 19 stycznia 2020r.

Prawybory w Konfederacji - jak zwrócił niedawno uwagę szef Klubu Jagiellońskiego Piotr Trudnowski - nie były ani żartem, ani ustawką. Świadczył o tym też przebieg głosowania w sobotę, które było pełne emocji, zwłaszcza w ostatnich rundach.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=26970&Itemid=100&fbclid=IwAR2ITjNt9U5Eq67GiBw1Xu5Jp9X12S1UTxnj9q2YXVAb2z0R8_BoLFnkrro


Styczeń
20
2020
Dodał poniedziałek, 20 stycznia 2020r.

Przypomnienie o wartościowym filmie i możliwości dyskusji po nim w Hotelu Arbiter w Elblągu.


Styczeń
20
2020
Dodał poniedziałek, 20 stycznia 2020r.

W piątek poprzedzający dzień finału odbyło się prezydium partii KORWiN, na którym część członków władz wysunęła żądanie aby uchwalić poparcie dla Grzegorza Brauna, co oznaczałoby de facto rezygnację z walki o finał i przy okazji zmuszało mnie bym w półfinale nie zagłosował sam na siebie. Ze względów oczywistych oznajmiłem, że nie godzę się na taką treść uchwały.

Ostatecznie prezydium partii nie podjęło żadnej uchwały, a jedyne głosowanie było za, dla mnie oczywistym i pozornie niewymagającym decyzji władz, zobligowaniem elektorów partii KORWiN, by głosowali do końca na kandydata partii KORWiN, a nie Ruchu Narodowego, czy Korony. Ten pomysł został odrzucony z wynikiem 7 do 9.

Po burzliwej dyskusji podczas której każdy członek prezydium wyraził swoją opinię, zamknęliśmy obrady i rozeszliśmy się do domów.

W chwili głosowania miałem nadzieję, że mimo braku decyzji władz partii, finał w którym wystąpi przedstawiciel partii KORWiN, która łącznie zdobyła najwięcej elektorów, z przedstawicielem Ruchu Narodowego, który w tym rankingu był drugi, będzie oczywisty. Niestety, myliłem się.

Zamiast finału Bosak - Dziambor, mieliśmy finał Bosak - Braun i to na mnie spoczywała odpowiedzialność za wybór ostatecznego kandydata. Poprosiłem moich elektorów na krótką rozmowę, podczas której poprosiłem ich o głosowanie na Krzysztofa Bosaka. Nie wszyscy tak zrobili, część zagłosowała na Grzegorza Brauna, część wstrzymała się od głosu, w szoku po tym co stało się w półfinale byliśmy wszyscy. Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować i wyrazić mój głęboki szacunek dla moich elektorów. Ich postawa przywróciła mi trochę wiarę w ludzi w tym trudnym momencie, a wiem że nie było im łatwo. Jeżeli to czytacie: Jesteście Wielcy!

Głosowanie, w którym trzeba było zdecydować się pomiędzy Grzegorzem Braunem, a Krzysztofem Bosakiem, nie było łatwe. Osobiście uznałem, że wybory prezydenckie to pojedynek, w którym konkretne poglądy mają o wiele mniejszy ciężar wagowy niż ogólny wizerunek. Potencjał Krzysztofa Bosaka do przekonania do Konfederacji nowych wyborców jest moim zdaniem większy niż Grzegorza Brauna.


Styczeń
20
2020
Dodał poniedziałek, 20 stycznia 2020r.

https://www.facebook.com/events/join_near_by/?acontext=%7B%22ref%22%3A%2229%22%2C%22action_history%22%3A%22[%7B%5C%22surface%5C%22%3A%5C%22notifications_tab%5C%22%2C%5C%22mechanism%5C%22%3A%5C%22surface%5C%22%2C%5C%22extra_data%5C%22%3A[]%7D]%22%7D&notif_id=1579513515702489&event_ids=516923355837416%2C505853020059687&notif_t=event_joined_nearby


Styczeń
21
2020
Dodał wtorek, 21 stycznia 2020r.

Ale z ciebie stary komuszy capie jp jaja robi. Zobacz co jest na SG. Znasz się nawet na hieroglifach!


Styczeń
23
2020
Dodał czwartek, 23 stycznia 2020r.

Już dzisiaj o godz. 18,30 zapraszamy na film "Mięsożerca. Wróg nr 1"

A tu fakty: https://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/pogrom-ubecki-i-nkwd-w-kielcach


Styczeń
23
2020
Dodał czwartek, 23 stycznia 2020r.

Paszoł won wychowanku bolszewickiej armii z wielokrotnie pokręconym kręgosłupem.


Styczeń
23
2020
Dodał czwartek, 23 stycznia 2020r.

A jakiedy będą kulisy sierżanciny LWP?


Styczeń
24
2020
Dodał piątek, 24 stycznia 2020r.

Mój chłopski rozum podpowiedział , by zwrócić się do Chrapana , aby podpowiedział myśl , która wybja mnie z przerażającej perspektywy rozwoju wydarzeń w Polsce. Otóż po przeczytaniu relacji   ,, Skandal z mapami na filmie w Jerozolimie. Nic się nie zgadza " oraz relacji z wizyty kongresmenki TRUMPA w Oświęcimiu , a także o radości polskich PISowców po przyjęciu ustawy kagańcowej wpadłem w depresję. Czeka mój kraj katastrofa. Wokół sami wrogowie , a Niemcy z Rosją budują rurociągi i rozwijają braterskie stosunki we wszystkich  sferach . W tym w dziedzinie wojskowej , gdyż nie zwiększają budżetu na rozbudowę wojska. Dla pozoru tylko coś się czyni . Rosja nas lekceważy i nie widać perspektywy , że przestraszy się krzyku DUDY. Obchody wyzwolenia obozu celowo zorganizowano i poniżono naszego krzykacza w  Jerozolimie . Pierwszy raż z ust naszego kochanego prezydenta usłyszałem , że wojsko polskie wraz z Armią Czerwoną wyzwalało kraj idąc do wschodu. Byłem przekonany , że   ,, żołnierze wyklęci " dokonali takiego dzieła. Nasi przywódcy walczą o wrak samolotu smoleńskiego udając , że nie wiedzą iż Rosjanie nie oddadzą wraku dopóki Macierewicz z wirtualną komisją nie ogłosi wyników śledztwa. Okłamując naszych rodaków - katolików pozwalają , że Macierewicz miliony zł traci na pseudokomisję . Nawet pani Lichocka Joasia wie jak wyglądała katastrofa. I tak zmierzamy , że granica nam się szykuje na Wiśle. Ponieważ wojny jądrowej nikt się nie odważy prowadzić , to podział naszego terytorium mogą dokonać ,, zielone ludziki" z terytorium Kaliningradu i Białorusi , której status jako państwa może być różny. Karczewski utracił stnowisko przyjaciela Łukaszenki nasza pozycja na wschodzi pogorszyła się. Czekam na odpowiedz twojego analitycznego mózgu Chrapan . I nie pisz dyrdymałow oraz bredni , bo na portalu pełno rozumnych.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
08:11 dziś
Mat

O takiej wodzie marzyłem :) Mocno zarybic i można...

Projekt gotowy
08:05 dziś
Haha

Ichtiolog ;)

Projekt gotowy
07:55 dziś
KRYSTYNA

I niech zniosą opłatę za łowienie.

Projekt gotowy
06:24 dziś
Ajajaj

sądzę, że ruch na Steffena będzie zamierał, ze...

Czekanie na decyzję
05:59 dziś
Zico

Jestem w stanie zrozumieć mieszkańców spoza ulicy...

Czekanie na decyzję
03:35 dziś
Zibi

Skoro widział, był naocznym świadkiem to napisał. Co...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
00:58 dziś
Dziś: 12Wczoraj: 33więcej 64439
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

30°
wiart: 5.91 m/s wilgotność 48% ciśnienie 1012 hPa zachmurzenie 65% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

19° - 31°

CZW

18° - 26°

PT

15° - 24°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

13° - 24°

PON

13° - 27°

Aktualności forum