Z ostatniej chwili

Forum Co? Gdzie? Kiedy?

Zapraszają do Morąga na przysięgę żołnierzy WOT

dodał czwartek, 19 kwietnia 2018r.
Przekazujemy informację, iż w niedzielę, 22 kwietnia 2018 roku, w Morągu gościć będziemy Premiera RP, Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka, którzy wezmą udział w zaprzysiężeniu żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, o godz. 12.00 w parku miejskim. Przypominamy, że słowa roty przysięgi wojskowej wypowiedzą tu żołnierze 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Zachęcamy mieszkańców do udziału w wydarzeniu, gdzie m.in. będzie można skosztować wojskowej grochówki. Poniżej jeszcze raz prezentujemy plakaty z przebiegiem uroczystości oraz informację o utrudnieniach w ruchu w związku z przemarszem wojsk.

Kwiecień
20
2018
Dodał piątek, 20 kwietnia 2018r.

Warto zobaczyć co prezentują choćby w marszu żołnierze WOT.


Kwiecień
20
2018
Dodał piątek, 20 kwietnia 2018r.

a ty swoja rote pamietasz jak przsiegales wiernosc bolszewi ? ale wstyd sierzancie chrapan


Kwiecień
20
2018
Dodał piątek, 20 kwietnia 2018r.

Ten nieszczęśliwy człek (dziasło, pająk, gazeta polska - rózne mutacje) przyczepił się do Chrapana jak menda łonowa i wciąż gryzie go po jajach. Nudny jak flaki z olejem ale w swej ograniczoności tego nie dostrzega.  


Kwiecień
21
2018
Dodał sobota, 21 kwietnia 2018r.

Głupota wymyślona przez Macierewicza nie została zahamowana ? Ogromne wydatki na tą zabawkę dla bezrobotnych , to w dalszm ciągu funkcjonuje w mózgach Chrapanów ? W systemie dochodzącym można wyszkolić specjalistę ?   W obecnych technicznych zdobyczach szanse na przeżycie ma ten który ma doskonały sprzęt nowoczesny i wiedzę w posługiwaniu. Bieganie po lesie z karabinkiem i okrzykiem JEB... JEB ... JEB...   Kompromitacja wojska !


Kwiecień
21
2018
Dodał sobota, 21 kwietnia 2018r.

Ty znudzony dalej dłub w nosie i się ze swoją glupotą nie obnoś.


Kwiecień
21
2018
Dodał sobota, 21 kwietnia 2018r.

He, he, patrzcie, patrzcie, dotarło zamulonego głąba i się odgryzł, he, he, ...


Kwiecień
22
2018
Dodał niedziela, 22 kwietnia 2018r.

Zobacz komuszy sierżancie kto tobie i twoim szefom albo ich rodzinom pieniądze ratuje choć PO obcięła:Krzysztof Łapiński z Kancelarii Prezydenta poinformował, że nie będzie kolejnego projektu ustawy w sprawie żołnierzy, którzy "sprzeniewierzyli się polskiej racji stanu". Tak uzgodniono podczas piątkowych konsultacji z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy, ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka oraz przedstawicieli środowisk kombatanckich.
 


Kwiecień
22
2018
Dodał niedziela, 22 kwietnia 2018r.

Zamulony głąb dalej nadaje.


Kwiecień
22
2018
Dodał niedziela, 22 kwietnia 2018r.

A na przysięgę do Morąga warto pojechać.


Kwiecień
22
2018
Dodał niedziela, 22 kwietnia 2018r.

.> stary wojak < po co tam jechać ? Służyłem tam w latach 70 - ych . Był bardak , a teraz może być tylko bagno ! Za  grube pieniądze. A ja czekam na operację biodra 2 lata.


Kwiecień
23
2018
Dodał poniedziałek, 23 kwietnia 2018r.

Tępy i nienawistny CHRAPANIE ! Byłem wczoraj na HELU . Jedz i zobacz jak się jedzie z Juraty do Helu ! Droga wyboista , miasto upadające. Zgiszcza , brud i pomazane budynki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wredny i nienawistny CHRAPANIE ! Byłem wczoraj na HELU i wróciłem przerażony tym co zobaczyłem. Droga od Juraty wyboista jak po wojnie polsko- polskiej, miasto upadłe , brudne , pomalowane zygzakami , umarłe. Nie martwisz sie tym ? Jezdzisz po Teneryfie za cudze pieniądze i piszesz teksty ze swich urojonych pomysłów ? Pisz o tym co się dzieje w Polsce !   38 okrętów z wysługą powyżej 30 lat otrzymanych od Norwegów ( złom ) ma bronić polskiego wybrzeża ?. Miliardy złotych za złom amerykański w postaci PATRIOT ! Haniebny ruch prezesa w sprawie pomocy niepełnosprawnym ! Zabierzcie Kusznierewiczowi za wycieczkę jachtem po oceanach 20 mln zł ! Pisz o takich sprawach , a nie mieszasz w głowach idiotyzmami.

 

 

 

 

Wredny


Kwiecień
23
2018
Dodał poniedziałek, 23 kwietnia 2018r.

Zapewne wielu rezerwistów w latach dawnych służących w LWP pamięta Regulamin, wedle którego żołnierz używa Broni wonczas, gdy Bronia się nie broni, gdy Bronia skończy 18 lat i gdy mamy nie ma w domu. Żołnierze WOT dostają broń do ręki na czas przysięgi, a potem? Udają się do domu, by miast broni używać Broni, jakkolwiek Ona ma na imię. Czyż nie? Innym razem podam inne punkty Regulaminu typu: "Co żołnierz ma w spodniach?". Odpowiedź: Żołnierz w spodniach ma dwa lata chodzić.


Kwiecień
23
2018
Dodał poniedziałek, 23 kwietnia 2018r.

A znasz to Romanie. - Co to za chłop który w wojsku nie był? - Mądry. Widziałem zdjęcia z tej imrezy w Moragu (polecam) i w końcu przekonałem się do WOT. Gruby, chudy, mały, wysoki, garbaty, powykrzywiany, zasmarkany, i te twarze nieskażone głebszą releksją. Wojsko Antoniego to broń psychologiczna w czystej postaci. Zabiją wrogów ojczyzny śmiechem. 


Kwiecień
24
2018
Dodał wtorek, 24 kwietnia 2018r.

Do wyborca: no cóż, zapewne nalezysz do mądrych, zatem niewyszkolonych w orientacji terenowej, przewidywaniu skutków działania swego, jako żołnierza, chodzisz z rękami w kieszeniach a może tupiesz (będąc tuptusiem w ONR, czy innej Młodzieży Wszechpolskiej). Dwa lata spędzone przeze mnie w zasadniczej służbie wojskowej nauczyły mnie wiele, lecz nigdy dekowania się na tyłach. A propos: wedle Regulaminu dawnego wartownik to taka menda, oparta o ścianę i czekająca na zmianę. O czym myśli wartowni? Otóz: stoui na warcie i myśli uparcie co lepsze, dzieweczka, czy żarcie. Dodam, że służyłem w wojsku jeszcze za Marszałka Spychalskiego, gdy obowiązywał jeszcze tzw pruski reżim. Ratowaliśmy się humorem, tym zwięzłym, żołnierskim.


Kwiecień
24
2018
Dodał wtorek, 24 kwietnia 2018r.

Do wyborca i innych: przepraszam za tzw literówki w mym tekście. To mi się zdarza.


Kwiecień
24
2018
Dodał wtorek, 24 kwietnia 2018r.

Za literówki Romanie nie przepraszaj, ale przypuszczenie że jestem tuptusiem z onr czy mw. To już gorzej człowieka nie można obrazić :) Tylko jedna rzecz mi nie pasuje, rezim pruski, no raczej chyba ruski. W Prusach szanowało się żołnierza, a u ruskich nie, bo u nich tego dużo. 


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
08:21 dziś
Wojtek

Ale mu Pan powiedział

Minął weekend - 7 mandatów za prędkość
08:17 dziś
KRYSTYNA

Zakaz parkowania po obu stronach ulicy i ruch w dwie...

Czekanie na decyzję
08:12 dziś
Mieszkanka

Ruch zmalał tylko na okres wakacyjny, we wrześniu...

Czekanie na decyzję
08:11 dziś
Mat

O takiej wodzie marzyłem :) Mocno zarybic i można...

Projekt gotowy
08:05 dziś
Haha

Ichtiolog ;)

Projekt gotowy
07:55 dziś
KRYSTYNA

I niech zniosą opłatę za łowienie.

Projekt gotowy
06:24 dziś
Ajajaj

sądzę, że ruch na Steffena będzie zamierał, ze...

Czekanie na decyzję
Dziś: 15Wczoraj: 33więcej 64442
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

29°
wiart: 8.45 m/s wilgotność 51% ciśnienie 1012 hPa zachmurzenie 43% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

18° - 32°

CZW

18° - 26°

PT

15° - 23°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

13° - 25°

PON

14° - 29°

Aktualności forum