Z ostatniej chwili

Forum Co? Gdzie? Kiedy?

Wspomóżmy Poznań w walce z gender

dodał wtorek, 03 marca 2020r.
Każdy podpis pod petycją się liczy : https://genderowakarta.pl/ . Dzisiaj Poznań jutro Pasłęk - nie pozwólmy narzucać sobie kagańca lewackiego.

Marzec
07
2020
Dodał sobota, 07 marca 2020r.

Nic o mnie i mojej rodzinie nie wiesz więc ostroznie z tym nowotworem. Dzień dzisiejszy jest też pokłosiem wcześniejszych wydarzeń, a raczej rządów PO-PSL. Racjonalnie podchodzę do problemów, cieszę się życiem i nie roztrząsam wydumanych problemów. Uważam, że telewizja publiczna powinna, jak większości krajów, istnieć więc ogłoszona wczoraj decyzja Prezydenta jest zgodna z moim oczekiwaniem. Naprawia idiotyczne słowa Tuska. Natomiast cała opozycyjna nagonka łącznie z wplataniem w to chorych na nowotwory to zwykłe chamstwo polityczne. Czytając Twoje wywody mam niezły ubaw. Słowa typu- rażące cyrkulacje,gotówka w reklamówkach,komuniści, akt erekcyjny, nocne dyrdymały, mołodziec wywołują śmiech. A perełka to cytuję - mózg twój nijak nie chce pracować w kierunku rozwoju przyszłości Polski- to słowa z epoki wczesnego Gomółki czy obecnego posła Budki?????


Marzec
08
2020
Dodał niedziela, 08 marca 2020r.

Czy wy pisiaki-ciuraki wiecie, że dwa miliardy rocznie to 5,5 miliona dziennie?

To z waszych podatków i moich.


Marzec
08
2020
Dodał niedziela, 08 marca 2020r.

Ty pisiaku nie odpowiadasz jemu na problemy o których on pisze , tylko jedziesz po nim. Taka wasza natura: huzia na Józia. Kazdy PISiak- burek podczas dyskusji w telewizji miele jęzorem wypowiadając myśli , których nie rozumie. To jest cała wasza polityka. Zagadać przeciwnika , przerywając rozmowę. Sposób na życie.


Marzec
08
2020
Dodał niedziela, 08 marca 2020r.

Serca dzieci na pierwsze piątki miesiąca muszą być czyste. W kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gorlicach ustawiają się do spowiedzi.

Ksiądz Andrzej: – Twój tatuś wkłada ci palce do cipki? Na pewno to robi. Lubisz to?

Małgosia, 9 lat: – Nie, proszę księdza, tatuś niczego takiego nie robi.

– Na pewno wkłada ci paluszki. Podnieca cię to?

– Nie, przysięgam, nie robi.

– Lubisz wytrysk tatusia na swojej cipce?

– Przysięgam, nic nie robi.

– Ty kłamczucho. Za to, że kłamiesz i przysięgasz, nie dam ci rozgrzeszenia.

Małgorzata ma dzisiaj 37 lat. Nie chce rozmawiać o tamtej spowiedzi. Upoważnia mamę, Hannę, która jest prezesem jednej z dużych firm pod Gorlicami.

Hanna: – Małgosia zbierała dziewięć pierwszych piątków miesiąca. Trzeba było pójść do spowiedzi i przyjąć komunię. Ksiądz dawał pieczątkę na karteczce. Pamiętam, że to był siódmy pierwszy piątek; tego nigdy nie zapomnę. Widziałam przez okno, jak moje dziecko wraca z kościoła zdruzgotane.

Powiedziała, że ksiądz nie dał jej rozgrzeszenia. Przestraszyłam się, bo jakie to grzechy musiało popełnić moje dziecko, że nie dostało rozgrzeszenia. Wierciłam. Powiedziała, że ksiądz opowiadał, co niby robił jej tatuś. Z piskiem opon podjechałam pod kościół. Wpadłam do środka. Krzyknęłam: „Gdzie ty, skurwysynie, jesteś?!”. Później całe Gorlice mówiły, że mi odbiło. Księży spowiadało kilku, ale tylko ten jeden uciekł do zakrystii. Waliłam w drzwi i go wyzywałam. Okazało się, że jest to ksiądz Andrzej M., proboszcz parafii pod wezwaniem Andrzeja Boboli; przyjechał pomóc spowiadać. Wikary, który przygotowywał Małgosię do komunii, wyszedł z konfesjonału i próbował mnie uspokoić. Powiedziałam mu, że jak chce ze mną rozmawiać, to nie tutaj, tylko w domu. Tego samego dnia wikary przyjechał do nas. Dał Małgosi obrazek z zaliczonym siódmym pierwszym piątkiem. Powiedziałam mu – dosłownie – że w dupie mam ich obrazki i że Małgosia już nigdy nie będzie się spowiadać.


Marzec
08
2020
Dodał niedziela, 08 marca 2020r.

ciąg dalszy:

Ksiądz Andrzej nadal spowiada

Ks. Andrzej M. w 1963 roku skończył seminarium duchowne w Tarnowie. Pracował w parafiach w Rzepienniku, Nowym Sączu, Zalasowej. Najdłużej w Gorlicach, gdzie w latach 1983-2009 był proboszczem. Najpierw organizował duszpasterstwo przy kaplicy, a po kilku latach wybudował kościół pod wezwaniem św. Andrzeja Boboli, czym zjednał sobie mieszkańców.

Hanna: – W Gorlicach ma dwa oblicza. Dobrego budowniczego i zboczeńca. Przez to, że zbudował kościół, wymazuje się tę drugą twarz, jest widoczna tylko w rozmowach pokątnych. Ale co to za sztuka wybudować kościół. Nie zrobił tego ani własnymi rękami, ani za własne pieniądze.

Po przejściu na emeryturę został w parafii. Nadal odprawia msze i spowiada. Na stronie internetowej parafii, w spisie księży, jest wymieniony zaraz po proboszczu; tytułowany jako prałat i kapelan jego świątobliwości.

To tytuł nadany przez biskupa diecezjalnego za zasługi na rzecz Kościoła.


Marzec
08
2020
Dodał niedziela, 08 marca 2020r.

Jestem za Polską katolicką, bo katolicyzm obok patriotyzmu pozwolił Polakom zachować swoją polskość w okresie zaborów. Wiara katolicka utrwala w człowieku naturalne, przyrodzone jak i i utrwalone przez wychowanie poczucie prawdy, sprawiedliwości,  uczciwości, odpowiedzialności i t.p. Ale jest i druga strona. Ksiądz Isakowicz-Zaleski mówił, że 20% kleru współpracowało z komunistami. Byli to tacy księża i hierarhowie, których esbecja zaszantażowała ich niecnymi postępkami i zmusiła do współpracy. Nie wszyscy kapłani są godni nosić sutannę. Jak w każdej dziedzinie, tak i tam zdarzają się czarne owce, czasem bardzo czarne. Są księżą niemal święci i są księżą przestępcy. Patrzmy na proporcje, jak mówił ksiądz Isakowicz-Zaleski. Winą polskiego KK jest, że nie oczyszcza się z tego rodzaju ludzi, tylko ich kryje.. A dlaczego kryje? Z wielu powodów. Raz, to rozpowszechniona niezwykle szkodliwa "solidarność zawodowa", tak jak u sędziów, lekarzy. Dwa, jeśli np.sam biskup bedzie czarną owcą, to zrozumiałe,że będzie krył podobnych sobie. Trzy, złudne mniemanie, że takie ukazywanie złych księży zaszkodzi Kościołowi. Mniemanie mylne i fałszywe. Takie jawne usuwanie czarnych owiec moim zdaniem nic by Kościołowi nie zaszkodziło, szkodzi mu ich ukrywanie.. Polsce, czyli nam zwykłym Polakom bardzo szkodzi nie przeprowadzenie po "upadku" komunizmu LUSTRACJI w sądach i Kościele Katolickim. To skutkuje jak żelazna kula przywiązana do nogi biegacza. A swoją drogą, Kościół to nie tylko księża, biskupi i świątynie. Kościół to także my, katolicy. Tylko że jak wszyscy Polacy, jesteśmy lękliwi i bierni. Jest jeszcze inny aspekt tej sprawy. Mocno wierzący katolik nie odstąpi od swojej wiary z powodu jednego księdza-przestępcy.


Marzec
08
2020
Dodał niedziela, 08 marca 2020r.

Mieszkam na wsi a wokół mnie gospodarują same PISiaki . U każdego biega burek podwórkowy . Te mądre pieski są życzliwe i z każdym z nich mogę się pobawić widząc u nich radość i życzliwy stosunek do mnie. Gospodarze jako PISowska elita na wszelką krytykę plebanów , albo Kaczyńskiego odmawiają ze mną rozmów. Tak telewizja Kurskiego ich ukształtowała. Do miasta daleko i cała wiedza od kłamców Kurskiego . Prasy nie ma , bo i pieniędzy nie ma. Na wczasy nie pojedzie , bo za co ? Kogo będą wybierać , jak dostanie 800 zł od Kaczyńskiego ? U każdego w rodzinie ktoś zmarł na nowotwór, ale to Bóg tak chciał. Na księdza nie można nic złego powiedzieć, a o pedofilii w kosciele nie słyszeli. I co wybieramy Dudę.


Marzec
08
2020
Dodał niedziela, 08 marca 2020r.

No sam widzisz. Od "upadku komuny" wszyscy ich okradali i nic nie dawali, dopiero Kaczyński przyszedł i coś im dał. Tu najdoskonalsza kłamliwa wirtualna propaganda nie pomoże wobec prawdziwych a nie wirtualnych pieniędzy. I nie łżyj, że telewizja Kurskiego ich ukształtowała, bo mając telewizory korzystają z całej palety programów, od lewa do prawa. Widocznie kierują się własnym rozumem a nie madrościami płynącymi całymi potokami z ekranów. Rolnicy to ludzie praktyczni, nie bujają w obłokach tylko stąpają po twardej ziemi. A że odmawiają z Tobą rozmów? Widocznie nie potrafisz z nimi nawiązać kontaktu, może się wywyższasz. No i jak sam widzisz - WYBIERAMY DUDĘ. 


Marzec
09
2020
Dodał poniedziałek, 09 marca 2020r.

Ty obserwator albo jesteś prowokatorem albo z ciebie niezły pojeeb. Jaką masz paletę programów w telewizji naziemnej a tylko taką ma ta ciemna masa. Plwam, Kurwizja, wiadomości TVP, jakieś nic nie warte ogłupiacze typu ABC i co więcej? Jest Polsat Info czy Tvn24?


Marzec
09
2020
Dodał poniedziałek, 09 marca 2020r.

Bidnyś nienawistniku. Człek nienawidzący innych moze nawet dopuścić się zbrodni. Mało to mieliśmy przykładów? Albo się nawróć albo się lecz - masz "całą paletę" wyborów. Tak jak "rewolucja pożera własne dzieci", tak nienawiść może zniszczyc każdego ze swoich wyznawców. Juz samo słownictwo świadczy o ich poziomie.


Marzec
10
2020
Dodał wtorek, 10 marca 2020r.

Pitolisz doopku ciągle po swojemu. Jak taki niby tolerancyjny jesteś to czemu nie kochasz tych z LGTB? Aha! Przykazanie o miłości ci się gdzieś zawieruszyło. Ja przynajmniej w tym szczery jestem, że otwarcie idiotów nienawiidzę. Szczególnie takich co to brną w głupotę i bronią jej jak dzik młode.


Marzec
10
2020
Dodał wtorek, 10 marca 2020r.

Ty znowu swoje? Daj spokój, bo ta nienawiść działa jak kwas solny, zeżre cię całkiem.


Marzec
10
2020
Dodał wtorek, 10 marca 2020r.

Cuda jednak się zdarzają, obserwator pokochal ludzi LGTB!


Marzec
10
2020
Dodał wtorek, 10 marca 2020r.

Znowu kulą w płot. Śmiesznyś.


Marzec
12
2020
Dodał czwartek, 12 marca 2020r.

Ten pasłęcki obserwator , to jakiś pasłęcki ,,ksiunc ". Moja ciocia twierdzi , że ona zna go bo zachodzi do niego na plebanię często na herbatę


Marzec
12
2020
Dodał czwartek, 12 marca 2020r.

Twoja ciocia twierdzi, że od Ciebie śmierdzi. Prawda to czy fałsz?


Marzec
16
2020
Dodał poniedziałek, 16 marca 2020r.

I tym wpisem załatwiłeś leminga. Jest spokój.


Marzec
16
2020
Dodał poniedziałek, 16 marca 2020r.

durnyś rozśmieszony toś durny


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
08:21 dziś
Wojtek

Ale mu Pan powiedział

Minął weekend - 7 mandatów za prędkość
08:17 dziś
KRYSTYNA

Zakaz parkowania po obu stronach ulicy i ruch w dwie...

Czekanie na decyzję
08:12 dziś
Mieszkanka

Ruch zmalał tylko na okres wakacyjny, we wrześniu...

Czekanie na decyzję
08:11 dziś
Mat

O takiej wodzie marzyłem :) Mocno zarybic i można...

Projekt gotowy
08:05 dziś
Haha

Ichtiolog ;)

Projekt gotowy
07:55 dziś
KRYSTYNA

I niech zniosą opłatę za łowienie.

Projekt gotowy
06:24 dziś
Ajajaj

sądzę, że ruch na Steffena będzie zamierał, ze...

Czekanie na decyzję
Dziś: 15Wczoraj: 33więcej 64442
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

29°
wiart: 8.45 m/s wilgotność 51% ciśnienie 1012 hPa zachmurzenie 43% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

18° - 32°

CZW

18° - 26°

PT

15° - 23°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

13° - 25°

PON

14° - 29°

Aktualności forum