Z ostatniej chwili

Forum Co? Gdzie? Kiedy?

Wspomóż niezależne Media Narodowe.

dodał sobota, 07 kwietnia 2018r.
"Czołem Wielkiej Polsce! Dostępny jest już kolejny, długo oczekiwany, Narodowy Horyzont! Narodowy Horyzont Nr.2 Wiosna 2018 Zapisy na konkretną liczbę egzemplarzy, odbędą się w Brygadach"

Kwiecień
29
2018
Dodał niedziela, 29 kwietnia 2018r.

Do Trumpa pertycja o nie podpisywanie żydfowsdkiej ustawey 447 - wejdź i podpisz: https://petitions.whitehouse.gov/petition/potus-donald-trump-please-do-not-sign-incoming-447-justice-uncompensated-survivors-today-just-act-2017

P.S. "Wyborca SBcji i WSIoków" - wieści na ten temat przecież bierzesz z publikacji E. Sendeckiego (WSIoki i SBcja wypięli się na ciebie nie dając aktuaslnych info?), a nie wiesz, że po wejściu do sejmu R. Winnicki urwał się Oparze? (Sendecki sugeruje, że nawet wcześniej ale nie jest to zgodne z prawdą, to Opara poradził Winnickiemu układ z Kukizem który też był, a może i nadal jest na pasku WSIoków prowadzących Schetynę. Klimat nie sprzeuyja więc co niektórzy kamuflują się strojąc w patriotyczne piórka. A kiedy ty owiniesz się białoczerwoną flagą?


Kwiecień
29
2018
Dodał niedziela, 29 kwietnia 2018r.

chrapan ciolku po co te petycje?


Kwiecień
29
2018
Dodał niedziela, 29 kwietnia 2018r.

Ivanka Trump córka Prezydenta USA wychowywana była w wierze prezbiteriańskiej. Przeszła konwersję na judaizm ortodoksyjny w lipcu 2009 roku, po ukończeniu nauki z rabinem Haskelem Looksteinem oraz Elie Weinstock ze szkoły nowoczesnej ortodoksji Ramaz School. Trump przyjęła hebrajskie imię Yael. Swoją konwersję opisała jako „niesamowitą oraz piękną podróż”, podczas której „od dnia pierwszego” wspierał ją jej ojciec, dodając iż ma on „ogromny szacunek” do żydowskiej religii. Potwierdziła, iż przeszła na dietę koszerną oraz przestrzega Szabatu, mówiąc w 2015 roku: „Przestrzegamy tego całkiem nieźle... była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu... naprawdę odnajduję się w judaizmie, tworzy niesamowity schemat więzi rodzinnych. Od piątku do soboty nie robimy nic innego oprócz spędzania wspólnie czasu. Nie wykonujemy telefonów”. W trakcie mieszkania w Nowym Jorku, Ivanka Trump posyłała swoją córkę do przedszkola w żydowskiej szkole, co wspominała następująco: „Było to dla mnie jak błogosławieństwo, kiedy przychodziła każdej nocy i opowiadała mi o wszystkich hebrajskich słowach których się nauczyła czy śpiewała mi piosenki w trakcie świąt”


Kwiecień
29
2018
Dodał niedziela, 29 kwietnia 2018r.

No i co z tego, żydowski parobku?


Kwiecień
30
2018
Dodał poniedziałek, 30 kwietnia 2018r.

Steven Spielberg przypomniał zdarzenie które miało miejsce podczas zdjęć do Listy Schindlera. Gdy Ralph Fiennes ubrany był w pełny mundur SS, podeszła do niego  postronna Polka  i powiedziała: "jak bardzo kochała te mundury i żałowała, że nie wróciliście tutaj, żeby chronić nas wszystkich ". Reżyser zauważył, że "prawdopodobnie zostanie aresztowany w Polsce, kiedy następnym razem będzie o tym mówił - skoro przyjęli to prawo". Spielberg odwoływał się do kontrowersyjnych przepisów niedawno uchwalonych w Polsce, które zakazują obwiniania kraju lub jego obywateli za jakiekolwiek zaangażowanie w Holocauście.


Kwiecień
30
2018
Dodał poniedziałek, 30 kwietnia 2018r.

Shoah-zagłado,  piszę o swoich odczuciach. Twoje wypociny odnoszą odwrotny skutek. Powoli moja sympatia do narodu żydowskiego zamienia się w antypatię. Masz dużo wspólnego z naszą totalną opozycją , im więcej antypisu tym gorzej dla niej.


Kwiecień
30
2018
Dodał poniedziałek, 30 kwietnia 2018r.

Ten Shoah to jakiś menel, który pozbawiony bodaj krzty patriotyzmu, usłuży każdemu, kto rzuci parę srebrników. A że trafił na Żydów pokroju amerykańskich pazernych na kasę rabinów, to i  obrzuca tu Polaków błotem.


Maj
01
2018
Dodał wtorek, 01 maja 2018r.

Wyjątkowo perfidny portal Netgłospasłęka . Kto toto wydaje ? Puszcza teksty napuszczające jednych polaków na drugich . Bawi się głupotami , publikacjami wbrew racji stanu itd


Maj
01
2018
Dodał wtorek, 01 maja 2018r.

Mogę ci chrapcio dac drzewo, papierówkę z wycietej przez szyske puszczy, kupiłem na wyprzedaży, przerobisz na papier i będziesz mógł drukowac swoje pirdoły do woli.


Maj
01
2018
Dodał wtorek, 01 maja 2018r.

Ej Ty, żałek - skończyłeś podstawówkę? Dlaczego piszesz "polaków" małą literą? Nie znasz zasad pisowni? Wstydź się.


Maj
01
2018
Dodał wtorek, 01 maja 2018r.

Powoli sympatia do narodu zydowskiego zmienia sie w antypatę. To i tak dobrze #ab bo mógłbyś przecież zabić.


Maj
01
2018
Dodał wtorek, 01 maja 2018r.

Jak amerykańscy Żydzi dalej będą chcieli wydoić z Polski grube miliardy, to na pewno nie wzbudzą wśród Polaków sympatii. Gdzie jest taki kraj, który kochałby pasożytów?


Maj
01
2018
Dodał wtorek, 01 maja 2018r.

Jad waSzem- nie oceniaj innych według siebie.


Maj
01
2018
Dodał wtorek, 01 maja 2018r.

Do # oburzony &, Trafiłeś w sedno twojego problemu. Ukończyłem podstawową szkołę  w 1961  w Rogajnach . Przez wiele lat zajmowałem się uprawą roli i nie przeszkadza mi do dnia dzisiejszego , że potrafię czytać , oglądać KURwizję , a najbardziej lubię MYŚLEĆ . Trzymaj fason i nie oburzaj się , bo wpadniesz w chorobę , której nie uleczysz. Najgorsza choroba zwie się ,, oszołomstwem " , a dotyka głównie polityków np Macierewicza , Pawłowicz i setki działaczy partyjnych róznych opcji.


Maj
02
2018
Dodał środa, 02 maja 2018r.

@żałek - to nie mój problem, lecz Twój. Język, tak jak Flaga i Orzeł Biały wymagają szacunku. Pisanie z błędami to brak szacunku dla języka ojczystego a wulgaryzmy (to akurat zarzut nie do Ciebie) to zniewazanie języka.ojczystego, to tak jakby ktoś obrzucał błotem Flagę. Mam nadzieję, że po tym wyjaśnieniu nie bedziesz miał do mnie pretensji.


Maj
03
2018
Dodał czwartek, 03 maja 2018r.

# już nie oburzony < Język służy do wyrażania własnych poglądów w formie głosowej. Mój wpis dotyczy raczej ortografii z którą obcuję rzadko. Dawno skończyłem szkołę podstawową i od dawna jestem na rencie. Porównanie blędu ortograficznego do ,, obrzucania błotem Flagę " , to nadinterpretacja . Zgrywasz cwaniaka , czy jesteś przemądrzały ? Pisz na temat , który masz opanowany. Tak jak Chrapan idiotyzmami zalewa kilka portali. Nie wiadomo dlaczego mieni się mieszkańcem Pasłęka. Przecież pałęta się po świecie. Od Elbląga po Teneryfę, Warszawę......zbiera datki.


Maj
03
2018
Dodał czwartek, 03 maja 2018r.

@żałek - albo nie czytasz dokładnie, albo rżniesz głupa.Pisząc o  "obrzucaniu błotem Flagi" porównałem to do wulgaryzmów a nie do szkolnych błędów. Czy pisząc "polaków" równiez napisałbyś swe nazwisko małą literą? Popełniłeś  błąd z pierwszej klasy podstawówki a zasłaniasz się dawno skończoną szkołą, Chrapanem czy Bóg wie czym jeszcze. Z małej kropli robisz wielki deszcz.  


Maj
10
2018
Dodał czwartek, 10 maja 2018r.

I stało się to, na co wszyscy czekali. Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump podpisał wczoraj ustawę Just Act 447 ws. restytucji mienia ofiar Holocaustu. Dokument ten przyznaje Departamentowi Stanu USA prawo do wspomagania organizacji międzynarodowych zrzeszających ofiary Holocaustu, a także - co najważniejsze - udzielenia im pomocy poprzez swoje kanały dyplomatyczne w odzyskaniu żydowskich majątków bezdziedzicznych. W myśl nowych przepisów Departament Stanu jest zobowiązany do przygotowania raportu informującego, które kraje ociągają się z restytucją mienia. 

Dziękujemy Panie Prezydencie


Maj
10
2018
Dodał czwartek, 10 maja 2018r.

Znalezione w sieci, Komentarz Wiernego Ojczyźnie:

Niestety... Po latach komuny i z jej infantylną, piastowsko-sienkiewiczowską wersją historii oraz po wczesnych latach wolnej Polski, gdzie dominowała słuszna duma z postawy polskiego państwa podziemnego i opozycji solidarnościowej, nastąpił czas poważnych analiz historycznych w odniesieniu do postaw zwykłych Polaków.

I tutaj szczegółowe badania historyczne i niepodważalne fakty rysują obraz Polaka także zaściankowego, zachłannego, egoistycznego, samolubnego i zawistnego, czyli zupełnie takiego jak dzisiaj, tylko umiejscowionego w czasach, gdy śmierć, morderstwa i pogarda dla ludzkiego życia była codziennością. Takie cechy wielu naszych rodaków przekładały się skalę zagłady Żydów, gdzie dwóch na trzech uciekinierów z gett i transportów śmierci, było denuncjowanych lub ograbianych i mordowanych przez swoich młodszych braci w wierze,

Taka jest smutna prawda i żadna propaganda lub ustawa nie zmaże win naszych rodaków. Postawa zwykłych Polaków podczas II WŚ w swej masie, wobec zagłady Żydów nie byłą ani szlachetna, ani bohaterska lecz zazwyczaj bierna lub bardzo często podła i zbrodnicza.

Na wszystkie polskie drzewka w Yad Vashem przypada wielokrotnie więcej nagrobków pomordowanych lub sprzedanych przez Polaków Żydów. Brak akceptacji i zrozumienia tych oczywistych faktów lub co gorsza próby ich tuszowania, zbudował mur niezgody pomiędzy żyjącymi niegdyś w symbiozie, naszymi narodami. Brak szerokiej dyskusji na ten trudny fragment naszej wspólnej historii, prowadzi wyłącznie do katastrofy wizerunkowej Polski i Polaków w świecie.Z czym mamy właśnie teraz do czynienia.

Krótko mówiąc, zrozummy wreszcie, że nie jesteśmy tacy k...a wielcy, szlachetni i bohaterscy. Jesteśmy po prostu normalni i mamy ciemne strony własnej historii... jak każdy inny naród na świecie.


Maj
10
2018
Dodał czwartek, 10 maja 2018r.

Żydowski parobasie, znowu tu wlazłeś jak świnia w szkodę? Cieszysz się, ze Polacy mogą stracić? Powiadam - mogą, bo niekoniecznie stracą. Zydom przejdzie koło nosa a ty nie dostaniesz ani szekla wypłaty, parchaty parobku.


Maj
10
2018
Dodał czwartek, 10 maja 2018r.

Chrapan - zidiociały do imentu feldweblu. Odwal wreszcie kitę albo rzuć się z wieży Św. Bartłomieja na swój pusty czerep. Zrób to. Społeczeństwo tego oczekuje. Pokaż wreszcie swoją odwagę.


Maj
11
2018
Dodał piątek, 11 maja 2018r.

ty @dzwonnik to ty jestes znany pasłęcki histeryk SB-ecki folksdojcz ?


Maj
11
2018
Dodał piątek, 11 maja 2018r.

dzwonnik - jakiś sfrustrowany przegraniec nie dający sobie rady z własną niemocą i dlatego życzący komuś śmierci. Ot, zwykły śmieć w ludzkiej postaci.


Maj
11
2018
Dodał piątek, 11 maja 2018r.

...emeryturę mu obcięli ? he he he he


Maj
11
2018
Dodał piątek, 11 maja 2018r.

Komu?


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
10:09 dziś
Eddd

daj pan spokoj

Czekanie na decyzję
10:05 dziś
Wiesław

taka specyfika mieszkańców tamtej ulicy, od zawsze...

Czekanie na decyzję
09:35 dziś
Marko

Ale na co Pan czekasz. Jak i tak jeździsz Pan przez...

Czekanie na decyzję
09:06 dziś
SZARA EMINECJA

A ZŁOŚLIWOŚĆ MIESZKANCÓW NIE ZNA JUŻ GRANIC...

Czekanie na decyzję
08:43 dziś
Ble

Żal tej rodzinny, czy tam człowieka. Nie potrafi...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
08:30 dziś
Mieszkaniec

Ale ta droga jest za wąska na ruch w dwie strony

Czekanie na decyzję
08:21 dziś
Wojtek

Ale mu Pan powiedział

Minął weekend - 7 mandatów za prędkość
Dziś: 21Wczoraj: 33więcej 64448
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

28°
wiart: 8.45 m/s wilgotność 53% ciśnienie 1013 hPa zachmurzenie 53% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

18° - 32°

CZW

18° - 26°

PT

15° - 23°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

13° - 25°

PON

14° - 29°

Aktualności forum