Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

Wejdz i podpisz petycję

dodał czwartek, 01 grudnia 2016r.
Hej, żydokomusze lemingi, trolle, hejtery i tym podobne badziewie - posnęliście kiedy mnie tu zabrakło. Pobudka! - Który pierwszy się tu odezwie, Stalinowski order wezmie. Podpisz: "Wniosek o wszczęcie postępowania karnego wobec Sędziego Marka Górnego za publiczne pomówienia,. szkalowania Narodu Polskiego słowami skierowanymi z premedytacją do wielomilionowej rzeszy odbiorców za pośrednictwem TV 2 o zasięgu Europejskim , słowami o treści„TRADYCYJNY POLSKI ANTYSEMITYZM ”, jest to przestępstwo

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Dziś, a jest już 13 - ty XII, pójdę na zbiorowy grób z czasów II Wojny Światowej, by pomyśleć o wprowadzeniu stanu wojennego. Nie jadę na żadne manifestacje, pomimo zaproszenia i miomo tego, że do I -wszej Solidarności należałem i to jeszcze przed rejestracją. Mam dość politycznego szumu wokół tego.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Przyznał też, że cieszy się ze zwrotu laptopa, bo odkąd mu go zabrano, korzystał z internetu w bibliotekach i u znajomych. Zapytany, czy nadal będzie komentował w internecie bieżące wydarzenia polityczne, wyraził nadzieję, "że nie będzie musiał już być taki ostry".

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
oskarżony "przekroczył granice dopuszczalnej krytyki". - Wpis ten był jak najbardziej znieważający, lekceważący prezydenta - uznał sąd. Jak jednak stwierdził, ponieważ czynu tego dokonano na lokalnym portalu o małym zasięgu, a działanie Chrapana miało "incydentalny charakter" postępowanie w tym zakresie sąd warunkowo umorzył na rok.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
a resztę zabiorą ci twoi wybrańcy ,na czele z PRL owskim prokuratorem , ale jaja :)

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
@188.........57 - Chciałbyś by tak było żydokomuszy kapusiu SBcki, trzeba było przyjść na rozprawę to byś wiedział, a tak to tylko możesz sobie pomarzyć i najwyżej "skoczyć mi na pukel". Boguś głąbiątko, mnie emeryturę o ok. 1 tyś miesięcznie okradła ustawą zs 1997 rżydokomuna z SLD z wodzem TW "Olkiem" z SB i niewiadomym pseudo z KGB (absolwent Szkoły Propagandy i Dezinformacji KGB do której tak się śpieszył, że zrezygnował z obrony pracy magisterskiej w Polsce) - tow. A. Kwaśniewski-Stolzman

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
chrapan uważaj pisiory biorą się za twoja emeryturę :))))

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
z którego ja zostałem uniewinniony============ty nie zostales uniewinniony tylko sad warunkowo zawiesil sprawe. Poskacz wiecej to bedziesz recydywa choc bez pierwszego wyroku.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Chrapanowi pogorszyło się to nie DEBIL ALE JUŻ ABDERYTA.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Moje imię wspomniałeś, zatem piszę: z medali mam złotą odznakę Honorowego Dawcy Krwi. Mam także Medal Zasługi, w Wojsku PRL otrzymany, w służbie zasadniczej. To pierwsze odznaczenie bardziej szanuję i teraz sobie przypnę do chlewni idąc, by nierogaciznę karmą wspomóc.W Biedronce świeżą wieprzowinkę miał będziesz.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
chrapan nie zal ci oddac swojego orderu ?Tyle na niego służyłeś w LWP ,pochwal sie za co go dostałeś, Stawiam ,ze za donosicielstwo

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Kto jak kto ale ty o onucach powinienes najmniej pisac choc najwiecej z nas tu wszystkich w nich zapierdalales, komuszy parobku!

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Boguś, lemingu, przykro mi, spózniłeś się, order Stalina powędruje do Romana ale w ramach pocieszenia możesz otrzymać order Fidela właśnie ustanawiany, musisz tylko zgłosić się do Adriana Zandberga, oczywiście z przybitą do czoła czerwoną gwiazdą. I nie zapomnij wojłokowych onuc bo tam z innym fetorkiem zjawiać się nie wypada, no chyba, że z czosnkowym ale wówczas i pejsy muszą być.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
chrapan a ty stary idioto jeszcze żyjesz ? myślałem ze ktos ci do dupy nakopał komunistyczny pachołku

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Przynajmniej trollom mógłbyś odpuścić; niechże spokojnie w swych skandynawskich jaskiniach śpią. Tak, poza tym, czemuż wywyższasz się ponad wszystkich? Czujesz się, podobnie, jak p. poseł Kaczyński, oblężoną twierdzą? I, jako jedyny, rację masz? Cie Florek... . Zauważyłem, że przekonany jesteś, iż jesteś kimś, kto sądzi o sobie, że jest ponad wszystkimi. Ech... . Doradzam: empatii dla innych więcej miej, a sympatię pozyskać możesz.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
z : Art. 133 - Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3." (z którego ja zostałem uniewinniony i to przez POlszewicki Sąd) http://www.petycjeonline.com/czysdziamarekgornyzapublicznwypowiedtradycyjnypolski

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
12:35 dziś
Emsi

God Bless You Man

Srebrny medal w rzucie oszczepem
12:11 dziś
Były pasłęczanin

Olisadebe też nie był nasz a strzelał dla kadry...

Srebrny medal w rzucie oszczepem
12:06 dziś
Adam

Takie osiągnięcia juniorów z Polonii jest od wielu...

Srebrny medal w rzucie oszczepem
11:21 dziś
Danel

Zablokować ta ulice z dwóch stron i zakaz jazdy dla...

Czekanie na decyzję
11:13 dziś
Mick

Nic nie wyjdzie kasa pusta jak bęben, dyrektor...

Badanie sytuacji ekonomicznej spółki - audyt w...
11:12 dziś
[ytam

Z czystej ciekawości...czy to jest odpłatne?

Kampery
11:07 dziś
Hhkg

Trzeba tego gościa od napraw samochodów...

Czekanie na decyzję
Dziś: 32Wczoraj: 33więcej 64459
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

31°
wiart: 5.9 m/s wilgotność 45% ciśnienie 1011 hPa zachmurzenie 54% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

18° - 32°

CZW

16° - 26°

PT

14° - 23°

SOB

13° - 24°

NIEDZ

13° - 25°

PON

15° - 29°

Aktualności forum