Z ostatniej chwili

Forum Co? Gdzie? Kiedy?

V MARSZ KU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH W ELBLĄGU.

dodał poniedziałek, 24 lutego 2020r.
29.02.2020 (sobota) - godz. 15,00 - przy pomniku Żołnierzy Państwa Podziemnego (naprzeciw szkoły muzycznej)

Marzec
02
2020
Dodał poniedziałek, 02 marca 2020r.

Wiceprezydent Katowic Mariusz Skiba z PiS na swoim profilu w mediach społecznościowych poinformował, że będzie zbierał podpisy dla kandydata w wyborach prezydenckich 2020 Andrzeja Dudy. Wszystkich, którzy chcieli poprzeć kandydaturę obecnej głowy państwa zapraszał przed Bazylikę OO. Franciszkanów w Panewnikach.

Na zamieszczonej przez polityka fotografii widać, że baner z wizerunkiem prezydenta zawieszono na płocie pobliskiego cmentarza.

- Ma pan zgodę na wywieszenie banneru? - pyta mężczyzna. - Nie wiem, o czym pan mówi - odpowiada Skiba. - A co pan teraz robi? To nie są podpisy, listy poparcia dla prezydenta Dudy? - nie odpuszcza osoba nagrywająca film. - Nie, to jest reklama firmy Nestle - mówi wiceprezydent Katowic.


Marzec
02
2020
Dodał poniedziałek, 02 marca 2020r.

Szanowni państwo, to jeszcze gdybyśmy poćwiczyli – mówi do zebranych Izabela Domogała, członkini zarządu województwa śląskiego. Po chwili razem ze zgromadzonymi gośćmi skanduje: Andrzej Duda, Andrzej Duda, to się uda.

Domogała poucza też zebranych, by w czasie skandowania unosili w górę flagi i tablicę z nazwiskiem kandydata. – Zwyciężymy, zwyciężymy – ćwiczą zebrani.

– Fajnie się tak wami steruje, bardzo dziękuję. W takim razie jeszcze popatrzę, gdzie jest pan prezydent i zaraz wracamy – słychać jeszcze na nagraniu.

Na koniec, gdy przyszedł czas wręczania prezentów i pożegnanie, Izabela Domogała zachęciła jeszcze raz: Pobijcie trochę brawo dla pana prezydenta.


Marzec
02
2020
Dodał poniedziałek, 02 marca 2020r.

Coś sobie popisał, toś sobie popisał. A teraz idź na obiad, bo wystygnie.


Marzec
02
2020
Dodał poniedziałek, 02 marca 2020r.

Wyborco. A w czym Ci przeszkadza te rzekome tępactwo? Chcą obchodzić miesięcznice i urodziny o.Rydzyka? Chcą mieć wolne od LGTB? Chcą by prezydentem został A.Duda? Chcą rządów PIS-u? Jest DEMOKRACJA ! Mają PRAWO !


Marzec
02
2020
Dodał poniedziałek, 02 marca 2020r.

Tępota o tak szerokim i głębokim obszarze ma wpływ na wybory , a wybory okreslają kierunki rozwoju Polski. Do władzy dostaje się tępota , której nawet języki obce przeszkadzają . Mój kraj w Brukseli reprezentowany jest przez tępotę pałetającą sie po korytarzach za grube euro. Niektórzy mają wstręt do języków ,,cudzych ". Jak może osoba usiąść w kawiarni przy kawie z inną nie znając języka podstawowego jakim jest angielski ? Nazwiska ? Wstyd.  Byłem nie raz za granicą , ale z własnymi dziećmi lub wnukami , którzy władają perfekt językami. Nie znam wielu , ale wtedy czuję się jak ,,tępak " i nie muszę rozmawiać . Komunistom nie zależało , aby uczyć , ale teraz ? Bez znajomości języka ,,cudzego " precz ze stanowiska rządowego Mówi to coś ?


Marzec
02
2020
Dodał poniedziałek, 02 marca 2020r.

"Mówi to coś" - nic dodać nic ująć - język twórcy komunizmu w fabryce na Żeraniu z filmu...?


Marzec
02
2020
Dodał poniedziałek, 02 marca 2020r.

Znasz się chrapcio na tym języku. W końcu jako ochotnik w komuszej armii zakuty w onuce i chodaki, w mundurze zapinanym pod szyję z zaciskającą się i ciągle mokrą plasikową wkładką na szyi  przez trzy miesiące do przysięgi łopatą kłamliwy język ci do łba wkładali. Nikt choć trochę rozgarnięty, sprawny na umyśle nie szedł do takiej armii. Wszyscy unikali jej jak trądu. Ale głupich nie sieją. Co najgorzej, że się zestarzeli a ni choojutki nie zmądrzeli. Ciekawe czy lata służby do emerytury sobie policzyłeś?


Marzec
02
2020
Dodał poniedziałek, 02 marca 2020r.

Wyborco, masz swój punkt widzenia. Szanuj punkt widzenia innych, którzy być może za tępaków uważają Ciebie i Tobie podobnych. Ja czuję się  dobrze w swoim kraju, jestem w większości zadowolony z rządów Zjednoczonej Opozycji. Pana Dudę uważam za dobrego prezydenta / wspomniałeś o znajomości obcych języków- Wałęsa, Kwaśniewski,Komorowski, Kopacz, Tusk jak był premierem/ . Wpojono Ci poczucie wstydu które jest większości Polakom / na szczęście / obce. 


Marzec
02
2020
Dodał poniedziałek, 02 marca 2020r.

Chrapcio ! Brawo. Jako pierwszy ,,tępak pospolity " walnąłeś mnie z liścia". Czekałem właśnie na ciebie. Otóż powiedzonko ,, mówi to coś ' wziąłem od przyjaciela Ferdka Kiepskiego. Tępak pospolity , to zasłużony długoletni ,,tępak " , który od lat postępuje tak samo. Nie odnosi się do sedna problemu poruszanego w komentarzu , tylko ,,wali z liścia ". Znajomość języka  ,który w całym świecie jest powszechny , to dopiero jeden z problemów. Główny problem , to wykształcenie i osiągnięcia zawodowe np twój guru Bosak chce być prezydentem Polski , nie będąc sołtysem w gminie. Jeden z twoich kumpli ,,tępak pospolity " został nawet wiceministrem d/s cyfryzacji . Czyżby poznał polskie litery ?. Czekam Chrapcio na kolejne ciosy.


Marzec
02
2020
Dodał poniedziałek, 02 marca 2020r.

Poczucie wstydu powinieneś mieć ty , że popierasz Dudę . Chce odwołania Kurskiego w zamian za podpis pod ustawą . Ot cwaniak szukający poparcia u tępaków. Oczywiście wsród chorych na raka wywoła entuzjazm i wyrazy dziękczynienia . Nie wspominając o Błogosławieństwie o Rydzyka i jego telewizji Trwam. Kwaśniewski biegle znał angielski i rosyjski - mógł sobie pozwolić wypijać bez tłumaczy. Kaczyński  nie tylko tego nie potrafi. Patrzę i oceniam sytuację obecną . Nawet CHrapana życiorys mnie nie interesuje , bo patrzę i oceniam go jako szkodnika i hamulcowego rozwoju Polski. Też cwaniak. Nie opisze przebiegu wykładu o zołnierzach wyklętych przez Kłosowskiego. Tak przez całe lata dorabia


Marzec
02
2020
Dodał poniedziałek, 02 marca 2020r.

Oj, wyborco, wyborco. Wyzywasz innych od tępaków a sam jesteś zwykłym matołem. Jeśli poczułeś się wywyższony stwierdzeniem, ze masz umysł narcystyczny, to skompromitowałeś się do imentu. Ty nie wiesz, co to jest narcyzm, tak jak jeden gość nie wiedział, że mówi prozą i gdy o tym sie dowiedział, poczuł się wywyższonym. Głupota twoja i tego gościa są dowodem,że głupich nie sieją a jest ich pełno. Głosisz swoje "mądrosci" i pogrążasz się coraz bardziej, jak ten topielec, który wpadłszy w bagno, szamocąc się, zanurza się coraz głębiej. Na dalsze wyliczenia twoich zalet nie mam ochoty.


Marzec
03
2020
Dodał wtorek, 03 marca 2020r.

Bezstronny , bezmyślny prostak PISowskiej elity antyeuropejskiej nie potrafi dokonywać analizy treści jakie czyta i z ,,liścia ". Taka ma być Polska ? W całkowitej izolacji ? Nie zdążysz już opanować podstawowych pojęć ekonomicznych , aby zrozumieć funkcjonowanie gospodarki światowej. Nie potrafisz ocenić jakie zagrożenie najbardziej ugodzi w nasz kraj i to szybko. Jeszcze pod koniec roku. Tacy znawcy ekonomii jak Kaczyński , Duda i Morawiecki potrzebują władzy dla własnych interesów i swoich partyjnych poddanych. Piebiak powiedział kogo będą karać-swoi będą nagradzani. Z sądami wygrać nie pozwoli wam Europa , a z gospodarką Trumpy , których ekonomika mocna się zachwieje. Przed nami uroczystości rocznicy katastrofy smoleńskiej . Znowu hasła w kierunku tępactwa , znowu kłamstwa i obłuda Macierewicza, znowu parodia z narodowej tragedii.


Marzec
03
2020
Dodał wtorek, 03 marca 2020r.

Wyborcom, miałem się już do Ciebie nie odzywać ale jesze raz się odezwę. Wyzywasz innych od tępaków, więc Ci się odwzajemniłem matołem. Bezstronnie muszę jednak przyznać, że lepiej argumentuje swoją rację dyskutant "będzie ubaw", który nikogo nie obrażając, jasno wyraża swój pogląd. Mam takie samo spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość jak on, tylko on nie nazwał nikogo matołem. Tak właśnie powinniśmy dyskutować a nie obrzucać się wyzwiskami.


Marzec
03
2020
Dodał wtorek, 03 marca 2020r.

Mnie to nie przeszkadza , że nazywa matołem .Mobilizuje do czytania i uzupełniania komórek mózgowych o nowe osiągnięcia PISowskiej elity np wypowiedz p. Emilewic - czeka nas spowolnienie gospodarcze i czas..... Ojejku ona jedna z ekipy bałwochwalczej dostrzega. Nie czytam dalej , bo muszę przeczytać co Morawiecki na ten temat . A tu HOSSA. A DUDA zabija mnie krzykiem i wpadam w depresję. Myślę sobie: ZIOBRO wyrok a Duda - zatwierdzam .. I po czlowieku. Tak ustabilizował sobie partię ,,bolszewicką " Lenin. Tak sankcjonuje partię ,, suwerenną " Kaczynski. Suweren dał władzę więc korzystajmy nawet wbrew Konstytucji.. Ciekawego czasu dożyłem. Trzeba będzie dzwonić do Banasia , a jak zabraknie w budżecie na 14 emeryturę  , do Bociana.


Marzec
03
2020
Dodał wtorek, 03 marca 2020r.

A jak i u Bociana nie dadzą to pod kościół. Kazdy rzuci te 20 groszy jak Trzaskowski. Nie zginiesz.


Marzec
03
2020
Dodał wtorek, 03 marca 2020r.

Ludzie mają, ludzie dadzą. Widziałeś te 20 groszy u Trzaskowskiego czy jak wioskowy głupek powtarzasz? Ja widziałem co prawda w Telewizji akle na żywo jak Sikorski jednemu z braci w kościele stówę dawal, której rzekomo nie odzyskał do dziś.


Marzec
03
2020
Dodał wtorek, 03 marca 2020r.

Oho, Sikorski ... ten to ci dopiero patriota całą gębą, co chciał, żeby Niemcy objęli nad nami  opiekę. Dobhy czlowik, dobhy i frau ma dobhe, co Lechistan obszczekuje w zagranicznych cajtungach.


Marzec
04
2020
Dodał środa, 04 marca 2020r.

Jednak  nie wiesz co piszesz. Przyznałeś wreszcie że rząd PIS-u wraz z Premierem Morawieckim to był dobry wybór "tępych " Polaków. Jest duży WZROST GOSPODARCZY ! Co masz na sumieniu że trzęsiesz portkami na samą myśl o ministrze Ziobro? Ja np.obawiaram się zalewu ideologi LGBT, podniesienia wieku emerytalnego, otwarcia granic emigrantom i tym podobnych obietnic kandydatów na Prezydenta RP.


Marzec
04
2020
Dodał środa, 04 marca 2020r.

No i wyborca zamilkł.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
08:21 dziś
Wojtek

Ale mu Pan powiedział

Minął weekend - 7 mandatów za prędkość
08:17 dziś
KRYSTYNA

Zakaz parkowania po obu stronach ulicy i ruch w dwie...

Czekanie na decyzję
08:12 dziś
Mieszkanka

Ruch zmalał tylko na okres wakacyjny, we wrześniu...

Czekanie na decyzję
08:11 dziś
Mat

O takiej wodzie marzyłem :) Mocno zarybic i można...

Projekt gotowy
08:05 dziś
Haha

Ichtiolog ;)

Projekt gotowy
07:55 dziś
KRYSTYNA

I niech zniosą opłatę za łowienie.

Projekt gotowy
06:24 dziś
Ajajaj

sądzę, że ruch na Steffena będzie zamierał, ze...

Czekanie na decyzję
Dziś: 15Wczoraj: 33więcej 64442
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

30°
wiart: 5.91 m/s wilgotność 48% ciśnienie 1012 hPa zachmurzenie 65% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

19° - 31°

CZW

18° - 26°

PT

15° - 24°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

13° - 24°

PON

13° - 27°

Aktualności forum