Z ostatniej chwili

Forum Co? Gdzie? Kiedy?

Spotkanie otwarte Ruchu Narodowego Warmii i Mazur w Ostródzie.

dodał środa, 16 maja 2018r.
Zapraszamy na spotkanie 16.05.2018 (dzisiaj) godz. 18,00 z przedstawicielami reaktywowanego Ruchu Narodowego - m.inn. będzie poseł Robert Winnicki - ul. Pieniężnego 4 (Hotel Polonii).

Maj
16
2018
Dodał środa, 16 maja 2018r.

Spotkanie będzie poświęcone odbudowie struktur RN na Warmii i Mazurach oraz udział w wyborach ssamorządowych, do "Jewrejsojuzu" i parlamerntarnych - jak równierz budowie programu gospodarczego dla Polski i polityki odporu nas żydowski atak na Polskę.


Maj
16
2018
Dodał środa, 16 maja 2018r.

      Winnicki napisał do ministra MSWiA Brudzińskiego: Potrzeba pilnej interwencj1. Policja w Katowicach ochraniała dziś lewaków blokujących manif.ku czci Powstańców Śląskich 2.Brutalnie interweniowała wobec uczestników marszu a 4 zatrzymała. Wszystko przez to, że prezydent Krupa (kandydat PiS) kazał rozwiązać marsz!

      Odpowiedź Brudzińskiego:Panie Pośle gdyby Pan wpłynął na organizatorów narodowych demonstracji,aby skuteczniej eliminowali ze swoich szeregów idiotów eksponujących faszystowskie i nazistowskie symbole to Polska Policja nie musiałaby interweniować.A Ruch Narodowy nie byłby kompromitowany w oczach Polaków.

     To zapowiedź, że zabawny jest nowy program Kabaretu RN, przygotowany na sezon wiosenno-letni 2018. Jutro (tj.17.05) zapraszają na 18 do Lidzbarka Warmińskiego. Doroczne Lidzbarskie Wieczory Satyry i Humoru będą miały w tym roku prolog. Na zachetę dodam, że po udanym turnee w kujawsko-pomorskiem do dzisiaj można jeszcze boki zrywać.

    


Maj
16
2018
Dodał środa, 16 maja 2018r.

W Elbągu jest organizowana struktura Ruchu Narodowego zwolennicy mogą kontaktować się przeze mnie -796 030 422


Maj
17
2018
Dodał czwartek, 17 maja 2018r.

Śmiać się , czy płakać ?


Maj
17
2018
Dodał czwartek, 17 maja 2018r.

organizujcie sie szybko , bo wroci normalny rzad to was pozamykaja 


Maj
17
2018
Dodał czwartek, 17 maja 2018r.

Przypominamy. Stop. Kolejna wizyta RN. Stop.18 maj Ełk. Stop. Gość prezes RN Robert Winnicki. Stop. Prezes warmińsko-mazurskiego RN Piotr Lisiecki. Stop. Krzysztof Tuduj koordynator ds. budowy struktur RN. Stop.

To ostatnia taka okazja w Prusach Wschodnich. Kto nie zdążył do Ostródy i Lidzbarka musi być w Ełku. Później to juz daleko trza będzie jechać. 

 

 


Maj
17
2018
Dodał czwartek, 17 maja 2018r.

Przypał bodzio i jego marzenia.


Maj
17
2018
Dodał czwartek, 17 maja 2018r.

Będą w Elblągu - dodatkowo będzie koordynator RN d/s programu gospodarczego dla Polski - termin jeszcze` nie ustalony.


Maj
17
2018
Dodał czwartek, 17 maja 2018r.

przypal to ty jestes , poczytaj sobie co zrobil

Józef Piłsudski

 z tymi przyglupami 


Maj
17
2018
Dodał czwartek, 17 maja 2018r.

Powiem tak. Jak będzie tak słabo jak w Ostródzie to do EG nie przyjadę. A w ostródzkiej Poloni obecni: Ja, Chrapan, razem nie więcej jak 20 osób. W tym jakieś dzieciaki w bieli prosto z komunii (pewnie dlatego nie na brunatno) wystrzyżone ala Hitler. Prwaie jak z rodziny Adamsów. Chyba jedynym powyżej 40-ki byłeś tam ty Chrapan i znacząco zawyżałeś nam średnią. A poza tym, nudno, niemrawie, same banały, jedyny plus to towarzystwo jak z Transylwani. Wszyscy Winnickiemu z dziobka spijali. Pytań mało, a jak już to nieśmiało. Jak zapytałem dlaczego wierzy w Boga, to udawał, że nie słyszy. Michalkiewicz powinien z nimi jeździć. Prawda Chrapan. Przyszły Prezydent przecie. Ten przynajmniej rozkręciłby towarzystwo. A tak godzina i do domu. Naprawdę, wielkie rozczarowanie. Liczyłem na więcej. 

 


Maj
17
2018
Dodał czwartek, 17 maja 2018r.

PS. Tak po starej przyjaźni Marku. Jesli mogę coś doradzić. Rób częściej pranie. Jak  chodzisz na jasno. to pamietaj. Kiedy jasne ubranie robi sie już żółte, to niestety wymaga prania. Pozdrawiam.


Maj
18
2018
Dodał piątek, 18 maja 2018r.

Wyborco WSIoków i SBcji - oglądając fotki i ewentualnie część filmu ze spotkania trzeba uważniej liczyć zeby udawać, że się było na nim, podobnie z pytaniem twoim którego nikt tam nie słyszał, ani pytającego nie widział Nie martw się o RN, martw się o swoich WSIoków i SBcję bo  wkrótce poumierają z głodu mając 2 tyś emerytur. Podobnie nie martw się o mój jasny "strój" - idę w nim do kina dzisiaj (nie prany od spotkania z RN) - jak chcesz obwąchać moje "żólte" plamy zapraszam pod drzewi WC - specjalnie przygotuję ci atrakcje.żeby przeniknęły i drzwi.


Maj
18
2018
Dodał piątek, 18 maja 2018r.

Bogdan, idąc twoim tropem to przeczytaj co w Sparcie robili z takimi niedorozwojami jak ty. W poprzednim wpisie odniosłem się do twojego powrotu >normalnego rządu> . Z tego powodu uważam ciebie za przypała.


Maj
18
2018
Dodał piątek, 18 maja 2018r.

co za dziadostwo tu sie zebrało? chrapany, śmieszki i inne wyrodki. na co wy liczycie. A tak swoja drogą to ile chrapcio masz tej komuszej emerytury, że nabijasz sie z tych co mają po dwa tysiące?

 

 

 


Maj
18
2018
Dodał piątek, 18 maja 2018r.

smieszek = debil radimaryjny 


Maj
18
2018
Dodał piątek, 18 maja 2018r.

Dziadowski "pytku" ("pyta"  to w jednym z żargonów oznacza ch.ja") - mam mniej niż  2 tyś. bo zbrodniarze SLDowscy z żydokomuchem Stoltzmanem na czele zrabowali mi ok. 1 tys. bandycką ustawą emerytalną w 1997 rokju, a mimo to nie płaczę jak żydokomuchy WSIoccy i SBccy " nie przyżyją za 2 tyś"..


Maj
18
2018
Dodał piątek, 18 maja 2018r.

BOGDAN , WIDZĘ ŻE WPIS ŚMIESZKA ZABOLAŁ.  DLA MNIE JESTEŚ '' RYCERZEM ''.


Maj
18
2018
Dodał piątek, 18 maja 2018r.

To kto ci ciulu finansuje jak za niecałe dwa tysiaki wszędzie ciebie nosi?


Maj
20
2018
Dodał niedziela, 20 maja 2018r.

Widzisz "pyto" - trzeba umieć gospodarować piniędzmi by nie oczekiwać finansowania przez kogoś, a ze swoich jeszcze finansować działalność społeczną - są i w Pasłęku jeszcze ludzie rozumiejący społeczną działalność stosując zniżki na nią - za co tu im dziękuję nie podając kto i jakie usługi by "targowickie ścierwa" antypolskie nie mściły się na nich. Jestem t. ekonomistą "ekonomii komuszej" ale jak widać po państwie polskim to nie  rodzaj ekonomii stanowi siłę ekonomiczną ale sposób wykorzystania jej zgodnie ze zdrowym rozsądkiem i dlatego mnie mimo zrabowania mi znaczącej dla mnie kwoty przez bandycką żydokomunę SLDowską, stać mnie na swoją dzałalność bez oglądanie się na czyjąkolwiek pomoc, a tzw. III RP z rozgrabionym maqjątkiem ogólnonarodoewym nuie stsać na utrzymanie w kraju swoich obywateli.  TWORZĄC  RUCH NARODOWY NIE BĘDZIEMY SZUKALI DLA PAŃSTWA  "SPONSORÓW" TYPU JEWREJSOJUZA KTÓRY JAKOBY "DAJE"  WYPROWADZAJĄC  Z KRAJU PAROKROTNIE WIĘCEJ. WON Z JEWREJSOJUZEM!


Maj
20
2018
Dodał niedziela, 20 maja 2018r.

Jakbyum mial za niecałe dwa tysiaki życ to bym sie wolal powiesic. Trzeba pracować chrapus.


Maj
20
2018
Dodał niedziela, 20 maja 2018r.

Dlatego, żyć za "dwa tysiaki", jakie wam polski Sejm zostawił, żyć nie możecie - jak to jeden z waszych gienierałów powiedział. Toteż dorabiacie sobie u Żydów jako ich parobki. Najpierw służyliście Ruskim, teraz Żydom - jako genetyczne parobki żyć inaczej nie potraficie.


Maj
21
2018
Dodał poniedziałek, 21 maja 2018r.

Czy ty znudzony musisz koniecznie ze swją glupotą sie obnosic na tym forum?


Maj
21
2018
Dodał poniedziałek, 21 maja 2018r.

Ooo, parobek się odezwał, he, he, he, ...


Maj
21
2018
Dodał poniedziałek, 21 maja 2018r.

Dla jasności - żydowski parobek.


Maj
22
2018
Dodał wtorek, 22 maja 2018r.

Chrapan jesteś na liście Joasi Lichockiej do pierdla. Pisze jasno i wyraznie co by zrobiła z takim jak ty. Nie boisz się ?


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
08:12 dziś
Mieszkanka

Ruch zmalał tylko na okres wakacyjny, we wrześniu...

Czekanie na decyzję
08:11 dziś
Mat

O takiej wodzie marzyłem :) Mocno zarybic i można...

Projekt gotowy
08:05 dziś
Haha

Ichtiolog ;)

Projekt gotowy
07:55 dziś
KRYSTYNA

I niech zniosą opłatę za łowienie.

Projekt gotowy
06:24 dziś
Ajajaj

sądzę, że ruch na Steffena będzie zamierał, ze...

Czekanie na decyzję
05:59 dziś
Zico

Jestem w stanie zrozumieć mieszkańców spoza ulicy...

Czekanie na decyzję
03:35 dziś
Zibi

Skoro widział, był naocznym świadkiem to napisał. Co...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
Dziś: 13Wczoraj: 33więcej 64440
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

30°
wiart: 5.91 m/s wilgotność 48% ciśnienie 1012 hPa zachmurzenie 65% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

19° - 31°

CZW

18° - 26°

PT

15° - 24°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

13° - 24°

PON

13° - 27°

Aktualności forum