Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

Relacja z Antystrajku 13.12.2016 w Elblągu.

dodał wtorek, 13 grudnia 2016r.
W pobliże Pomnika Ofiar 1970 roku dotarłem parę minut po 15,00 ("Strajk" rozpoczynał się o 15,30). Zmontowałem "transparent" i ok. 15,30 udałem się na plac przy pomniku. Przechodnie czytając plakat solidaryzowali się z treścią ale przy wejściu z chodnika na płytę placu nastąpiła pierwsza akcja agresywna jednego z ochrony KODu i paru ich wielbicieli, na szczęście tylko słowna. Około 10 następnych minut stojąc na chodniku w otoczeniu neutralnych przechodniów czytających plakat z akceptacją

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
zes...ali się ....a chcieli odebrac wladzę, komusze syny... nic z tego pętaki.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
trwa okupacja mównicy sejmowej

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
trwa okupacja mównicy sejmowej

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Nasz Umiłowany Przywódca, Naczelnik Państwa Wolskiego, Dobry Pasterz-Nowy Zbawiciel Wolski, Obrońca Europy przed islamem, Wielki Higienista, niezłomny i charyzmatyczny, główny obrotowy w NBA, przypadkowo niedointernowany, Cudownie Ocalony Prezes-Premier-prawie Prezydent Jarosław (węg.: Jarosláth) Chwilowo-Odmieniony-Kaczyński ... Dzisiaj widać w Sejmie, że PiSlam nie pociągnie długo - będzie podobnie jak w l. 2005-2007.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
pierdoły o smokach :)

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Do Marek Chrapan: Ja wczoraj urządziłem swą prywatną uroczystość. Byłem na grobach partyzantów, którzy o wolność Polski walczyli (od hitlerowców i innych nacjonalistów, w tym od tzw. narodowców, w tym NSZ). Dzięki tym partyzantom wolność masz.Wykorzystaj tę wolność inaczej, niż obecnie czynisz.Ja np. Idę z piaskiem na szosę, by posypać To mój patriotyzm.Nasz sołtys i inni mieszkańcy tak samo robią.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
ja mam ich w dupie ,ale niech cymbał nie wpisuje bzdur o agresji kodu , bylem i widziałem

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
zapomniałeś dopisać zdradzieckich służalczych sierżantów

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Taki internetowy hejterek stanie przy ONR z transparentem?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Treść plakatu: Hej, przechodniu, stań i popatrz - NIE PAŁUJĄ! "Nowocześnie" PO z MO, ORMO, ZOMO - KOD z SBcją TU STRAJKUJĄ.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
ty siersciuchu moskiewski ,juz tylko starszy bedziesz

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
chrapan , a gdybym ja staną podczas manifestacji onr z takim oczerniającym transparentem to w której minucie by mnie zabili?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Czy moje hasło na plakacie jest adekwatne do osób uczestniczących w strajku wyraźnie wskazuje zachowanie się ich, zacięta agresja na każdym kroku, chamskie, wulgarne zachowania. To jest potencjał Elbląski POlszewii, "Nowoczesnej", KODu, zresztą nie odbiegający od ich przywódców. Z ich strony PiS nie ma konkurencji, a ponieważ już widzimy jak władza bez konkurencji deprawuje, RZECZYWISTA PRAWICA MUSI ZJEDNOCZYĆ SIĘ BY ZAPOBIEC JESZCZE WIĘKSZEJ TRAGEDII NARODU! Marek Chrapan

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
i od tego czasu lewactwo już tylko z daleka rzucało uwagi typu "Od Rydzyka", "mocherowcy", " "kaczorki" nie wspominając o obelgach "durnie" itp..... Ok. 16,10 organizatorzy zakończyli "strajk" planowany do godziny 17,00 i zebranych ok. 100 osób wszelakiej maści lewactwa zaczęła się rozchodzić w przeróżny sposób komentując mój plakat, a część bardziej "zażarta" i agresywna wywoływała gorące spory z kolegami mnie pozwalając demontować stelaż plakatu.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
tym przyłączyli się do mnie wspomagając. Po tym incydencie znalazłem miejsce do wejścia z chodnika na płytę placu i tu nastąpił kolejny atak ochroniarza KODu - "proszę opuścić to miejsce, jest nasze" na moją ripostę, że "to jest miejsce publiczne, nie odrodzone żadnymi znakami zabraniającymi wejścia i mamy prawo tu wejść" popartą przez dwóch panów, ochroniarz zrezygnował z dalszych ataków. Po paru następnych minutach dotarli nasi z ONR, Prawicowego Elbląga :

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
i zwolenników lewactwa musiałem odpierać ataki słowne, czasami typowo SBckie jak jednej z pań ochrony KODu nie znanej mi, która jednak zwróciła się do mnie po nazwisku z żądaniem "bym zaprzestał wszczynać awantur" kiedy wskazałem jej awanturników z apelem by do nich zwróciła pretensje. szybko odwracając się"rzuciła" w moim kierunku - "TO MORDA W KUBEŁ" i uciekła. TO ZDARZENIE DOKŁADNIE UKAZUJE RODOWÓD "STRAJKUJĄCEGO" TAŁATAJSTWA . Świadkami zdarzenia byli dwaj neutralni przechodnie którzy po

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
12:35 dziś
Emsi

God Bless You Man

Srebrny medal w rzucie oszczepem
12:11 dziś
Były pasłęczanin

Olisadebe też nie był nasz a strzelał dla kadry...

Srebrny medal w rzucie oszczepem
12:06 dziś
Adam

Takie osiągnięcia juniorów z Polonii jest od wielu...

Srebrny medal w rzucie oszczepem
11:21 dziś
Danel

Zablokować ta ulice z dwóch stron i zakaz jazdy dla...

Czekanie na decyzję
11:13 dziś
Mick

Nic nie wyjdzie kasa pusta jak bęben, dyrektor...

Badanie sytuacji ekonomicznej spółki - audyt w...
11:12 dziś
[ytam

Z czystej ciekawości...czy to jest odpłatne?

Kampery
11:07 dziś
Hhkg

Trzeba tego gościa od napraw samochodów...

Czekanie na decyzję
Dziś: 32Wczoraj: 33więcej 64459
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

31°
wiart: 5.9 m/s wilgotność 45% ciśnienie 1011 hPa zachmurzenie 54% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

18° - 32°

CZW

16° - 26°

PT

14° - 23°

SOB

13° - 24°

NIEDZ

13° - 25°

PON

15° - 29°

Aktualności forum