Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

Prawda o służbach III RP.

dodał sobota, 07 stycznia 2017r.
Cała prawda o tzw. III RP - bandycko-mafijnym państwie stworzonym przez żydokomusze służby - po "Układzie zamknietym" (działającym również na naszym terenie - uszkodzenie mi oka 02.03.2013 przez bandytę z b. WSI przy pomocy POlicji), następny film ukazujący kulisy samobójstwa Barbary Blidy - posłanki SLD, członkini mafii węglowej która wyprowadziła z górnictwa ok. 20 mld zł doprowadzając górnictwo do ruiny(film fabularny ale na dokumentach): - https://gloria.tv/video/mAJUHXrfmAR2261BSjCmvDaTV

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Nasz kpt Schetyno nas usługach służb rosyjskich? Wczoraj ujawnione info spowodowało ten popłoch?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Do ab: "jest zaślepienie i wiara w coś jedynego, w jednego lidera np.,". To cytat z mego tekstu. Za pozdrowienia dziękuję i wzajemnie pozdrawiam.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
ale ten jest całkowicie poza skalą racjonalności.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
na przykład bogdan dziasło

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Post scriptum do Romana- upominając tylko pana graba nie jest pan tak obiektywny jak się panu wydaje. Inni na tym forum też mają bardzo spolaryzowane poglądy wyrażane w niezbyt cywilizowany sposób.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Panie Romanie. Po pierwsze- pański apel dotyczący głosowań przegrywa z ordynacją wyborczą. Po drugie- pouczając pana graba zagalopował się pan stawiając na jednej szali zaślepienie i wiarę. Chyba zabrakło konsultacji z komendantem i sołtysem przy grzańcu:) Pozdrowienia.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Post scriptum do grab: Zapomniałem dodać, że jedną z najgorszych cech ludzkich jest zaślepienie i wiara w coś jedynego, w jednego lidera np., w jedną wizję. A życie jest tak różnorodne.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Do grab: Czemuż nie wymieniłeś wszystkich partii, w tym SLD i PiS? Myślę, że w przeciwieństwie do mnie, jesteś nader stronniczy. Nie zapomnij, iż we wszystkich partiach, organizacjach, kościołach są ludzie dający nadzieję, jak i ci, których na śmietnik historii wyrzucić należy. Dlatego też, głosujmy na ludzi młodych, nie uwikłanych w zaszłości, wykształconych i umiejących wsłuchiwać się. Pozdrawiam.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
za to ty grabie nikogo nie udajesz , jesteś sobą ,czyli starym durniem

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Romanie, niebawem się dowiesz. Pierwej należy oczyścić Polskę ze złogów postkomunizmu, zmutowanych na PO, Nowoczesna, Razem i tym podobne barachło, które opanowało wszystkie dziedziny w Polsce jak gospodarka,(oligarchia), wymiar niesprawiedliwości i t.p. Wiesz dobrze o co chodzi a udajesz bezstronnego poczciwego obserwatora.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Każdy komentarz przeczytałem z uwagą. Naprawdę. Wypowiadają się prawie te same osoby, które są za, a nawet przeciw. Nie zapominajmy o tym, że w jakichkolwiek służbach, niezależnie od ustroju, jakieś tam służby i tak działają. Mam na myśli te obce. Niezależnie od ustroju i poglądów aktualnego rządu, czy samorządu, tak było, jest i będzie. Jest to pewna prawidłowość. Jedynie mam pytanie, do wszystkich skierowane: którą Rzeczpospolitą, mamy wreszcie obecnie? P. poseł Kaczyński boi się to powiedzieć

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
bo mamy za dużo towarzyszy szmaciaków a za mało inteligencji.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Paweł Jasienica czuł się bezsilny wobec spirali przemocy w kraju. Dał temu wyraz w liście do Jerzego Turowicza: "Wiesz, Jerzy, jestem przejęty tym, co zastałem nad Bugiem. Wszystko, co pisałem, (...) okazało się słuszne, potrzebne i – całkowicie bezskuteczne. Nie ma na świecie narodu głupszego od Polaków"

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
chrapan lecz sie chory czlowieku

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Co, jołopie SBcki, zapomniałeś jak okradaliście mnie w Londynie z dokumentów (obowiązywał paszport) żebym zgłosił się do konsulatu do wce konsula(rezydent wywiadu), a ja nawet w obostrzonym rygorze kontrolnym granic (po wieżach 2001 w USA) pokazałem wam gest Kozakiewicza wracając do Kraju bez żadnego dokumentu mimo kontroli na granicach. Dostaliście wówczas po łbach bo pilnowaliście mnie w dzień i noc (kwatera u kapusi-o tym innym razem) i to angażując jeszcze MI-5 (czy ileś tam więcej).

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Chyba trzeba dać debilowi spokój i nie wchodzić w dyskusję. Pojebało mu się wszystko do imentu a manii prześladowczej czy choroby dwubiegunowej w tym przypadku wyleczyć się nie da.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
chrapan ,może byś tak do psychiatry poszedł ? Poleżałbyś we Fromborku ,podleczyłbyś się odpoczął

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Kapusiu 188..dzisiaj 170 - To po co tu jesteś? - Już "nie interesuję" was bo nie dam się zrobić "Swetru-sześciu króli itp"? Fircykiem z kucykiem? Ale nadal mnie śledzisz i czekasz na okazję by uderzyć, tyle tylko, że teraz trochę, powtarzam, tylko trochę ale ograniczono ci pole działania mimo, ze twój koleś z POlicji został za PiS komendantem powiatowym w Braniewie. Żeby mnie dopaść musisz szybko działać bo po następnych wyborach ja dopadnę ciebie. Cała żydokomusza mafia znajdzie się za kratami

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Ziobro, musisz!

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Jeszcze roczek i więzienia zaczną się zapełniać złoczyńcami z PO-PSL. Cierpliwości, najpierw należy oczyścić stajnie Augiasza w wymiarze niesprawiedliwości.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Ciulem komuszym byleś, ciulem wywrotowym jesteś i ciulem no name zdechniesz!

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
16:42 dziś
Zibi

To swoją drogą, jednak bez Polski Ukraina byłaby...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
16:34 dziś
Ojojo

Polska zbroi Ukrainę żeby mieć jak najdalej ruskich...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
15:43 dziś
Zibi

Przeproszą prędzej czy później, zwłaszcza, że to...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
15:27 dziś
Roman

Ekshumowane zwłoki, do czasu identyfikacji, gdzie...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
15:19 dziś
Ojojo

Ukraińcy tak przeproszą za Wołyń jak Polacy za...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
15:04 dziś
Ojojo

Dla ciebie zbrodniarze dla nich bohaterowie, którzy...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
15:04 dziś
Zibi

No i nie wyjeżdżaj tutaj z trollami putina, bo ta...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
Dziś: 43Wczoraj: 33więcej 64470
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

31°
wiart: 5.9 m/s wilgotność 46% ciśnienie 1011 hPa zachmurzenie 68% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

18° - 32°

CZW

16° - 26°

PT

14° - 23°

SOB

13° - 24°

NIEDZ

13° - 25°

PON

15° - 29°

Aktualności forum