Z ostatniej chwili

Forum Co? Gdzie? Kiedy?

Poszukujemy kandydatów do Komisji Wyborczych z Komitetu K. Bosaka

dodał piątek, 03 kwietnia 2020r.
Niezależnie kiedy odbędą się wybory Komisji muszą być utworzone w przewidzianym terminie. Ponieważ "świrus" "wykruszył" część dotychczasowych członków z ramienia Konfederacji robimy ponownie zaciąg. Dotyczy to nie tylko Pasłęka ale i okolicznych gmin - Młynary, Rychliki. Kandydaci nie muszą należeć do Konfederacji ale powinni wykazywać się bezstronnością.

Kwiecień
08
2020
Dodał środa, 08 kwietnia 2020r.

Kruk, Cha cha, PATRIOTA - cała ta menazeria az dyszy nienawiscią do PiS i chętnie by nawet zatopiła Polskę aby tylko zniszczyć PiS. Jeden z nich (a moze to jeden pod różnymi nickami) cieszy się, że TSUE to czy tamto wobec Polski. Tfu, obrzydliwstwo.


Kwiecień
08
2020
Dodał środa, 08 kwietnia 2020r.

Normalni ludzie cieszyć się będą , ze kiedyś Juszczyszyn będzie sądził Kaletę , a Tuleya Przyłębską .   Dużo radości przed nami po opanowaniu koronawirusa.


Kwiecień
08
2020
Dodał środa, 08 kwietnia 2020r.

Ciesz się, cziesz. Indyk też się cieszył z nadchodzącej niedzieli.


Kwiecień
08
2020
Dodał środa, 08 kwietnia 2020r.

@koronawirus ty lepiej rozglądaj się na boki i za siebie bo już niedługo zostaniesz zlikwidowany.


Kwiecień
09
2020
Dodał czwartek, 09 kwietnia 2020r.

Chrapan. Na twoim portalu pojawił się jakiś insekt i bruzdzi w tematach. Jest głupkiem , który nie pojmuje co piszą ludzie normalni i ich jednozdaniowo oczernia. Mało tego - udaje terrorystę. Wez odwal jakis tekst , który ociepli twój wizerunek i twojej partii. Prawda , że sytuacja w kraju coraz bardziej się zaostrza , ale trzeba być dobrej mysli , że po wyborach DUDA nie zamknie internetu i zlikwiduje wolne media. Chociaż diabli wiedzą co w głowie Kaczyńskiego kiełkuje. Moja głowa w polityce PIS nie dostrzega konkretnej linii ideologicznej oprócz dyktatorskiej wizji Kaczyński i reszta. Związki Karczewskiego z Łukaszenką i ciepłe słowa o ciepłym człowieku wprowadziły mi mętlik . O co chodzi ? Gdzie zmierzamy omijając Europę? Sprzeczności coraz więcej.


Kwiecień
09
2020
Dodał czwartek, 09 kwietnia 2020r.

@Jakoś tak ,,na twoim portalu,,.Czy ty wiesz co piszesz?


Kwiecień
09
2020
Dodał czwartek, 09 kwietnia 2020r.

Jak widać kretynów nie brakuje. Portal jp przypisali ochotniczemu  komuszemu słudze.


Kwiecień
09
2020
Dodał czwartek, 09 kwietnia 2020r.

Nic dziwnego. Jak "radosny" pisze "jakoś tak" a z "PATRIOTY" i "Kruka" śmieje się jakiś "Cha cha", to tylko teksty Chrapana wyrózniają się sensem. Nic więc dziwnego, że nawet jego przeciwnicy uznali, że to jego blog. Przyroda nie znosi pustki, więc się nie nerwuj i  przyjmij z pokorą fakty. 


Kwiecień
09
2020
Dodał czwartek, 09 kwietnia 2020r.

. Mój ojciec był więziony i bity przez NKWD, bo nie chciał przyjąć obywatelstwa białoruskiego, moja rodzina i ja mogliśmy wrócić do Polski dopiero w 1957 roku.  - mówił chrapcio.

I z tego to patriotyzmu w 64 roku chrapcio jako ochotnik wstąpił do bolszewickiej, gomułkowskie armii i na wierność sojuszy kacapom przysięgał.


Kwiecień
09
2020
Dodał czwartek, 09 kwietnia 2020r.

A jeszcze jak doszło "byle jak", to już kompletna kompromitacja.


Kwiecień
09
2020
Dodał czwartek, 09 kwietnia 2020r.

@ a fe


Kwiecień
09
2020
Dodał czwartek, 09 kwietnia 2020r.

@ w 57 miał lat...Masz rację.Sierżant LWP miał tragiczne dzieciństwo,tragiczne młode lata,tragiczny średni wiek i jak teraz nazwać jego starość?Tragikomedia staruszka?


Kwiecień
09
2020
Dodał czwartek, 09 kwietnia 2020r.

No spójrzcie tylko na ostatnie wpisy, Czyż to nie jest blog Chrapana? Przecież tylko o Nim piszą. O niczym innym nie potrafią Po prostu NIE POTRAFIĄ. Tym się nakręcają, bo są zbyt primitywni, by się na kogoś innego przestawić.


Kwiecień
10
2020
Dodał piątek, 10 kwietnia 2020r.

Panie Chrapan, ma pan swój blog. Pańscy przeciwnicy-wrogowie (niepotrzebne skreślić) tutaj go utworzyli. ZA DARMO!!!


Kwiecień
10
2020
Dodał piątek, 10 kwietnia 2020r.

@rozśmieszony gdyby mój dziadek dowiedzałby się,że ja mam taki blog jaki niby ma sijerżant LWP to wstałby z grobu i nakopałby mi do duuupy.


Kwiecień
10
2020
Dodał piątek, 10 kwietnia 2020r.

Nakopałby Ci za te głupoty, które ciągle tu wypisujesz.


Kwiecień
11
2020
Dodał sobota, 11 kwietnia 2020r.

Jednak to nie insekt zaatakował tego bloga, to PANDEMON posługujący się nickiem       > rozsmieszony < . Wyjątkowo wredny i agresywny. Na trwałe zaprogramowany jako DEBIL . Określenie to przysługuje grupie specjalnej w PIS ponieważ jest to kategoria medyczna okreslająca stan rozwoju umysłowego. Ten wirus nie podlega leczeniu w klinikach psychiatrycznych. On musi funkcjonować. TSUE ogłosił wyrok o zamrożeniu Izby  Dyscyplinarnej w Polsce. I jak debile zareagowali ? Skierowali do rozptrzenia przez kucharkę Kaczyńskiego ! Drugi głośny przypadek debilizmu. Macierewicz ogłosił wyrok z pracy swojej podkomisji. Nie oglądali wraka - dwa wybuchy w skrzydle 100 m przed brzozą! Trzecie zdarzenie o zasięgu ogólnoświatowym - 10 maja wybory !. Kolejne będę zbierał i systematycznie


Kwiecień
11
2020
Dodał sobota, 11 kwietnia 2020r.

"radosna tfurczość" - pamiętacie ludziska to określenie o działalności pewnego odcinka komuny? Jeśli nie, to macie tu egzemplarz takiego " radosnego" i jego "tfurczość". Przyjrzyjcie się mu dokładnie, bo ten pocieszny osobnik może zginąć w tłumie mu podobnych.


Kwiecień
11
2020
Dodał sobota, 11 kwietnia 2020r.

@rozśmieszony-ludziska widzą,żeś DEBIL.A prawda w oczy kole i to bardzo.


Kwiecień
11
2020
Dodał sobota, 11 kwietnia 2020r.

Coś mi te słowa przypominają. Bogdan, to Ty? To naprawdę Ty? No, chwała Bogu, bo już martwiłem się, żeś gdzieś szczezł cichutko.


Kwiecień
11
2020
Dodał sobota, 11 kwietnia 2020r.

No i patrzcie jak odpowiada na obrzydliwe  działanie PISowskiego debilizmu PANDEMON Atakuje mnie w sposób posiadający formę despotyzmu , okrucieństwa i strachu. Dobrze , że komuniści zesłali mnie do odbycia słuzby wojskowej w czerwonych beretach i nauczyli strzelać po męskich narządach . Przy okazji zaopatrzyłem się w broń rażącą prądem. Wiedziałem , że nadejdzie kiedyś okres kiedy > rozśmieszony < stanie się grozny. Łukaszenka stworzył natychmiast grupę takich i zaczął likwidować przeciwników politycznych w swoich szeregach . Polskę czeka zaraz po wyborach fala dławienia wolności słowa i surowa dyscyplina w mediach. Podsłuchy i cenzura już jest szeroko zakrojona. Artykuły krytyczne ukazują się i natychmiast są usuwane np w WP. Będę oczekiwał na bardziej agresywną polemikę z tobą, ale odpowiadaj konkretnie np dlaczego Kaczyński i jego zgraja mogą odwiedzać groby bliskich , a ja nie ? Dlaczego Morawiecki wygłasza co kilka dni ORĘDZIE , którego treści nic nie wnoszą za wyjątkiem prostactwa ? A gdzie programy z wizją wyjścia z kryzysu ? Dlaczego nikt z rządu nie odniesie się do treści ,,geniusza łgarstwa " Macierewicza RAPORTU SMOLEŃSKIEGO ? Pisz

 

 


Kwiecień
11
2020
Dodał sobota, 11 kwietnia 2020r.

Odczep się od moich nogawek, "radosny" i nic ode mnie nie oczekuj. Ja CI mogę ofiarować tylko to jedno - ŻYCZĘ CI SPOKOJNYCH A NAWET BARDZO SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKIEJNOCY W DOMU W GRONIE BLISKICH CI OSÓB, JEŚLI JE MASZ. 


Kwiecień
12
2020
Dodał niedziela, 12 kwietnia 2020r.

Toż ty chłoptasui latasz w krotkich majtkach na gumkę. O jakich nogawkach bredziesz?


Kwiecień
12
2020
Dodał niedziela, 12 kwietnia 2020r.

Na życzenia z takim > uwypukleniem < i z taką zyczliwością nie reaguję, bo wiem kto i dlaczego je kieruje . Rodziny mam dużo rozmieszczonej w obrębie i zasięgu. Nie będę przekazywał jej twoich życzeń. Oczekuję podjęcie szerokiej debaty na bieżące wydarzenia np bezproblemowy objazd miejsc zakazanych przez rząd przez Kaczyńskiego . Ja tego nie pojmuję. Wyjaśnij > rozśmieszony <


Kwiecień
15
2020
Dodał środa, 15 kwietnia 2020r.

Nareszcie ożywiłem się duchowo i z pełnym przekonaniem będę głosował na PIS. Przyczyna prosta ! Wybory 10 maja będą ,,transparentne " ! I na taką informację czekałem , bo transparentne tzn PISowskie we wszystkich komponentach. Sądy nasze polskie , komisje wyborcze patriotyczne i liczenie głosów jakby co sami PISowcy. Co prawda Konstytucja jasno określa jak powinny wybory wyglądać na Najwyższy Urząd Państwa , ale nie dotyczy , to Polski. Wybory określa najwyższy czynnik wyborczy jakim jest Jarosław Kaczyński a więc TRANSPARENTNY jak Łukszanka lub Putin. Co mi więc pozostało ,skoro permanentnie znam wynik głosowania a Murdzek będzie ministrem nauki. Namawiam do udziału w tym głosowaniu , bo jesienią w całym kraju miny będą osowiałe , a  ja będę


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
08:30 dziś
Mieszkaniec

Ale ta droga jest za wąska na ruch w dwie strony

Czekanie na decyzję
08:21 dziś
Wojtek

Ale mu Pan powiedział

Minął weekend - 7 mandatów za prędkość
08:17 dziś
KRYSTYNA

Zakaz parkowania po obu stronach ulicy i ruch w dwie...

Czekanie na decyzję
08:12 dziś
Mieszkanka

Ruch zmalał tylko na okres wakacyjny, we wrześniu...

Czekanie na decyzję
08:11 dziś
Mat

O takiej wodzie marzyłem :) Mocno zarybic i można...

Projekt gotowy
08:05 dziś
Haha

Ichtiolog ;)

Projekt gotowy
07:55 dziś
KRYSTYNA

I niech zniosą opłatę za łowienie.

Projekt gotowy
Dziś: 16Wczoraj: 33więcej 64443
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

29°
wiart: 8.45 m/s wilgotność 51% ciśnienie 1012 hPa zachmurzenie 43% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

18° - 32°

CZW

18° - 26°

PT

15° - 23°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

13° - 25°

PON

14° - 29°

Aktualności forum