Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

POLEXIT....! Zagłosuj!!

dodał piątek, 04 listopada 2016r.
https://www.facebook.com/AAFerch Naprawdę jesteśmy w mniejszości? Naprawdę chcemy być w Unii euroPejskiej? Naprawdę nie stać nas, aby zademonstrować sprzeciw wobec nazistowsko-bolszewickiej UE? Jedno kliknięcie, można głosować. Ja już zagłosowałam, na "TAK" czyli za wyjściem Polski z UE. Czemu takie głosowanie jest ważne?Bo jeśli większość będzie za wyjściem Polski z UE, to w koncesjonowanych mediach nie będzie im łatwo kłamać, że "Polacy są za pozostaniem" i POPiS się nie będzie tak łatwo

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Romanie , nazywaj rzeczy po imieniu chrapan to porostu głupek , były sierżant komuszego wojska ,któremu wydaje się ,ze ma monopol na patriotyzm .Taki miejscowy folklor

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Z Twego wpisu, Marku Chrapan rozumiem, że Polskie Legiony udały się na Haiti dobrowolnie, by za żony Haitanki brać, a Napoleon Bonaparte nie miał z tym nic wspólnego. Historii ponownie uczył się nie będę. Wystarczy mi literatura, która posiadam, w tym "Rapier Napoleona" A. Makowieckiego i inne. Ogólnie, to pisałem ostatnio o Twych poglądach, które raczej niepokój wprowadzać mogą.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Ubecy ci sie pierdola z nieubekami, weryfikatorze.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
@Roman przepraszam cię, nie mam pedagogicznego wykształcenia dla "nierozumiejących" i nie podejmę się wkładania tzw. "łopatologią" wiedzy każdorazowo tak jak o Polakach na Haiti, idź do szkoły dla trudno rozumiejących na lekcje historii, oni są bardziej kompetentni ode mnie by dotarły do ciebie podstawowe informacje nawet o bolszewiźmie, a być może też potrafią uświadomić ci różnice między nacjonalizmem, a szowinizmem i faszyzmem. Na naukę nigdy za późno więc nie przejmuj się towarzystwem w szk

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
jakim trzeba być debilem żeby chcieć wystąpić z unii . To tylko chrapano podobne komusze pomioty mogą tego chcieć

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
ip:188.146.95.227 oj ubeku , biada ci. coraz gorzej z tobą

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Dawno już tego durnia chrapana nie było ,miał doła ale trochę odżył i zabrudził internet.Jego kumpel PRZYTULAK zaniemógł I PODOBNO RATUJĄ GO w szpitalu.Modły i wiara zawiodły a może były słabe.Być może że nie przeżyje.Durniów pomału ubywa.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
TROJAN!!Strona zainfekowana jak niejaki Chrapan.Niestety sprawdziłem.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Do Marek Chrapan: na czym polega cywilizacja łacińska i w jaki sposób wiąże się z Europą? Czemu UE jest nazistowsko- bolszewicka i jaką rolę w jej istnieniu pełnisz? Czytając Twe posty wyczuwam, że jesteś wkurzony na cały świat i jeszcze na połowę Antarktydy. Dzięki takim jak Ty powstają postawy faszystowskie i, kto wie, może nawet bolszewickie, chociaż historii tego słowa nie znasz, zapewne.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
ostatni wpis to nie Chrapan ale jakas szmata. Wydaje mi się, ze nie powinnismy wychodzic z Unii, Putin na to czeka. Powinnismy unię zmienić wraz z innymi panstwami Europy Płd-Wschodniej.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
UWAGA WIRUS!!Przepraszam za podanie tych stron bez sprawdzenia.Otóż strony te są mocno zawirusowane i proszę tych stron nie otwierać.Mój komputer zaatakował straszny trojan i teraz mam duży problem.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Znow sie miejscowemu idiocie pogorszylo!

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
WEJDŹ TU I ZAGŁOSUJ: - http://newsweb.pl/2016/11/01/czy-polska-powinna-wystapic-z-unii-europejskiej-zaglosuj/?fb_action_ids=213112205778342&fb_action_types=og.comments

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
cywilizacji łacińskiej).

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
i innych "socjal-demokratów". Polska w takim towarzystwie może być jedynie rabowana i faktycznie, mamy niewolniczo niską kwotę wolną od podatku i blokowane patenty oraz eksport, natomiast od samego wejścia czyli już od 2004 roku dopłacamy do UE (od 4 lat jawnie), o czym jest zakaz informowania.Do tego niszczenie europejskich wartości [tj. katolickich, cywilizacji łacińskiej md] , na rzecz lewactwa (żydowskiego kabalistyczno –talmudyczno -gnostyckiego rasizmu skierowanego przeciwko Europie i

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
mógł wykpić. Co mną kieruje, kiedy głosuję za wyjściem Polski z UE? Unia euroPejska jest żydowską nazistowsko-bolszewicką organizacją zaprojektowaną jako narzędzie realizacji planu Mitteleuropa z 1915 roku przez nazistowskiego prawnika Waltera Hallsteina (po wojnie przez 19 lat szef KE),w której niedemokratycznie (to akurat nie jest zarzut, tylko informacja) rządzą różne resortowe dzieci powiązane z NRD-owskąSTASI a tym samym z Gestapo, SS i NKWD, poprzebierane za "chrześcijańskich demokratów

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
14:39 dziś
Zibi

A co według Ciebie wsie polskie na Wołyniu nie były...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
12:35 dziś
Emsi

God Bless You Man

Srebrny medal w rzucie oszczepem
12:11 dziś
Były pasłęczanin

Olisadebe też nie był nasz a strzelał dla kadry...

Srebrny medal w rzucie oszczepem
12:06 dziś
Adam

Takie osiągnięcia juniorów z Polonii jest od wielu...

Srebrny medal w rzucie oszczepem
11:21 dziś
Danel

Zablokować ta ulice z dwóch stron i zakaz jazdy dla...

Czekanie na decyzję
11:13 dziś
Mick

Nic nie wyjdzie kasa pusta jak bęben, dyrektor...

Badanie sytuacji ekonomicznej spółki - audyt w...
11:12 dziś
[ytam

Z czystej ciekawości...czy to jest odpłatne?

Kampery
Dziś: 33Wczoraj: 33więcej 64460
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

31°
wiart: 5.9 m/s wilgotność 45% ciśnienie 1011 hPa zachmurzenie 54% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

18° - 32°

CZW

16° - 26°

PT

14° - 23°

SOB

13° - 24°

NIEDZ

13° - 25°

PON

15° - 29°

Aktualności forum