Z ostatniej chwili

Forum Polityka

Podziękowania Krzysztofa Bosaka za udzielone poparcie.

dodał środa, 18 marca 2020r.
W publicznych me(n)diach (TVP) nie pozwolono Kandydatowi na Prezydenta Konfederacji (Ruchu Narodowego, gdyby był od Korwina czy Brauna, pozwolonoby) podziękować Wszystkim którzy podpisali "Listy poparcia" potrzebne do rejestracji Kandydata. Zebraliśmy przeszło 300 tyś. podpisów i dzisiaj Pan Krzysztof Bosak został zarejestrowany jako oficjalny Kandydat na Prezydenta RP. Z upoważnienia Pana Krzysztofa Bosaka przekazuję Jego serdeczne podziękowania wszystkim podpisującym w Pasłęku i Okręgu Wyborczym.

Marzec
26
2020
Dodał czwartek, 26 marca 2020r.

Na prowadzonej przez Opus Dei IESE Business School studiuje 60 kluczowych polskich urzędników, w tym dziesięciu wiceministrów. Szkolą się tam np. najważniejsi współpracownicy Zbigniewa Ziobro – wiceministrowie sprawiedliwości Patryk Jaki i Łukasz Piebiak oraz Jadwiga Emilewicz i Paweł Chorąży z Ministerstwa Rozwoju, wiceszef resortu środowiska Sławomir Mazurek oraz minister w KPRM Mikołaj Wild (odpowiada za projekt Centralnego Portu Komunikacyjnego). Opus Dei działa na niejasnych zasadach, a jego członkowie nieformalnie się wspierają. Może rząd spłaca jakieś długi wobec tej organizacji? – pyta w rozmowie z „Rzeczpospolitą” Anna Maria Żukowska,


Marzec
26
2020
Dodał czwartek, 26 marca 2020r.

O tak wysoko postawionej szkółce nie wiedziałem , ale mam znajomych , którzy w szkołach na poziomie podstawowym kształcą im mózgi od zarania. Niezły program TV można z tego zrobić . Mam nadzieję , że szkolenie takie podlega Ministrowi Oświaty a zasady usankcjonowane w jakichś dokumentach. Jednak nazwiska , które wymieniłeś powyżej należy wyróżnić i otoczyć szczególną uwagą. Śmietanka długotrwałego rządzenia Polską wspólnie z Rydzykiem. Gratulacje


Marzec
26
2020
Dodał czwartek, 26 marca 2020r.

Co Wy z tymi wyborami?! Jesteście debile? Znależliście zastępczy temat? Jak na razie szaleje koronawirus a jełopy z PO i Konfederacji spędzili posłów do Sejmu. Z tego wynika że mozna wszystko? I coś piszecie że Kaczyński jest be? 


Marzec
26
2020
Dodał czwartek, 26 marca 2020r.

Wyborco , ciekaw jestem Twojej reakcji na wynik TSUE w sprawie sądów. Pytam grzecznie, nie będę dobijał leżącego :)


Marzec
26
2020
Dodał czwartek, 26 marca 2020r.

@stado baranów nikt nie mówi,że kurdupel jest be.To moi juhasi mówią,że na Żoliborzu słychać beee,beee,beee.


Marzec
26
2020
Dodał czwartek, 26 marca 2020r.

Ubawu nie będzie , bo Tuleya ukarany nie będzie. Pozostałe sprawy wiszą , wojna z królewskim wirusem przyćmi wszystko. Upadek żoliborskiego pana przed nami , podobnie jak wymiana tępactwa ,które opanowało państwo na ludzi swiatłych. Bez rozlewu krwi nie obejdzie się. Przed nami okres ,którego nie porównamy do stanu wojennego. Jeżeli Trumpy oceniają , że świat znajdzie się podobnym jak po II wojnie światowej  okresie , to mam wyobrażnię , że Polska w pierwszym rzędzie.Zbudowana nienawiść w społeczeństwie zbierze żniwo. Chcę widzieć 2 ,,srebrne wieże " w ruinie ,kiedy w Polsce zapanuje głód.


Marzec
26
2020
Dodał czwartek, 26 marca 2020r.

Wyborco, ty durniu - pleciesz o rozlewie krwi? Masz pojecie, o czym bredzisz? Polak do Polaka mialby strzelac a wrogowie by sie cieszyli? Glupolu bez wyobrazni, zamilcz.


Marzec
27
2020
Dodał piątek, 27 marca 2020r.

Dzięki ci za  ,,przydomek " durnia. Zawsze widziałem u siebie tendencje durnoty, ale takiej jak głosi ,, pasłęcki obserwator " może pozazdrościć każdy pasłęczanin. Ten obserwator nie pojmuje, albo nie było go na świecie , że w stanie wojennym polała się krew ? Przez głupotę dowódców , którzy nie wytrzymali nerwowo  i wydali rozkazy . Ale jednak . Krew może się polać w każdej nieoczekiwanej chwili  przy okazji zbiorowych demonstracji , a zbiorowe demonstracje pojawią się szybko .W Pasłęku na czele demonstracji możesz też stanąć i grzmieć durnoty , kiedy nie będzie pieniędzy na utrzymanie domu. Nadchodzi w Polsce czas , kiedy zdolności przywódcze Kaczyńskiego będą realizowane już jesienią.Jeżeli ma wizję przywódcy , to może zostać Jarosławem Wielkim i te 2 wieże ,które wybudował w Warszawie będą znaczył więcej jak grób obok brata na Wawelu.


Marzec
27
2020
Dodał piątek, 27 marca 2020r.

DUREN to nie twoj przydomek, to TY.


Marzec
27
2020
Dodał piątek, 27 marca 2020r.

Wyborco, mimo ze nie wycofuje sie z mojego poprzedniego wpisu, to jednak podziwiam Cie, za to, ze przyznales sie do tego, ze obserwujesz u siebie tendencje durnoty. Nie kazdy by sie do tego przyznal a ty sie przyznales i szanuje Cie za to, bo to jest odwaga. Ale nie miej pretensji do paslenckiego obserwatora za jego oburzenie, bo on tez ma racje. Rozlew bratniej krwi to najwieksza tragedia, jaka moze byc i nie wolno to tego dopuscic. To inni nas na siebie szczujo a my durne sie spieramy a nawet zremy. Rozmawiajmy ze sobo a nawet spierajmy ale szanujmy sie i nie obrazajmy nikogo, chocby zle gadal.


Marzec
27
2020
Dodał piątek, 27 marca 2020r.

Po pierwsze to "bestronny" zainstaluj sobie wyszukiwarkę błędów, nie będziesz kalrczyc języka polskiego a po drugie to w Piśmie napisane jest:

A ktoby rzekł bratu swemu: Głupcze, będzie winien ognia piekielnego.

MAT. V,22.


Marzec
27
2020
Dodał piątek, 27 marca 2020r.

To ja ciebie szanuję , że nazywasz mnie durniem > obserwatorze <  a ty mnie uszanuj , kiedy ja będę zwał ciebie ,, debilem ". Otóż debil w dyskusji skraca sobie drogę i nigdy nie zmierza do konkretnego celu , tylko improwizuje lub dywaguje. Poetycki zwrot ,,rozlew bratniej krwi " ,   ,, inni nas na siebie szczujo " to dyrdymały. Ja piszę konkretnie  jak może sytuacja wymknąć się spod kontroli. Taki debil jak ty wyskakuje z tłumu ludzi wściekłych i wydziera się , a dwaj inni rzucają kamieniami , trzech nastepnych pali samochody , kolejni rozkradają sklepy. Tak było w grudniu 1970 r w Gdansku debilu. Policja nie daje rady opanować ,władza wprowadza wojsko. Co w takiej sytuacji zrobi Kaczyński ? Pójdzie z prośbą  czy z apelem ? Pisz do mnie durniu i odpowiadając podpisuj : obserwator- debil .


Marzec
27
2020
Dodał piątek, 27 marca 2020r.

Tyz prowda.


Marzec
27
2020
Dodał piątek, 27 marca 2020r.

Tuleja nie poniesie kary - aż tyle z orzeczenia TSUE zrozumiał wyborca. Opozycja została rozjechana. Sędziowskiej kaście zarzucono uprawianie polityki.Totalni sie kruszą a nasz wyborca pisze o rozlewie krwi. Taki pasłęcki naśladowca gdańskiego agenta BOLKA. Może parę słów o kosmitach ?


Marzec
27
2020
Dodał piątek, 27 marca 2020r.

Najważniejsze decyzje odnośnie sądownictwa jeszcze przed nami. Ten wyrok jest preludium do wyroku , który  nastąpi na wniosek KE . Nie podniecaj się zwycięstwem , kiedy porażka dopiero przed Kaczyńskim i jego zgrają w której bierzesz udział. Odnośnie rozlewu krwi , to wyjasniam debilstwu jak łatwo to może nastąpić Masowe zwolnienia z pracy spowodują katastrofalne pogorszenie warunków życia , które doprowadzą do zamieszek debilu PISowski.  Jeżeli miernota rządowa nie znajdzie sposobów i finansów do rozwiązania tylu problemów to tragedia będzie. Czekasz na wyjaśnienie tragedii smoleńskiego lotu 10 lat. Macierewicz nie wyjaśnia katastrofy a interesują go msze- kolejna ściema i wybryk PISowca. Jak piszesz do mnie to podpisuj PISowski debil . Inaczej nie będę reagował. Amen


Marzec
27
2020
Dodał piątek, 27 marca 2020r.

To co zrobi TSUE jak napisano wcześniej prawej stronie to dynda. To opozycja, w opinii tej organizacji,pokłada wielkie nadzieje. Ciekawe co powiecie na następnego kopa? Że znowu będą następne wyroki i ten właśnie następny/ który / zmiecie Kaczyńskiego? Jak na razie dostaliście kopa i co z tym zrobiliście? A no jak to się mówi mordy w kubeł :) Jak na razie ta miernota rządowa na tle Europy i nie tylko radzi sobie wyjatkowo dobrze. Zarówno gospodarczo jak i teraz w dobie koronawirusa. Nie wiem czy zauważyłeś że docierają do nas dostawy sprzętu medycznego z Chin. Takiego sprzętu którego brakuje w większości krajów kontynentu gdzie lekarze i pielęgniarki bez tego umierają nie mówiąc o przeciętnych obywatelach. A na koniec taka dygresja, jeżeli stawiasz jakiekolwiek warunki do dyskusji na tym forum to znaczy że nie masz konkretnych argumentów. Bo jak nazwać emocjonalny wpis o Macierewiczu? Dla równowagi poczytaj sobie o ministrze Gradzie, który w czasach Tuska stał na czele spółki mającej za zadanie wybudować elektrownię jądrową. Ale nie będziemy się na takie rzeczy licytować. Przegrasz , wierz mi na słowo. Naprawdę nas Polaków uwazasz za idiotów że w tej okropnej sytuacji gdzie stoi gospodarka na całym świecie  będą obwiniać rząd ? Ja jestem optymistą i myślę że za dwa-trzy tygodnie wszystko powoli będzie wracać do normy, nowych standardów, lepszych.


Marzec
28
2020
Dodał sobota, 28 marca 2020r.

Ubaw będzie miał skutki dramatyczne po głosowaniu dzisiejszej nocy . Krew się poleje dokładnie w 50 lat po wydarzeniach grudniowych 1970 r Wbrew konstytucji PISowskie debile przyjęły ustawy antydemokratyczne . Cały świat obejrzy co się w Polsce dzieje. Kończę wymianę poglądów z PISowskim debilstwem na tym portalu Chrapan i udaję sie na leśniczówkę z modlitwą . Będę rozważał i oczekiwał , aby uniknąć najgorszego płomienia jaki może ogarnąć mój kraj musi ktoś pomóc z olejem w głowie. Byłoby dobrze , gdyby był to Episkopat , ale tam powstały wewnętrzne przepychanki i podziały jak w całym kraju. Spotkam się z wami PISowskie debile  za kilka miesięcy .


Marzec
28
2020
Dodał sobota, 28 marca 2020r.

Na leśniczówkę z modlitwą? Raczej Frombork, takie przypadki przyjmują bez skierowania. Nie udław się własnym jadem na tym odludziu. I życzę Ci dużo zdrowia.


Marzec
28
2020
Dodał sobota, 28 marca 2020r.

Zaraz, zaraz, nie potepiaj go tak od razu. Moze ta modlitwa mu pomoze, moze zrozumie cokolwiek i zacznie inaczej myslec. Kazdemu potrzeba czasu na zrozumienie, jednemu mniej drugiemu wiecej ale tak od razu nie wolno nikogo skreslac. 


Marzec
28
2020
Dodał sobota, 28 marca 2020r.

Czytałem w prasie podziemnej ( kiedyś taką gazetę wydawał Macierewicz , a jego podwładnym był Jar Kaczyński ) , że ociec Rydzyk przeznaczył jedno skrzydło swojej uczelni dla leczenia oszołomów wszelkiej maści . Głownie PISowskich , ale z innych opcji  też przyjmie za opłatą, nic za darmo. Oprócz wirusa światowego będą leczeni ,, świrusy ' którzy podkreślają swój patriotyzm w połączeniu z katolicyzmem . Może tam popadnie też wyborca , ale on jest zbyt słabo uzbrojony w kanony głoszone przez pseudo- Ojca. Macierewicz ma szansę przejąć kierowanie państwem na wypadek ataku na Kaczyńskiego przez ,, świrusa ' , tego koronowanego. Antoni jest Marszałkiem Seniorem Sejmu . Już wyszedł z cienia i głosi rezolutne porady. Nareszcie Polska powstanie z kolan.


Marzec
28
2020
Dodał sobota, 28 marca 2020r.

@klerykał zpraszamy do Fromborka na długą kwarantannę.


Marzec
28
2020
Dodał sobota, 28 marca 2020r.

No widzisz klerykal, juz cie zapraszaja. Optymizmu wiecej,glowa do gory i do Fomborka marsz.


Marzec
29
2020
Dodał niedziela, 29 marca 2020r.

No widzisz > optymista < jak łatwo dostałeś się w szpony lekarza , który krótko określił stan twojego zdrowia ..... GŁUPAWKA !  Poczytaj w internecie i wez się za leczenie.


Marzec
29
2020
Dodał niedziela, 29 marca 2020r.

Koncz klerykal - wstydu sobie oszczedz.


Marzec
30
2020
Dodał poniedziałek, 30 marca 2020r.

Miłość Blizniego jest dla mnie drogowskazem życia. Muszę walczyć z obrzydliwym oszołomstwem i obłudnej postawie swoich bliznich. Nie mogę przechodzić wobec tych , którzy postępują wbrew nauce Chrystusa nie Kościoła , który błądzi. Takim Kościołem  jest nasz Polski. Kiedy miliony moich rodaków walczy z wirusem przyjaciel o.Rydzyka wyjątkowy manipulant z życiorysem niewyjaśnionym głosi potrzebę udziału w mszach kościelnych . Takim jest zastępca Kaczyńskiego - Antoni Macierewicz.. Kiedy ze wszystkich stron widać co się dzieje w szpitalach niejaki pan DUDA oficjalny prezydent , przekazuje 2 mld zł na łgarza Kurskiego , zamiast na środki ochrony dla pracowników służby zdrowia - ZGROZA !


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
12:11 dziś
Były pasłęczanin

Olisadebe też nie był nasz a strzelał dla kadry...

Srebrny medal w rzucie oszczepem
12:06 dziś
Adam

Takie osiągnięcia juniorów z Polonii jest od wielu...

Srebrny medal w rzucie oszczepem
11:21 dziś
Danel

Zablokować ta ulice z dwóch stron i zakaz jazdy dla...

Czekanie na decyzję
11:13 dziś
Mick

Nic nie wyjdzie kasa pusta jak bęben, dyrektor...

Badanie sytuacji ekonomicznej spółki - audyt w...
11:12 dziś
[ytam

Z czystej ciekawości...czy to jest odpłatne?

Kampery
11:07 dziś
Hhkg

Trzeba tego gościa od napraw samochodów...

Czekanie na decyzję
11:06 dziś
Owski

Czekam jeszcze na audyt w Mosir, ciekawe jakie tam...

Badanie sytuacji ekonomicznej spółki - audyt w...
Dziś: 31Wczoraj: 33więcej 64458
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

30°
wiart: 8.45 m/s wilgotność 51% ciśnienie 1013 hPa zachmurzenie 49% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

18° - 32°

CZW

18° - 26°

PT

15° - 23°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

13° - 25°

PON

14° - 29°

Aktualności forum