Z ostatniej chwili

Forum Polityka

Podziękowania Krzysztofa Bosaka za udzielone poparcie.

dodał środa, 18 marca 2020r.
W publicznych me(n)diach (TVP) nie pozwolono Kandydatowi na Prezydenta Konfederacji (Ruchu Narodowego, gdyby był od Korwina czy Brauna, pozwolonoby) podziękować Wszystkim którzy podpisali "Listy poparcia" potrzebne do rejestracji Kandydata. Zebraliśmy przeszło 300 tyś. podpisów i dzisiaj Pan Krzysztof Bosak został zarejestrowany jako oficjalny Kandydat na Prezydenta RP. Z upoważnienia Pana Krzysztofa Bosaka przekazuję Jego serdeczne podziękowania wszystkim podpisującym w Pasłęku i Okręgu Wyborczym.

Marzec
23
2020
Dodał poniedziałek, 23 marca 2020r.

Ale jaja!


Marzec
23
2020
Dodał poniedziałek, 23 marca 2020r.

Oczkuję ,kiedy > rozsmieszony < zmieni  sobie nick na >rozgoryczony < i zacznie pisać do rzeczy tzn fakty i wydarzenia dnia codziennego. Upadek PIS zbliża się błyskawicznie. Kaczyński wraz z ekipą , którą zainstalował do rządzenia dalej myślą o metodach manipulacji ogłupionym za pomocą 500+ społeczeństwem. Dramatem naszego państwa jest , że po zgrai ,,tuskowców " przyszła rządzić ,,zgraja do kwadratu".Oszołomiony naród ma wybrać prezydenta , którego w kraju nie było w okresie 5 lat. Natychmiast ! Bo może być za pózno. Odsunięcie tego pana i wybranie nawet Chrapana , to rozliczenie machinacji Macierewicza i Kaczyńskiego twórców ,,dobrej zmiany " Czytałeś kolejną pozycję o szpiegowskiej i SBeckiej pracy Antoniego ? Wiesz kiedy Macierewicz ogłosi wyniki tragedii smoleńskiej ? Wiesz ,kto zakupił F-35 , które latać nie będą mogły ? Banaś wyjaśni.Liczę , że odpowiesz na te pytania rzeczowo.Chyba , że mózg dalej stoi.


Marzec
19
2020
Dodał czwartek, 19 marca 2020r.

Oby tylko nie ta niemota umysłowa Kidawa, bo to byłby wstyd na całą Polskę i pół Europy. A jakby jeszcze do niej doszlusowała Błońska, to tylko zapaść się Polakom pod ziemię ze wstydu i zażenowania.


Marzec
20
2020
Dodał piątek, 20 marca 2020r.

> rozśmieszony < Ufaj Panu Bogu , ale nie komplikuj mu sytuacji przez nierozumne zachowanie. Nie może być tu żadnych spryciarzy i cwanictwa !  To wypowiedz guru ciemnoty i zacofania dla takich jak ty. Ojciec Tadeusz Rydzyk zwraca  się do ciebie osobiście. Może przed Wielką Nocą pozbędziesz się swoich chamskich i agresywnych komentarzy ?


Marzec
20
2020
Dodał piątek, 20 marca 2020r.

Ty tu, drobny kolejarzu pod ksywka lkerykał nie przekładaj zwrotnicy na boczny, mało uzywany tor, bo na głównym torze najlepiej widać nieporadność intelektualną peowskiej kandydatki na Pierwszego Maszynistę Rzeczypospolitej.


Marzec
20
2020
Dodał piątek, 20 marca 2020r.

mała pomyłka - oczywiscie klerykał a nie lkerykał.


Marzec
21
2020
Dodał sobota, 21 marca 2020r.

Wiszisz te dziury w serze? Wiesz po co one są? Żebyś się śmiał jak glupi do sera.

Choć w czasie kiedy to powiedzenie powstało nie było żółtego sera tylko biały - wyścięty twaróg w serownicy.


Marzec
21
2020

Trzy przedsiębiorstwa autobusowe z Dolnego Śląska zawiesiły działalność. Dojazd transportem publicznym w wiele miejsc będzie mocno utrudniony, a do szeregu miejscowości nie będzie można w ogóle się nim dostać.


Marzec
21
2020
Dodał sobota, 21 marca 2020r.

Masz okazje zrobić interes na Dolnym Śląsku. Pośpiesz się.


Marzec
21
2020
Dodał sobota, 21 marca 2020r.

Ty sierżant LWP poszukaj w piwnicy to znajdziesz jakieś sapagi wojskowe i nie będziesz musiał głosować na bosaka.


Marzec
21
2020
Dodał sobota, 21 marca 2020r.

Aż dwa dni musiałeś myśleć aż wynalazłeś ten wyNalazek? Drugiego Edisona z ciebie nie będzie.


Marzec
21
2020
Dodał sobota, 21 marca 2020r.

@he he

he,he


Marzec
21
2020
Dodał sobota, 21 marca 2020r.

Wiedziałem, żeś opóżniony w rozwoju ale żeby aż tak? Żeby nie wymyśleć tekstu, tylko go zżynać? Pomół się do świętego Antoniego, patrona rzeczy zgubionych, by Ci pomógł odnaleźć Twój rozum. Może Ci pomoże.


Marzec
21
2020
Dodał sobota, 21 marca 2020r.

Święty Antoni,święty Antoni,święty Antoni......kuźwa nie działa,chyba Antek śpi.


Marzec
22
2020
Dodał niedziela, 22 marca 2020r.

Świety Antoni nie śpi ale nawet on nigdy nie odnajdzie tego, czego niema. Nie odnajdzie Ci Twojego rozumu, bo go nie masz i zapewnie nigdy nie miałeś.


Marzec
22
2020
Dodał niedziela, 22 marca 2020r.

A ty pisokatopolu słyszałeś, że sukienkowi w kazaniach mówią żeby się wszystkim dzielić TYlko twój ptasi móżdzek jest tak mały, że się go podzielić nie da. Został ci tylko Tadeusz Kuja - od rzeczy beznadziejnych.


Marzec
22
2020
Dodał niedziela, 22 marca 2020r.

I tym wpisem udowodniłeś swój rozumowy deficyt. Dzięki serdeczne za potwierdzenie mojej diagnozy. Trzym się chłopie zdrowo, boprzecież powinieneś coś mieć - jak brak Ci rozumu to chociaż miej zdrowie. A i jeszcze jedno. Wymyśl sobie - choć wiem, ze myślenie to dla Ciebie wysiłek nadludzki - jakiś nick, żebyś nie musiał posługiwać się moim.


Marzec
23
2020
Dodał poniedziałek, 23 marca 2020r.

he,he,ale beka!


Marzec
23
2020
Dodał poniedziałek, 23 marca 2020r.

chłe, chłe, chłe


Marzec
23
2020
Dodał poniedziałek, 23 marca 2020r.

Nie wymagaj ode mnie cudów! Tyle pytań na raz? Jeszcze mi nie dali ściągawki a przecież wiesz, że sam nic nie wymyślę.


Marzec
23
2020
Dodał poniedziałek, 23 marca 2020r.

Wyborco, o co Ci chodzi? O to, że uznałem Kidawę-Błońską za umysłową niemotę? Sam chyba przyznasz, że w pełni zasługuje na taką ocenę. A co do tej całej listy pisowskich przewinień, które tu przedstawiłeś, to trudno mi Ci odpowiedzieć. Po pierwsze, krytycy PiSu obwiniają go o różne rzeczy ale czy mają jakieś dowody? Nie przeczę, PiS nie  wszystko robi tak, jakbym sobie życzył. Ma oprócz zalet takze i wady ale któż jest bez wad? Od lat głosuję na PiS ale gdyby pojawiła się partia lepiej służaca nam Polakom, to porzuciłbym PiS i zacząłbym na nią głosować. Ale póki co, takiej partii nie widzę. A Ty co byś mi polecał? Masz lepszy pomysł na rządzenie Polską niż PiS? No to powiedz otwarcie, jeśli mamy rozmawiać poważnie. Bo sama krytyka, bez ukazania innej perspektywy nie jest warta uwagi. Śmiechy śmiechami ale jestem gotów przestać się śmiać i posłuchać  ciekawych propozycji. Czy możeśz je przedstawić? Co do Banasia - to dobrze, kiedy kontroler nie ma dobrych stosunków z kontrolowanymi ze wszystkich stron. Wtedy tnie równo - i tak trzeba. A ten tu, co podpisał się moim nickiem, nie zasługuje na żadną uwagę, więc go pominę.


Marzec
23
2020
Dodał poniedziałek, 23 marca 2020r.

Ty rozśmieszony ciuraku tyle samo wiesz o Kidawie co i o jarkaczu.

Idż się razem z nim do kościoła i pomódl się o zdrowe nogi.

Ty miernoto umysłowa nawet nie widzisz różnicy miedzy jednym nick'iem a drugim.

U ciebie każdy pies to Burek.

Szczekasz aby szczekac i to na dokładkę za bezdurno.


Marzec
23
2020
Dodał poniedziałek, 23 marca 2020r.

Nie należę do żadnej patii , ani organizacji społecznej i nie cierpię żadnych zebrań czy spotkań rynkowych. Czytam i obserwuję życie. A więc trudno ci odpowiedzieć na listę przewinień PIS. Tu się kończy  dyskusja między nami. PIS dokonuje budowy ustroju jakiego swiat nie zna. Jestem za reformami jak najbardziej , ale w ramach istniejącej konstytucji. Macierewicz jest długoletnim przestępcą i jednoczesnie bohaterem ? A tobie , to nie przeszkadza ? Praca mgr - Hierarchia władzy a struktura własności ziemskiej w Tawantinsuya w I połowie XVI w ". Przebywał tam i poznał język KECZUA. Czy ta wiedza stanowi podstawę do budowy nowej Polski ? Kaczyński jest uczniem Macierewicza. Obaj biorą nauki  faszyzmu, komunizmu i współczesnej dyktatury głosząc propagandowe dyrdymały dla ludzi gdzie dociera tylko TVP Kurskiego.To nie może się udać. Świat nie pozwoli a tych twórców czekają ,,gorzkie żale ". Nie wiem na kogo będę głosował Kosiniak- Kamysz najbardziej mnie przekonuje.


Marzec
23
2020
Dodał poniedziałek, 23 marca 2020r.

No cóż Wyborco, nie przedstawiłeś niczego konkretnego, tylko wyliczyłeś swoje zarzuty wobec Macierewicza i Kaczyńskiego i ich "faszystowskie", "komunistyczne" i "dyktatorskie" zapędy oraz zapewnienie, że na to "świat nie pozwoli" oraz swoją niepewność, na kogo będziesz głosował. Oczekiwałem, że przedstawisz jakieś konkrety ale się zawiodłem i mam w nosie  na co ""pozwoli świat" i Twoje bajdurzenie. Wybacz ale taką gadkę słyszę już od lat i nudzi mnie ona bardzo. Trudno, nic już od Ciebie nie oczekuję, bądź zdrów i nie daj się wirusowi oraz miej choć trochę poczucia humoru, bo zgorzknienie szkodzi zdrowiu.


Marzec
23
2020
Dodał poniedziałek, 23 marca 2020r.

No i na tymm sprawa polega , że koronowirus PISowcy noszą od pojawienia się na świat   ,, TYCH DWÓCH CO UKRADLI KSIĘZYC " . Ty jesteś ich potomkiem i zbawcą Polski. Idiota zrozumie słowo fakt , zdarzenie natomiast PISowiec poszukuje idei która jeszcze się nie pojawiła. Dla PISowca nawet znajomość ,,cudzych " języków przeszkadza. Dlatego do Brukseli wysłali ciemnotę absolutną.  To są konkrety . PISowiec nie pojmuje , że Kaczyński jest nie uprawnionym Naczelnikiem Państwa , który nie liczy się na arenie międzynarodowej , a Morawiecki jego zastępcą i postrachem w szeregach partii. Upadek gospodarki w obecnym kryzysie spowoduje , że nie zostanie ona już odbudowana w wyniku zerwanych więzi i konfliktów Polski. Upadek autorytetu rządzących jest już widoczny za granicą . PISowcy nie są w stanie odbudować jedności moralnej kraju.Kryzys jaki nas czeka otworzy oczy narodowi ,kto nami rządzi. Będzie się działo.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
08:30 dziś
Mieszkaniec

Ale ta droga jest za wąska na ruch w dwie strony

Czekanie na decyzję
08:21 dziś
Wojtek

Ale mu Pan powiedział

Minął weekend - 7 mandatów za prędkość
08:17 dziś
KRYSTYNA

Zakaz parkowania po obu stronach ulicy i ruch w dwie...

Czekanie na decyzję
08:12 dziś
Mieszkanka

Ruch zmalał tylko na okres wakacyjny, we wrześniu...

Czekanie na decyzję
08:11 dziś
Mat

O takiej wodzie marzyłem :) Mocno zarybic i można...

Projekt gotowy
08:05 dziś
Haha

Ichtiolog ;)

Projekt gotowy
07:55 dziś
KRYSTYNA

I niech zniosą opłatę za łowienie.

Projekt gotowy
Dziś: 16Wczoraj: 33więcej 64443
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

29°
wiart: 8.45 m/s wilgotność 51% ciśnienie 1012 hPa zachmurzenie 43% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

18° - 32°

CZW

18° - 26°

PT

15° - 23°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

13° - 25°

PON

14° - 29°

Aktualności forum