Z ostatniej chwili

Forum Co w trawie piszczy

Podpisz petycję!

dodał piątek, 07 sierpnia 2020r.
Petycja przeciw prokuratorowi, który walczy z prawdą o Wołyniu. Kliknij i podpisz petycję: https://roty.pl/kampanie/odwolac-mlynarczyka-petycja-przeciw-prokuratorowi-ktory-walczy-z-prawda-o-wolyniu/#podpisz-petycje

Listopad
19
2020
Dodał czwartek, 19 listopada 2020r.

Boguś nie wysilaj zanadto swego wątlutkiego umysłu, bo Ci w główce jakas żyłka pęknie i będzie dramat. Pora juz późna, wypij ziółka i do łóżeczka grzecznie sie połóż.


Listopad
19
2020
Dodał czwartek, 19 listopada 2020r.

idiota .ktory podpisac sie nawet nie potrafi . widzisz nie potrafisz tej glopoty pisowskiej wytlumaczec ,a to tytlko jeden taki idiotyzm z ostatnich dni , ciagle ciebie i tobie podobnych idiotow karmia takimi rewelacjami a wy lykacie jak pelikany . wiec taka rada , nie odzywaj sie juz bo kazdy twoj wpis jest kompromitacja 


Listopad
20
2020
Dodał piątek, 20 listopada 2020r.

Bogdan > Polska znalazła się już w stanie anarchii całkowitej i procesy , które występują we wszystkich obszarach naszego współzycia są nie do zatrzymania . Zbliżamy się ku upadkowi i utracie państwowości . Zgraja przypadkowych nieuków , cwaniaków i złodziei znalazła sposoby na życie poprzez aktywny udział w polityce. Dyktator , który wchodzi na mównicę sejmową pomijając wszelkie reguły obowiązujące i wzywa do konsolidacji PISowców pod pretekstem obrony kościołów oraz grozi więzieniem posłom utracił kontakt z rzeczywistością . Powstają tajne grupy zbrojne , które są wykorzystywane do działań w zastępstwie policji. W internecie ,,buszuje " aktyw tzw czarnej propagandy którą prezentuje #życzliwy!. Nie prowadz z nim polemiki bo on celowo ciebie podpuszcza .


Listopad
20
2020
Dodał piątek, 20 listopada 2020r.

myslisz ,ze on robi to celowo ? on w to wierzy i to jest niebezpieczne 


Listopad
20
2020
Dodał piątek, 20 listopada 2020r.

Boguś, wybaczam Ci, że nazwałeś mnie idiotą ale jednego nie mogę Ci wybaczyć!!! Nie mogę Ci wybaczyć błędów ortograficznych. Nie pisze się "głopoty ... wytłumaczeć". Pisze się inaczej. A jak? Tego Ci nie powiem. Kup słownik ortograficzny i sam sprawdź. Przy okazji zrobisz dobry uczynek, bo dasz zarobić księgarni, która na skutek modnego wirusa zapewnie ma kłopoty finansowe. Wprawdzie tu jeden taki ... no wiesz, zakazał Ci ze mną korespondować ale sądzę, że masz jeszcze trochę własnego rozumu i nie musisz go słuchać. No to, pa.


Listopad
20
2020
Dodał piątek, 20 listopada 2020r.

ja bym ci wybaczyl wszystko ,ale glupoty ci nie wybacze bo wstyd mi za ciebie i za cala primytywna pisowska zgraje


Listopad
20
2020
Dodał piątek, 20 listopada 2020r.

Widzisz Boguś > mam rację. On umie tylko pisać. Tematu już nie chwyta bo jest tępy . Przypuszczam , że jest etatowym pracownikiem Brauna i Mikiego . Oni dysponują dużą kasą diabli wiedzą jak zdobytą. Cechuje ich wyjątkowa śmiałość głosić durnoty i zachowywać się jak psychol . Oni mogą pozwolić sobie zatrudnić takich jak Twój adwersarz. W ostatnich wyborach zdobyli trochę więcej głosów i wprowadzili do Sejmu kilku osiołków w tym wybijających się inteligencją Winnickiego i Bosaka . To juź ich szczyt możliwości w wyborach. Mają swoje bojówki zwane dla zmylenia przeciwnika ,,pseudokibicami" . Zwróć uwagę , że on nie podejmuje tematów konkretnych. On odpowiada agresją. Mózg jego nie posiada możliwości analitycznych bo dysponuje wiedzą ubogą Zaliczony do PISowców słusznie. Kariera nie będzie zauważona i zniknie w przyszłym roku.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :PIS
20:52 dziś
Mnawigacja

Może należy zaktualizować Nawigację GPS Wczoraj...

Znaki sobie, kierowcy swoje
19:50 dziś
Pytam

A kto niby ma pomyśleć? Myślenie boli.

Tak ma być
19:47 dziś
Ten sam

Na długo przed wyborami pisałem o tej "niby...

Tak ma być
19:43 dziś
Ten sam

Tyle, że to inwestycja powiatu /tam władze się nie...

Ostatnie inwestycje na wsi
19:25 dziś
Spostrzegawczy

Dziękuję i wzajemnie. Jeszcze bym poprosił parę słów...

Ostatnie inwestycje na wsi
17:43 dziś
Mieszkaniec

A co do samej firmy to przydałaby się jakaś...

Tak ma być
17:41 dziś
Mieszkaniec rogajn

Woda to stoi tam zawsze, do tego co deszcz...

Tak ma być
Dziś: 62Wczoraj: 42więcej 65699
09:22
Lucyna

Co to za idioci wieczorami i nocami hałasują swoimi...

Zdenerwowana
09:22
Lucyna

Co to za idioci wieczorami i nocami hałasują swoimi...

Zdenerwowana
18:52
Roza

Czy wiadomo co z balonami w tym roku? Nigdzie nie...

Balony
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
05:02
Obywatel bez nipu

czy ktos w koncu zajmie sie bachorami z tymi...

dzieci na hulajnogach
05:02
Obywatel bez nipu

czy ktos w koncu zajmie sie bachorami z tymi...

dzieci na hulajnogach
05:02
Obywatel bez nipu

czy ktos w koncu zajmie sie bachorami z tymi...

dzieci na hulajnogach
Pogoda

Pasłęk, Środa 14 sierpnia

26°
wiart: 3.98 m/s wilgotność 37% ciśnienie 1018 hPa zachmurzenie 71% opady deszczu 0 mm
Wschód: 05:17
Zachód: 20:14

CZW

13° - 28°

PT

15° - 31°

SOB

17° - 27°

NIEDZ

19° - 30°

PON

19° - 25°

WT

17° - 26°

Aktualności forum

Co w trawie piszczy  Masz procę?

Marek - 3 dni temu, 2024-08-11

Lucyna - 3 dni temu, 2024-08-11

Kora - 4 dni temu, 2024-08-10

mieszkaniec - 6 dni temu, 2024-08-08