Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

Pociechy kleru.

dodał sobota, 17 grudnia 2016r.
Jest ostateczna decyzja i wyrok sądu.Syn księdza Waldemara Irka odziedziczy spadek po zmarłym ojcu księdzu.Sprawa trwała 3 lata i zakończyła się decyzją,że majątek po jego ojcu klechu jest majątkiem jego syna.O ten majątek walczyła KURIA I JEGO SIOSTRA.Tylko skąd ten klecha wziął ten majątek?Ot moralność.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
ale co ma do tego Paslek i nasza parafia?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Kradzieży dokonał ks. Jerzy Z. dyrektor caritasu Płock. Okradł PRON .A PRON to Państwowy Fundusz Osób Niepełnosprawnych.Oni (ci dobrodzieje ) i nieboszczyka by okradli gdyby było z czego.Brawo!!

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
naszpleban ukradl ?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Pan ksiądz ukradł a kościół nie odda .(Chodzi o 25 mln złotych). PFRON stracił miliony na współpracy z CARITASEM .BIORĄ ,KRADNĄ ,WYŁUDZAJĄ ,taka firma .Naród na to patrzy a oni myślą ,że nikt nic nie wie i boga się nie boją.Oni wiedzą ,że go nie ma.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
tak sztygar

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
O, przemówił Dziąsło, tytan intelektu, i ostoja mądrości wszelakiej.... Co do adresu... TAK, dostałem kopa... Te świnie, rodzinka pieprzona po wielkich bojach w końcu dopięła swego, i wy.eldowali mnie "w nieznane"... Ad meritum. Czy każdy, kto się z tobą nie zgadza, to od razu matoł musi być, panie Npgdan

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
sztygar ty juz tylko starszy będziesz bo na pewno nie mądrzejszy, A z tego adresu 22/23 to kopa dostałeś?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Sztygar wytrzeżwiej bo nie kontaktujesz i nie wiesz o co chodzi, .Nie ( ECCS ) tylko I TCCS W BRUKSELI. To jest MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ DO SPRAW ZBRODNI PAŃSTWA I KOŚCIOŁA. Nie bądz wyrywny.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Ja może i na ciężkim kacu jestem.... Ale jak ty na trzeźwo w takie pierdy wierzysz, jak "zasądzone" wyroki przez jakiś niby "trybunał ECCS", to ja jadnak wolę być pijany. Bo ja wytrzeźwieję. I jutro będę trzeźwy. A Tobie tak już zostanie. Raczej na zawsze, no chyba że są na manię prześladowczą jakieś leki....

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Ogrodowa22 /23 Chłopie co ty tu napisałeś .Chyba nie wytrzeżwiałeś.Masakra.Życzę zdrowia.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Józek, weź nie pierdziel... To sobie jeszcze na himawanti zajrzyj. Tam też jest fejkowy "artykuł" na temat "zasądzonych" już kar dla B16, i tego nowego, jak mu tam... Franciszka... Ile ty masz lat, że na takie fejkowe stronki się łapiesz. Alboś jeszcze dzieciak, albo stary pryk, co to nie odróżnia fejkowej strony od prawdziwej. Ksiądz Ci żonę dupczy, że takim jadem na kler plujesz??? Może jest lepszy w te klocki od Ciebie? No to przelicytuj plebana, cipę liźnij starej, gry wstępnej trochę....

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Sztygar, piszesz bzdury. W tematach ( I TCCS w Brukseli ) o wyroku dożywocia (więzienia) wydanego na zbrodniarza BENEDYKTA 16 I KONFISKACIE MIENIA WATYKAŃSKIEGO ZA ZBRODNIE I pani ( Irenie Kinaszewskiej) nie pisał taki dupek jak TY. Może próbowałeś coś czytać nie wytrzeżwiawszy.Najprawdopodobniej nie czytałeś.Tematy te są ukrywane przez kościół tak jak ten zbrodniarz BEN 16.Najlepiej wpisz w wyszukiwarkę .ZBRODNIE WATYKANU I JEGO KLERU .

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Co do "rewelacji" o użyciu siły wobec "protestujących" w Sejmie (i pod nim) rozsiewanych tutaj przez niejakiego Bogdana Dziąsło... -Boguś, weź, zluzuj poślady, i nie pieprz wyssanych z palca bzdur, bo siejesz ferment, tak samo jak te ubole z KOnDona pod Sejmem... Mieszkam tu, to na bieżąco mogę śledzić rozwój sytuacji. Ot, stoi kilkunastoosobowa grupka zziębniętych otumanionych desperatów, na których nikt już nie zwraca uwagi. Przejeżdżałem dzisiaj Górnośląską, to wiem.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Wpisywałem. Otwiera się jakaś fejkowa stronka o podejrzanym URL. Tak że nie pieprz mnie tu bzdur... No ale poczytałem (dość pobieżnie), bo na podobne bzdety o jakimś fejkowym "trybunale" szkoda czasu... Chcesz? To taką "stronkę" stworzy KAŻDY bardziej rozgarnięty gimnazjalista... Np. o "skazaniu na karę bongo-bongo" Szechtera vel Michnika Adama s. Ozjasza...

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Wpisz w google ( I TCCS w Brukseli ) albo (Irena Kinaszewska) i poczytaj.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
ważne, że fakty się zgadzają. W tym kontekście to najważniejsze. Prokuratorów, sędziów chroniących złodziejskie układy- wyrzucić na zbity pysk. (Duże litery można sobie podarować, tekst jest dobrze zrozumiały. A ty Roman stylistycznie sięgasz bruku.)

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Do wstydliwych, nie ujawniających swego nicka: Św. Gramatyk się kłania i ubolewa, iż wśród Internautów gramatycznie i stylistycznie błądzący się zdarzają.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
masakra jakie mozgi sprane , ludzie zal mi was

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Jeszcze tylko wyrzucic na zbity pysk przekrętów w prokuraturze gdanskiej, gdzie chriniono amber gold. Kto na tym zarobił? Bo wiadomo, kto stracił.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
rzeplinski juz odszedł , więc nie ma co mówic o oszuście.To już historia. Pozostałe się ułoży. I bardzo dobrze.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Leń, nierób i L-4 oszustka prezesem TK. Nie nadawała się w poznańskim Sądzie Okręgowym. Ma nadać się w TK. Jej mężuś - ambasador za Odrą ma w du.ie żonę i dziecko zamordowanego polskiego kierowcy w Berlinie - Łukasza Urbana. Oto standardy fachowości i moralności podług PiS .../.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
zabity się połozył a po zdjęciach normalnie wstał. To było na potrzeby filmiku PO, PO prostu kodziaz Diduszko i wszystko jasne.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Jedna w tym pociecha,że mamy jednego obywatela naszego Kraju więcej i to, od teraz, zamożnego

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Takich spraw w szeregach czarnych...............jest mnóstwo.Skrzywdzone przez nich kobiety ,zgwałcone i molestowane dzieci nadużycia finansowe i majątkowe itd itp a za to wszystko płaci cały naród.Taka firma.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
no tak właśnie ,sprytny byl ksiezunio

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
14:39 dziś
Zibi

A co według Ciebie wsie polskie na Wołyniu nie były...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
12:35 dziś
Emsi

God Bless You Man

Srebrny medal w rzucie oszczepem
12:11 dziś
Były pasłęczanin

Olisadebe też nie był nasz a strzelał dla kadry...

Srebrny medal w rzucie oszczepem
12:06 dziś
Adam

Takie osiągnięcia juniorów z Polonii jest od wielu...

Srebrny medal w rzucie oszczepem
11:21 dziś
Danel

Zablokować ta ulice z dwóch stron i zakaz jazdy dla...

Czekanie na decyzję
11:13 dziś
Mick

Nic nie wyjdzie kasa pusta jak bęben, dyrektor...

Badanie sytuacji ekonomicznej spółki - audyt w...
11:12 dziś
[ytam

Z czystej ciekawości...czy to jest odpłatne?

Kampery
Dziś: 33Wczoraj: 33więcej 64460
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

31°
wiart: 5.9 m/s wilgotność 45% ciśnienie 1011 hPa zachmurzenie 54% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

18° - 32°

CZW

16° - 26°

PT

14° - 23°

SOB

13° - 24°

NIEDZ

13° - 25°

PON

15° - 29°

Aktualności forum