Z ostatniej chwili

Forum Co? Gdzie? Kiedy?

Obchody 77 rocznicy powołania Narodowych Sił Zbrojnych.

dodał poniedziałek, 23 września 2019r.
28.09.2019 Elbląg 1. - godz, 12,00 Św. Msza w intencji żołnierzy NSZ w Katedrze św. Mikołaja 2. - godz. 15,00 Ratusz Staromiejski (ul. Stary Rynek 25) - wykład Kajetana Rajskiego pt. "mity wokół historii NSZ" - wywiad z Andrzejem Stryjewskim, synem sierżanta W. Stryjewskiego ps. "Cacko" - wykład Jarosława Kłosowskiego - "Wybitne postacie NSZ": - film dokumentalny "Kochankowie lasu" - - koncert patriotyczny grupy "Tomasz Kuś i Przyjaciele" -

Październik
07
2019
Dodał poniedziałek, 07 października 2019r.

Ja nie jestem wart oplucia według jakiegoś nawiedzonego. Z tego wynika że to ON jest wart oplucia co z przyjemnością robią jego wybrańcy. I to nie ty masz w d tylko oni ciebie biedny człecze.


Październik
07
2019
Dodał poniedziałek, 07 października 2019r.

Jeśli chodzi o Nojmana, to właśnie taka jest PO - nienawidzi przeciwników i gardzi swoimi wyborcami. którzy gówno wiedzą ale na PO głosują. Ot, takie dla nich gówno wyborcze - głupie ale pożyteczne. Akurat jak dla rolnika obornik - śmierdzi ale pożyteczny.


Październik
07
2019
Dodał poniedziałek, 07 października 2019r.

A dlaczegoż to Konfederacja głównego przeciwnika widzi w PiS a nie w PO?


Październik
08
2019
Dodał wtorek, 08 października 2019r.

To może odpowiesz na to czemu Konfederacja ciągle łaje kurwizję, że nie pokazują jej w sondażach i nie zapraszją do studia? I kto tu kogo prześladuje?

"Wiadomości" TVP zastosowały się do wyroku warszawskiego sądu i opublikowały sprostowanie. Redakcja sztandarowego programu informacyjnego została pozwana w trybie wyborczym przez jeden z komitetów.

Konfederacja nie została uwzględniona w materiale TVP prezentującym wynik sondażu Pollster dla "Super Expressu". Wyrok zapadł w poniedziałek, a w czwartek się uprawomocnił.

– Jestem z Konfederacji – powiedział w pewnym momencie mężczyzna, który wymachiwał palcem w geście oburzenia. Stwierdził, że na widownię programu nie zostali wpuszczeni "ludzie z Konfederacji" i zaczął skandować nazwę prawicowego ugrupowania. Prowadzący "Studio Polska"... zignorowali go i przeszli do innego studia.

To nie pierwsza awantura z udziałem Konfederacji wtym programie. W maju ze studia wyprowadzony został Jacek Władysław Bartyzel, wiceprezes Federacji dla Rzeczypospolitej, która wchodzi w skład Konfederacji.

 dostarczone przez plista


Po tym, jak Bartyzel nie został dopuszczony do udziału w programie, inny działacz Konfederacji wyszedł na środek studia, by wygłosić swój sprzeciw wobec działań przedstawicieli TVP. Nie chciał wrócić na miejsce, więc… też został wyprowadzony.
– Precz z komuną, precz z PiS-em. Nie zapraszają polityków Konfederacji – powiedział na koniec.


Październik
08
2019
Dodał wtorek, 08 października 2019r.

"28.09.2019 Elbląg 1. - godz, 12,00 Św. Msza... ." Tak zaczyna się tekst poczynający tę dyskusję. Nie czas ją zakończyć? Przekonanych i tak nikt nie przekona, Nieprzekonanych, także. P.poseł Kaczyński chce zostać Orbanem, czy nawet Gierkiem (chociaż Orban premierem jest), a narodowcy, czy wygrają, czy przegrają i tak będą namawiać młodzież do tupania i maszerowania, zakazując jej wstępowania do Obrony Teoretycznej Kraju (czy jakoś tak), organizując własne, tajne obozy letnie dla młodzieży, niezbyt wykształconej. Ciekawe, że wykształciła się elita narodowców, która nie tupie, lecz kroczy, a wspierana jest także przez TV "Trwam", do tego zamożna jest, w przeciwieństwie do tych, do których propaganda skierowana jest.


Październik
08
2019
Dodał wtorek, 08 października 2019r.

CZEŚĆ CHRAPAŃ ! Integracja Rosji z Białorusią staje się faktem. Dzisiaj Putin polecił swoim ludziom przygotować swoje mózgi do realizacji porozumienia , które zostanie podpisane w Moskwie Putin - Łukaszenka . To ten sam Łukaszenka , który w oczach Karczewskiego szefa Senatu jest ,,ciepłym człowiekiem ". Niebawem stanie się ,, gorącym " kotletem dla Polski. Mądre zródła SMI donoszą , że granicy wschodniej nie muszą bronić wojska Trumpa. W Grodnie i Brześciu staną Iskandery rosyjskie i one zapewnią nam pokój. Masz szanse po wyborach ubiegać się o stanowisko w MON po Misiewiczu , bowiem twoja wiedza jest nie do zastąpienia w porównaniu z tym strategiem ( tak zwie go Macierewicz ), Układ zostanie podpisany 8 grudnia br w Moskwie. Staraj się.


Październik
14
2019
Dodał poniedziałek, 14 października 2019r.

ciurak przeżywa porażkę


Październik
14
2019
Dodał poniedziałek, 14 października 2019r.

Wynik 49 głosów Pana Marka Chrapana emeryta zPasłęka i Konfederacji, to dowód i mandat społecznego zaufania, naszych zakładów pracy uczelni i Parafiii. Bóg zapłać.


Październik
14
2019
Dodał poniedziałek, 14 października 2019r.

48 głosów to nie 48 procent Paliaku


Październik
14
2019
Dodał poniedziałek, 14 października 2019r.

Widocznie jakiś nowy komentator zawitał na to forum. A że pomyślunku mu brak, to i ciężko mu było wykoncypować sobie jakiś nick, więc po prostu posłużył się moim. Może pomóc?


Październik
14
2019
Dodał poniedziałek, 14 października 2019r.

Ludzie poznali sie na przebierańcu, Siodme miejsce na liście, swoim życiorysem pociągnął listę w dół i nie maja od nas żadnego posła


Październik
14
2019
Dodał poniedziałek, 14 października 2019r.

Do "chrapcio to taki ... ." Mam propozycję: nie obrażaj człowieka, a poglądy jego zwalczaj, o ile znimi się nie zgadzasz. Będziesz internautą, gdy będziesz używał kulturalnego, polskiego języka. Jego poglądy zwalczam od dawna i udało mi się. Przestał pisać niektóre zdania, zaprzestał używania niektórych wyrażeń i, o dziwo, jest przeciwko maszerowaniu tuptusiów. Poprzestał na pisaniu. Zadziwił mnie swym startem w wyborach. Po cholerę mu to było, nie wiem. Może to takie dziwactwo starych ludzi, do których i ja się zaliczam?


Październik
15
2019
Dodał wtorek, 15 października 2019r.

Jeśli samo pisanie o tym  jest obrazą człowieka to masz rację. Zaznaczam: człowieka! Natomiast w treści wpisu do ktorego się odnosisz ja przynajmiej żadnej brazy nie widzę.


Październik
18
2019
Dodał piątek, 18 października 2019r.

Ja się  zapytywuję ,,domorosłych pisarzy i komentatorów " ? Od kiedy Chrapcio jest tutejszym Piotrowiczem i skąd on znalazł swoje miejsce do publikacji dyrdymałpów ? Przecież teoretyczne teksty pochodzą z przedruków , reszta ktoś mu pisze. On jest już zbyt daleko od rozpoznawania rzeczywistości. Gdzie on mieszkał kiedykolwiek w pasłęckim regionie? Może na kolonii jakiejś wioski ? Piszcie znawcy jego zyciorysu. Przecie nie może on umknąć historii regionu. Zasługi ktoś, kiedyś doceni.


Październik
18
2019
Dodał piątek, 18 października 2019r.

@Kasia - jeśli tak się ekstycujesz życiorysem Chrapana - zajrzyj do starych szpargałów UB. Oni tam niemal każdego śledzili.


Październik
18
2019
Dodał piątek, 18 października 2019r.

> doradca < Nie możesz być doradcą jezeli nie rozumiesz prostej prosby, prostego człowieka z Robit. Znam wszystkie wioski wokół Pasłęka i pytam . Skąd pojawił się w tym regionie Chrapan. Nigdy nie współpracowałem z UBekami ani partyjniakami i nie mam dostępu do takich dokumentów . Szukam znajomych , którzy go znali.


Październik
18
2019
Dodał piątek, 18 października 2019r.

Jeśli nie odpowiada Ci moja pierwsza rada - dam Ci drugą: w internecie kliknij "Marek Chrapan" i jakiś okruch na jego temat znajdziesz. A co do znajomych - "szukajcie a znajdziecie". Przyjechał z rodziną z Rosji, Pytaj w Kroninie.


Październik
19
2019
Dodał sobota, 19 października 2019r.

czy warto tym czymś o zafajdanym życiorysie aż tak sie ekscytować?

Na necie możesz co najwyżej znależć bajki z ostatniego okresu.


Październik
19
2019
Dodał sobota, 19 października 2019r.

Jestemy juz blisko sprawy. W lipcu 1958 r odbywała się huczna zabawa wiejska w Mariance. Uczestniczyli w niej tez chłopaki z Łukszt , Stegny i Kronina. Ponieważ modne wtedy były walki na sztachety, pamiętam , że temu z Kronina przywałiłem sztachetą w łeb. Może to był Chrapan ? Cie choroba...... czyżby skutek tej sztachety pozostał u niego do dziś ? W Pasłęku najlepszym lekarzem wtedy był niedawno zmarły dr Berecki. Mógł nie ustalić skutków tej bijatyki, mimo , że był wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Medycyna wtedy nie miała aparatury , bo orkiestra wówczas grała , ale w żołądku z biedy. Co nie ?


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :PIS
22:30 dziś
Spostrzegawczy

Głosowałem na panią Burmistrz. Jestem zadowolony ze...

Tak ma być
21:50 dziś
Tomcio

Który to taki 21 i 15? A może 14 ?

Wypadek w Salkowicach
21:41 dziś
Marko

Czuję miłość do mojej osoby z Twojej strony. Pięknie...

Ostatnie inwestycje na wsi
20:52 dziś
Mnawigacja

Może należy zaktualizować Nawigację GPS Wczoraj...

Znaki sobie, kierowcy swoje
19:50 dziś
Pytam

A kto niby ma pomyśleć? Myślenie boli.

Tak ma być
19:47 dziś
Ten sam

Na długo przed wyborami pisałem o tej "niby...

Tak ma być
19:43 dziś
Ten sam

Tyle, że to inwestycja powiatu /tam władze się nie...

Ostatnie inwestycje na wsi
Dziś: 65Wczoraj: 42więcej 65702
09:22
Lucyna

Co to za idioci wieczorami i nocami hałasują swoimi...

Zdenerwowana
09:22
Lucyna

Co to za idioci wieczorami i nocami hałasują swoimi...

Zdenerwowana
18:52
Roza

Czy wiadomo co z balonami w tym roku? Nigdzie nie...

Balony
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
05:02
Obywatel bez nipu

czy ktos w koncu zajmie sie bachorami z tymi...

dzieci na hulajnogach
05:02
Obywatel bez nipu

czy ktos w koncu zajmie sie bachorami z tymi...

dzieci na hulajnogach
05:02
Obywatel bez nipu

czy ktos w koncu zajmie sie bachorami z tymi...

dzieci na hulajnogach
Pogoda

Pasłęk, Środa 14 sierpnia

26°
wiart: 3.98 m/s wilgotność 37% ciśnienie 1018 hPa zachmurzenie 71% opady deszczu 0 mm
Wschód: 05:17
Zachód: 20:14

CZW

13° - 28°

PT

15° - 31°

SOB

17° - 27°

NIEDZ

19° - 30°

PON

19° - 25°

WT

17° - 26°

Aktualności forum

Co w trawie piszczy  Masz procę?

Marek - 3 dni temu, 2024-08-11

Lucyna - 3 dni temu, 2024-08-11

Kora - 4 dni temu, 2024-08-10

mieszkaniec - 6 dni temu, 2024-08-08