Z ostatniej chwili

Forum Co w trawie piszczy

Monitoring Pasłęka a wyborcze plakaty.

dodał sobota, 18 maja 2019r.
Od paru lat słyszę o "monitorowanym" Pasłęku. Nie wiem jaka jest prawda pomimo, że chyba odczułem na sobie parę lat wcześniej i to w okolicach Toy Toya (nie żebym został ochroniony przez POlicję od zbirów ale przejęty przez POlicję wiedzącą gdzie mnie szukać). Wyglądałoby na to , ze Toy Toye są monitorowane i w ich okolicach można czuć się bezpiecznie, wywiesić plakat przedwyborczy chroniony prawem mając pewność, że nikt go nie zerwie, nie zalepi. Inaczej jest z kościołem na "Starówce", tam nie ma monitoringu, tam dla lewactwa "hulaj dusza, piekła nie ma, można......, można....." I tam właśnie każde ogłoszenie przedwyborcze "prawej strony" - kiedyś też PiS zanim został ŻydoPiSem (teraz w ogóle w Pasłęku ŻydoPiS nie wywiesza nic), a dzisiaj Konfederacji przedwyborcze plakaty chronione prawem są niszczone prawie natychmiast. Nie wiem, czy w Pasłęku też po roku 1945 w pobliżu kościołów osiedlano żydokomunę by "mieć baczenie" na działalność kościołów i ewentualnie zniechęcać różnymi sposobami wiernych od uczestnictwa w obrządkach religijnych, ale pomimo już prawie 30 lat od jakoby "odkomunizowania" państwa nadal w Pasłęku kościoły i okolice nie są chronione tak jak Toy Toye. Nie wiem też jakie powiązanie może mieć zrywanie plakatów Konferderacji - (sporadycznie dało się zauważyć też zaklejanie przez Jednostkę podległą UMiG co również może skutkować sankcjami) - z "niezamierzonymi" uszkodzeniami mojego budynku w ramach "przebudowy ulicy", których to uszkodzeń mimo upływu prawie miesiąca UMiG zlecający przebudowę nie usunął. Może czekają tak jak z uszkodzeniem 02.03.2013 mojego prawego oka przez byłego kapusia WSIarzy przy udziale biernym POlicji" i siedzącej za drzwiami "ełyty" pasłęckiej. W ówczesnej sytuacji "połytyczno-prawnej" czyli bandyckiego państwa, nie miałem szans na udowodnienie zbrodni, ale teraz, mimo, że zaszły tylko kosmetyczne zmiany w "praworządności" jednak sądownictwo szukające w zawodzie przyszłości zaczyna rozumieć Praworządność w jej normalnym, praworządnym znaczeniu, NIE ODPUSZCZĘ! I NIECH TO DOTRZE DO PANA BURMISTRZA! (A do POlicjanta który wówczas zadał mi pytanie po którym bandyta WSIarzy uszkodził mi oko, powiem tylko tyle - nawet "słupy" w POlicji muszą mieć jako takie rozeznanie, a nie w ciemno wykonywać rozkazy - dodam jeszcze, ze ja byłem szkolony na programie i pod kierunkiem przedwojennego oficera II RP gdzie szkolenie było wszechstronne, niespotykane w innych jednostkach i szkołach, gdzie wykorzystywano nie tylko jedno oko ale oba, a w ostateczności i słuch na którym do dzisiaj mogę polegać) O dalszym losie moich obecnych perypetii z "ełytami" Pasłęka pózniej.

Czerwiec
22
2019
Dodał sobota, 22 czerwca 2019r.

Głupota i naiwność nie mają barw politycznych.

Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
  Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.


Czerwiec
22
2019
Dodał sobota, 22 czerwca 2019r.

 xxxx, z jakiej choinki się urwałeś? Co takiego chcesz nam obwieścić tym cytatem? Kogo uważasz za głupiego i naiwnego?


Czerwiec
22
2019
Dodał sobota, 22 czerwca 2019r.

Skończą się wybory, głosy wasze będą mieli w doopie a wtedy się za was oszołomy wezmą. Rewolucja pożre własne dzieci.


Czerwiec
22
2019
Dodał sobota, 22 czerwca 2019r.

PO-wkie oszołomy wiedzą już, że ziemia usuwa się im spod stóp, więc ostatnim rzutem na taśmę straszą wyborców PiS samym PiSem. Może uda się ich nastraszyć, może nie zagłosują na PiS, może odzyskamy władzę. Prózne nadzieje, peowskie oszołomy. Nic nas nie powstrzyma aby wykorzenić do końca tę waszą peowską gangrenę.


Czerwiec
22
2019
Dodał sobota, 22 czerwca 2019r.

Zaproszenie na XVII rajd śladami mjr "Łupaszki" - Termin i miejsce:
Rajd trwać będzie w dniach 22 - 27 czerwca 2019 roku, czyli tradycyjnie już w pierwszy tydzień po zakończeniu roku szkolnego. Rajd rozpocznie się w sobotę gdzieś w Borach Tucholskich. Koncentracja Patroli przewidziana jest na ok godzinę 12:00 w Bazie Rajdu (dokładny adres Bazy zostanie podany w późniejszym komunikacie).

Koszt udziału:
Udział w rajdzie jest darmowy. Organizatorzy zapewniają suchy prowiant na dni marszowe a na bazie obiadokolacje.

Patrolowy:
Prosimy wziąć pod uwagę informację, że Patrolowym musi być osoba pełnoletnią oraz posiadającą uprawnienia wychowawcy wypoczynku (szczegóły w Regulaminie Rajdu – w załączniku).

Trasy:
Zwracamy uwagę, iż trasy, które mają do pokonania poszczególne Patrole, są skonstruowane pod kątem konkretnych możliwości młodzieży z różnych kategorii wiekowych.
Przewidujemy trzy kategorie:
około 10 km dziennie
około 20-25 km dziennie
około 30 i więcej km dziennie.

Bezpieczeństwo:
„Zasady Bezpieczeństwa i Współzawodnictwa” – czyli zbiór zasad związanych z bezpieczeństwem oraz współzawodnictwem obowiązujących na Rajdzie – zostaną opublikowane na stronie rajdowej przed rozpoczęciem Rajdu.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać u pod adresem mailowym: rajd@lupaszko.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVII Rajdzie Łupaszki
Sztab XVII Rajdu


Czerwiec
22
2019
Dodał sobota, 22 czerwca 2019r.

Ten Rajd to przedsięwzięcje ważne z dwuch powodów - wychowanie patriotyczne i wychowanie fizyczne, połączone jednym węzłem.


Czerwiec
23
2019
Dodał niedziela, 23 czerwca 2019r.

niby polak pisze "dwUch"  - jaja. A ten rajd skonczy się gdzie? Na Mokotowie cz w Dubinkach?


Czerwiec
23
2019
Dodał niedziela, 23 czerwca 2019r.

Errare humanum est. Błądzenie jest rzeczą ludzką. Ten tylko się nie myli, kto nic nie robi. Wystarczy?


Czerwiec
23
2019
Dodał niedziela, 23 czerwca 2019r.

To nie błąd, to nieznajomość pisowni!

Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum
- Mylić się jest rzeczą ludzką, jednak obstawanie przy błędzie jest diabelską [pomyłką]
- Seneka Młodszy (4 p.n.e. - 65 n.e.) - retor, poeta, filozof


Czerwiec
23
2019
Dodał niedziela, 23 czerwca 2019r.

Nie dość ze wulgarny cham to jeszcze jakiś upierdliwy czepialski, czepiający sie innych z powodu jakiejś drobnostki bo nie ma rzeczowych argumentów. Jakiś żałobnik po dogorywającej PO.


Czerwiec
27
2019
Dodał czwartek, 27 czerwca 2019r.

Wracam do uszkodzonej przez "Trakt-Pasłęk" ściany mojego domu. Po uporczywej 1,5 miesięcznej korespondencji z firmą "Trakt" i UMiG nadzorującym prace prowadzone przez tę spółkę, próbowali przerzucić na mnie likwidację uszkodzenia, kiedy podałem wycenę ustaloną przez znalezioną firme gotową się podjąć naprawy zgodnie ze sztuką budowlaną, firma "Trakt" przysłała  swoją ekipę i bez mojej zgody tylko połączyła zewnętrznie klamrami pęknięcia "szpachlując" ścianę od zewnątrz, a pozostawiając spoiny cegiel bez materiału łączącego je. Na mój protest takiej "naprawy" od 10 dni nie ma odpowiedzi ani od firmy "Trakt", ani od UMiG. Wyrwany kabel prowizorycznie w nocy podwieszony na niewłaściwej wysokości nadal tak wisi. Czyli "Układ zamknięty" nadal w Pasłęku nierozłącznie "rządzi".


Czerwiec
27
2019
Dodał czwartek, 27 czerwca 2019r.

Wszyscy robią ci na złość. Tylko, że ty zawsze próbujedsz szczać pod wiatr a potem się dziwisz, że maz byty mokre. Zresztą i z wiatrem mokre są też. O co ty staruchu te boje toczysz?


Czerwiec
27
2019
Dodał czwartek, 27 czerwca 2019r.

Panie Chrapan, podaj pan dziadów do sądu, to - jeśli trafi pan na uczciwego sędziego - bekną za wszystko.


Czerwiec
27
2019
Dodał czwartek, 27 czerwca 2019r.

On za używanie określenia "żydopis" a ty za podważanie w wątpliwość uczciwość sądów.


Czerwiec
27
2019
Dodał czwartek, 27 czerwca 2019r.

Możesz nas obydwu w cztery litery pocałować i bekać sobie do woli.


Czerwiec
28
2019
Dodał piątek, 28 czerwca 2019r.

A spotkałbyś się ze mną? Chrapcio się kiedyś umówił ale stchorzył. Wy jesteście mocni  w gębie  na necie albo w kupie swoich wyrodków.


Czerwiec
28
2019
Dodał piątek, 28 czerwca 2019r.

Centrum Życia i Rodziny kieruje protest wzywający sygnatariuszy listu do oficjalnego wycofania poparcia dla Parady Równości. Podpis pod nim można złożyć nawww.NieZyczymySobie.pl 

W sprawie tego wątku - Po ostatnim wspisie UMiG się ruszył wzywając firmę do podania mi nr "Polisy ubezpieczeniowej" - a miałem właśnie skierować sprawę na drogę sądową tak fgirmę jak i UMiG. Teraz czekam na odpowiedź w związku z wezwaniem UMiG.


Czerwiec
28
2019
Dodał piątek, 28 czerwca 2019r.

A niby w czym mają być mocni?


Czerwiec
28
2019
Dodał piątek, 28 czerwca 2019r.

W działaniu! Tyle, że chrapcio durnej naprawy elewacji nie może załatwić polubownie tylko pyszczy i na forum wywleka to takie są efekty plucia jadem.


Czerwiec
28
2019
Dodał piątek, 28 czerwca 2019r.

To nie wiesz, że jesteśmy potrzebni tylko w dniu wyborów?


Czerwiec
28
2019
Dodał piątek, 28 czerwca 2019r.

Ja tam czuję sie cały czaspotrzebny


Czerwiec
28
2019
Dodał piątek, 28 czerwca 2019r.

Jak co roku Ekipa Miłość Nie Wyklucza będzie maszerować w całej Polsce. Ten rok będzie rekordowy pod względem liczby maszerujących miast.

Gdzie i kiedy jeszcze:

6 lipca – Marsz Równości – Poznań

13 lipca – Marsz Równości – Kielce

20 lipca – Marsz Równości – Białymstoku

24 sierpnia – Marsz Równości – Gorzów Wielkopolski

7 września – Marsz Równości – Katowice

14 września – Marsz Równości – Szczecin

21 września – Marsz Równości – Toruń

5 października – Marsz Równości – Wrocław

Oj się będzie działo.


Czerwiec
28
2019
Dodał piątek, 28 czerwca 2019r.

Po pierwsze - nie idą miasta. Po drugie - już w programie prowokacje i rozróby?


Czerwiec
29
2019
Dodał sobota, 29 czerwca 2019r.

Za to jak idzie garść brunatnej hołoty to idzie pół Polski no i oczywiśćie wszyscy corect.


Czerwiec
29
2019
Dodał sobota, 29 czerwca 2019r.

W Polsce, doświadczonej przez niemiecki nazizm, "brunatni" nie mają nawet śladu poparcia. Również "czerwoni" zostali pamiętnego 4 czerwca wyniesieni na kopach przez Polaków ale na skutek zdrady części solidarnościowców, "czerwoni" ocaleli i do tej pory mają się dobrze.A już szczytem zdrady było umieszczenie na listach wyborczych PO komuszych prominentów. Natomiast ich wybór świadczy, że rak komuny zapuścił głęboko swe odnogi w części polskiej wspólnoty, niestety. Trzeba teraz ze cztery kadencje odsunięcia od władzy PO i jej kamratów , by rak komuny usechł na dobre w Polsce.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
10:42 dziś
Run

KPP - klika porzuconych patryjotek (idiotek).

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
10:39 dziś
Mgła i hel

10 lat minęło, a Kain nie był na miejscu śmierci...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
10:09 dziś
Eddd

daj pan spokoj

Czekanie na decyzję
10:05 dziś
Wiesław

taka specyfika mieszkańców tamtej ulicy, od zawsze...

Czekanie na decyzję
09:35 dziś
Marko

Ale na co Pan czekasz. Jak i tak jeździsz Pan przez...

Czekanie na decyzję
09:06 dziś
SZARA EMINECJA

A ZŁOŚLIWOŚĆ MIESZKANCÓW NIE ZNA JUŻ GRANIC...

Czekanie na decyzję
08:43 dziś
Ble

Żal tej rodzinny, czy tam człowieka. Nie potrafi...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
Dziś: 23Wczoraj: 33więcej 64450
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

28°
wiart: 8.45 m/s wilgotność 53% ciśnienie 1013 hPa zachmurzenie 53% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

18° - 32°

CZW

18° - 26°

PT

15° - 23°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

13° - 25°

PON

14° - 29°

Aktualności forum