Z ostatniej chwili

Forum Co w trawie piszczy

Monitoring Pasłęka a wyborcze plakaty.

dodał sobota, 18 maja 2019r.
Od paru lat słyszę o "monitorowanym" Pasłęku. Nie wiem jaka jest prawda pomimo, że chyba odczułem na sobie parę lat wcześniej i to w okolicach Toy Toya (nie żebym został ochroniony przez POlicję od zbirów ale przejęty przez POlicję wiedzącą gdzie mnie szukać). Wyglądałoby na to , ze Toy Toye są monitorowane i w ich okolicach można czuć się bezpiecznie, wywiesić plakat przedwyborczy chroniony prawem mając pewność, że nikt go nie zerwie, nie zalepi. Inaczej jest z kościołem na "Starówce", tam nie ma monitoringu, tam dla lewactwa "hulaj dusza, piekła nie ma, można......, można....." I tam właśnie każde ogłoszenie przedwyborcze "prawej strony" - kiedyś też PiS zanim został ŻydoPiSem (teraz w ogóle w Pasłęku ŻydoPiS nie wywiesza nic), a dzisiaj Konfederacji przedwyborcze plakaty chronione prawem są niszczone prawie natychmiast. Nie wiem, czy w Pasłęku też po roku 1945 w pobliżu kościołów osiedlano żydokomunę by "mieć baczenie" na działalność kościołów i ewentualnie zniechęcać różnymi sposobami wiernych od uczestnictwa w obrządkach religijnych, ale pomimo już prawie 30 lat od jakoby "odkomunizowania" państwa nadal w Pasłęku kościoły i okolice nie są chronione tak jak Toy Toye. Nie wiem też jakie powiązanie może mieć zrywanie plakatów Konferderacji - (sporadycznie dało się zauważyć też zaklejanie przez Jednostkę podległą UMiG co również może skutkować sankcjami) - z "niezamierzonymi" uszkodzeniami mojego budynku w ramach "przebudowy ulicy", których to uszkodzeń mimo upływu prawie miesiąca UMiG zlecający przebudowę nie usunął. Może czekają tak jak z uszkodzeniem 02.03.2013 mojego prawego oka przez byłego kapusia WSIarzy przy udziale biernym POlicji" i siedzącej za drzwiami "ełyty" pasłęckiej. W ówczesnej sytuacji "połytyczno-prawnej" czyli bandyckiego państwa, nie miałem szans na udowodnienie zbrodni, ale teraz, mimo, że zaszły tylko kosmetyczne zmiany w "praworządności" jednak sądownictwo szukające w zawodzie przyszłości zaczyna rozumieć Praworządność w jej normalnym, praworządnym znaczeniu, NIE ODPUSZCZĘ! I NIECH TO DOTRZE DO PANA BURMISTRZA! (A do POlicjanta który wówczas zadał mi pytanie po którym bandyta WSIarzy uszkodził mi oko, powiem tylko tyle - nawet "słupy" w POlicji muszą mieć jako takie rozeznanie, a nie w ciemno wykonywać rozkazy - dodam jeszcze, ze ja byłem szkolony na programie i pod kierunkiem przedwojennego oficera II RP gdzie szkolenie było wszechstronne, niespotykane w innych jednostkach i szkołach, gdzie wykorzystywano nie tylko jedno oko ale oba, a w ostateczności i słuch na którym do dzisiaj mogę polegać) O dalszym losie moich obecnych perypetii z "ełytami" Pasłęka pózniej.

Czerwiec
16
2019
Dodał niedziela, 16 czerwca 2019r.

"Wyżej sra niż dupę ma" - tak lud określa takich wywyższajacych się jak ten co to "swoje wie".


Czerwiec
16
2019
Dodał niedziela, 16 czerwca 2019r.

Masz rację ,,Leonard,, bo ja JEGO..też i wiesz co dalej mogę napisać o idiocie.


Czerwiec
16
2019
Dodał niedziela, 16 czerwca 2019r.

Czy ten ,,śmieszek,, jest po wylewie czy też urodził się z felerem mózgowym?


Czerwiec
16
2019
Dodał niedziela, 16 czerwca 2019r.

Śmieszek jest normalny, tylko Ty nie umiesz czytać ze zrozumiemiem, jeśli w ogóle potrafisz czytać. Np. chrząszczbrzmiwtrzcinie - wiesz co to znaczy?


Czerwiec
16
2019
Dodał niedziela, 16 czerwca 2019r.

Do autora - stanów nie ma w pierwszej dziesiątce. Z Niemcami mamy też największy import . Zaczynamy mieć kłopot w handlu z Niemcami gdyż ich dospodarka jest na minusie. Dlatego trzeba szukac nowe rynki.


Czerwiec
17
2019
Dodał poniedziałek, 17 czerwca 2019r.

Ty śmiszek nawet nie potrafisz poprawnie posługiwą się językiem ojczystym a za mądralę chcesz tu robić.


Czerwiec
17
2019
Dodał poniedziałek, 17 czerwca 2019r.

Do śmieszka - wiem, że masz szlachetny zamiar uświadomiena chociaż trochę ten pasłęcki beton peowski. Niestety to syzyfowa praca, ich umysły zastygły w poprzednich formach, jak pustaki cementowe zastygają w formach kształtujących ich parametry. Nikt i nic ich nie skłoni do innego myślenia, bo oni po prostu nie myślą. Im wystarczy przekaz z TVN lub innego podobnego medium. Daj więc sobie spokój, zaoszczędzisz czas i palce. Słonko świeci, jest ciepło - porozmawiaj z normalnymi ludźmi.


Czerwiec
17
2019
Dodał poniedziałek, 17 czerwca 2019r.

Ortofob ,oj nieładnie zwracać komuś uwagę a samemu robić błędy. Przyznaję, orłem z j.polskiego nie byłem. Szkoda,  że na tej stronie szumnie zwanej forum nie można spokojnie wymieniać poglądy. Zawsze coś nowego można się było dowiedzieć również od oponentów.


Czerwiec
17
2019
Dodał poniedziałek, 17 czerwca 2019r.

Deficyt budżetowy. Po pięciu miesiącach ponad 2 mld zł na minusie

Od stycznia do maja dochody budżetu państwa były o 2,2 mld zł niższe niż wydatki - wynika z najnowszych danych Ministerstwa Finansów. Dużym obciążeniem okazała się wypłata "13 emerytury".


Czerwiec
17
2019
Dodał poniedziałek, 17 czerwca 2019r.

Wizyta Roberta Winnickiego "w cieniu skandalu". Biskupi kazali mu szukać innego miejsca

"Biskupi przepędzili polskiego posła" - donosi "Super Express". Chodzi o Roberta Winnickiego z Konfederacji. Pojechał do USA, by spotkać się z Polonią. Natknął się na protestujących. Co więcej, przez interwencję biskupów musiał w ostatniej chwili zmieniać lokalizacje spotkań.


Czerwiec
17
2019
Dodał poniedziałek, 17 czerwca 2019r.

Solanka w geotermii o. Rydzyka ma 64 st. C. Musi mieć 130 st., żeby dać ją do sieci miejskiej. Podgrzeje ją właśnie budowana ciepłownia, która wyemituje tyle trującego CO2, jakby w godzinę przejechało w tym miejscu 45 tys. samochodów. I pomyśleć, że za takie efekty ekologiczne inwestor uzyskał na ciepłownię unijną dotację 19,5 mln zł.


Czerwiec
17
2019
Dodał poniedziałek, 17 czerwca 2019r.

Oj, jak źle, jak źle dzieje się w Polsce - cieszą się POpaprańcy. Spokojnie, zasępią się wam mini na koniec roku.


Czerwiec
17
2019
Dodał poniedziałek, 17 czerwca 2019r.

Wiadomości z pierwszej ręki Gazety Wyborczej widać nadal cieszą się wielkim uznaniem wśród części społeczeństwa. Kiedy będzie sprostowanie i przeprosiny małą czcionką na ostatniej stronie? Dotacje unijne są obwarowane wieloma przepisami. Kto to był  taki hojny i przyznał dotację mimo niby takich błędów? Niech pomyślę, oczywiście Tusk i spółka.Następnie chcieli cofnąć dotację i ku uciesze o.Rydzyka przegrali w sądzie. A jaka jest wersja dla opozycyjnego wyborcy? to PIS dał pieniądze Rydzykowi. P.S. Czy te 45 tys. aut posiadają katalizatory? 


Czerwiec
18
2019
Dodał wtorek, 18 czerwca 2019r.

Degrelle- mówi wam cóś te nazwisko Chrapany i inne śmieszki oraz patrioty z ,, przedwojennego " wojska ? ONR obchodził urodziny w Lublinie ,  a wy gdzie byliście ?


Czerwiec
18
2019
Dodał wtorek, 18 czerwca 2019r.

Na przesłuchaniu Tuska :) patrzyliśmy jak nadal ma społeczeństwo w czterech literach a niektórzy z tego powodu pieją z zachwytu.


Czerwiec
18
2019
Dodał wtorek, 18 czerwca 2019r.

Tusk już jest skończony. Nawet jego dawni fani zwątpili w jego powrót. A Polskę zawsze miał w czterech literach wierny sługa Merkiel, swojej protektorki.


Czerwiec
20
2019
Dodał czwartek, 20 czerwca 2019r.

Tusk skończony, wszystkie ony won na wszystkie świata strony, hej!


Czerwiec
21
2019
Dodał piątek, 21 czerwca 2019r.

Tusk skończony piszą miejscowe ćwierćgłówki. To raczej wy jesteście skończeni albo i jeszcze nie do końca idioci.


Czerwiec
21
2019
Dodał piątek, 21 czerwca 2019r.

Do tego od idiotów - pies narobił na wycieraczkę czy żonka doprawiła rogów że wyżywasz się na innych?


Czerwiec
21
2019
Dodał piątek, 21 czerwca 2019r.

Pokraczny jest twój język polski


Czerwiec
21
2019
Dodał piątek, 21 czerwca 2019r.

Słowo twój pisane wielką literą świadczy o kulturze i grzeczności. A nasz język ojczysty jest trudny, to widać na moim przykładzie. W zdobyciu wykształcenia jednak nie przeszkodziło :)


Czerwiec
21
2019
Dodał piątek, 21 czerwca 2019r.

Polska jezyk trudna jezyk,  ale nawet Murzynek Bambo napisałby "żonka ROGI" a nie "żonka rogów"


Czerwiec
21
2019
Dodał piątek, 21 czerwca 2019r.

Nie o ortografię tu chodzi ale o to że "śmieszek" ma poglądy nie takie jak trzeba. Gdyby kadził przestępcom z PO, to i ortografia by nie przeszkadzała.


Czerwiec
21
2019
Dodał piątek, 21 czerwca 2019r.

Te, ortofob, nie zauwazyłes jak  jakiś gamoń pisze "te nazwisko" ? Ale ten kadzi PO, więc błędów nie widzisz.


Czerwiec
21
2019
Dodał piątek, 21 czerwca 2019r.

Ten ortofob jest z tego sortu co i Rzecznik Praw Obywatelskich, niejaki Bodnar. Obaj widzą źdźbła w oczach swych przeciwników a nie widzą belek w oczach kolesi.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
10:42 dziś
Run

KPP - klika porzuconych patryjotek (idiotek).

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
10:39 dziś
Mgła i hel

10 lat minęło, a Kain nie był na miejscu śmierci...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
10:09 dziś
Eddd

daj pan spokoj

Czekanie na decyzję
10:05 dziś
Wiesław

taka specyfika mieszkańców tamtej ulicy, od zawsze...

Czekanie na decyzję
09:35 dziś
Marko

Ale na co Pan czekasz. Jak i tak jeździsz Pan przez...

Czekanie na decyzję
09:06 dziś
SZARA EMINECJA

A ZŁOŚLIWOŚĆ MIESZKANCÓW NIE ZNA JUŻ GRANIC...

Czekanie na decyzję
08:43 dziś
Ble

Żal tej rodzinny, czy tam człowieka. Nie potrafi...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
Dziś: 23Wczoraj: 33więcej 64450
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

28°
wiart: 8.45 m/s wilgotność 53% ciśnienie 1013 hPa zachmurzenie 53% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

18° - 32°

CZW

18° - 26°

PT

15° - 23°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

13° - 25°

PON

14° - 29°

Aktualności forum