Z ostatniej chwili

Forum Co? Gdzie? Kiedy?

Manifestacja pod ambasadą Izraela w Warszawie.

dodał poniedziałek, 29 stycznia 2018r.
Środa 31.01.2018 godzina 17.00 - Warszawa ul. Krzywickiego 24 - Ambasada Izraela -- GERMAN DEATH CAMPS - MANIFESTACJA W OBRONIE PRAWDY! Przekłamywanej przez Izrael. Każdy Polak który może powinien tam się zjawić. Nie pozwólmy wtrącać się żydom w sprawy Polskie w dodatku przekłamując fakty historyczne. Przypomnijmy im ich zbrodniarzy żydokomuszych mordujących Polaków - patriotów, a po ucieczce z Polski chronionych przez Izrael. Tu wymieniam tylko parę nazwisk zbrodniarzy żydowskich: - Helena Wolińska (Fajga Mindla-Danielak) - Jozef Goldberg - Różański - Salomon Morel - Samuel Faber - Józef Światło - Mateusz Frydman - Stefan Kuhl - Luna Brystygier - S. D. Mojsezon (Mojżeszowicz) - Wiktor Herer - Edward Słowik (też żyd) - Braun (Bronek) Blumsztajn - Hersz Blumsztajn - Izaak Maciechowski - Maria Górowaska (żydówka) - Oscar Szyja Karliner - Stefan Michnik- Szechter - Beniamin Wojsblech - Filip Bodnar - Franciszek Kapczak (Nataniel Trau) - Henryk Holder - Marcin Dancig - Zygmunt Wizelborg - Aleksander Warecki (Weishaupt) - Kazimierz Graft - Emil Merz - Józef Feldman - Maksymilian Lityński - Marian Frenkl - Nauma Lewandowski - Benedykt Jodelisa - Paulina Kern - Feliks Aspira - Eugeniusz Landsberg - Dawid Rozenfeld - Mojrzesz Maślanko - Edward Rottinberg - Maurycy Wienur

Styczeń
29
2018
Dodał poniedziałek, 29 stycznia 2018r.

Wspieramy znowelizowaną Ustawę o IPN - karanie za łgarstwa o "polskich obozach śmierci" - dajemy odpór w tym temacie zydom!


Styczeń
29
2018
Dodał poniedziałek, 29 stycznia 2018r.

chrapan , spal kukle zyda jaja beda , co ci zalezy i tak debilem jestes


Styczeń
30
2018
Dodał wtorek, 30 stycznia 2018r.

Niech tam idą, jadą, pełzną i co tam jeszcze jest. Jak będzie ta sama ekipa co na listopadowym marszu nienawiści, to już tej łaty, że Polacy mieli współudział przy holokauście nigdy już nie da się odkleić. Nie zapomnij tylko Chrapan założyć opaski z falangą na ramię. 


Styczeń
30
2018
Dodał wtorek, 30 stycznia 2018r.

Nikt i niczego nie musi odklejać, fakty tu mówią, a nie przyklejane łatek, a z faktami się nie dyskutuje. Tu nie chodzi o żadne przyklejanie, tu chodzi o nagonkę na zmiękczęnie Rządu w kwestii odszodowań od Niemiec i bezprawnych odszkodowań dla "gmin" żydowskich za mienie żydów którzy ginąc lub umierając nie pozostawili spadkobierców. W Izraelu przed wyborami upadający premier próbuje się ratować atakiem na zewnątrz  przxy pomocy Niemiec i innych:  - 24.01. Netanjahu spotyka się z Merkel; - 26.01 Sejm przyjmuje ustawę konsultowaną z żydami od 20 m-cy bez zxastrzeżeń; - 27.01 rząd Izraela i ich mendia rozpętują nagonkę na Polskę; - 28.01. niemieckie mendia rozpętująś nagonkę na Polskę - WIDAĆ SYNCHRONIZACJĘ? _ NIECH CAŁUJĄ NAS W CZTERY LITERY!   I CZTERRY..... W BOK OD POLSKI!     TU SĄ ŻYDOWSKIE OBOZY ŚMIERCI: https://www.facebook.com/pl.sputnik/videos/1684071888303404 https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1662346423852590&set=a.669225189831390.1073741826.100002317442532&type=3&theater

A tu "wyborco"  znajdziesz trochę odpowiedzi (resztę - szukaj, szukaj) na swoję wątpliwości o udziale finansjery żydowskie w sprowakowaniu  II wojny swiatowej :

http://niepoprawni.pl/blog/dariusz-grudziecki/dlaczego-zydzi-boja-sie-prawdy-o-holokauscie


Styczeń
30
2018
Dodał wtorek, 30 stycznia 2018r.

Ostatni link mi się powtórzył, właściwy jest ten:

http://niepoprawni.pl/blog/dariusz-grudziecki/dlaczego-zydzi-boja-sie-prawdy-o-holokauscie

A "Falangę" oczywiście, że założę, niech szachraje widzą kto im stanie na przeszkodzie w tworzeniu chazarskiej Judeopolonii.


Styczeń
31
2018
Dodał środa, 31 stycznia 2018r.

Na wniosek Wojewody Mazowieckiego w obliczu szykującej się prowokacji KODorastów, żydokomuny UBeckiej tudzież innej hołoty na utrzymaniu żydowskiego grandziarza  Jurka Sorosa, organizatorzy odwołali manifestację. A tu jest dobry film kasowany w Izraelu i Jewrejsojuzie:

https://youtu.be/FmNKxnNBmQY


Styczeń
31
2018
Dodał środa, 31 stycznia 2018r.

https://twitter.com/RuchNarodowy/status/958733754553503744


Styczeń
31
2018
Dodał środa, 31 stycznia 2018r.

A tu pokazali się pod Ambasadą ci którzy mieli dokonać prowokacji jako "Narodowcy" - widzimy znajome mordki UBeków i słynnego Hadacza:

https://twitter.com/wPolscepl/status/958791966136913920


Luty
01
2018
Dodał czwartek, 01 lutego 2018r.

Hadacza nikt  nie zawiadomił, że prowokacje nie wypalą, bo narodowcy wycofali demonstrację. Ale coś lewactwo nie ma prowokatorów, tylko ten hadacz i farmazon?


Luty
01
2018
Dodał czwartek, 01 lutego 2018r.

Było ich ok. 20


Luty
01
2018
Dodał czwartek, 01 lutego 2018r.

Chrapan nie ubolewasz , że Macierewicz przestał rozbrajać wojsko ? Ty jako sierżant z Rozewia masz dużo wiedzy na ten temat. Wyjaśnij mi co robił Janniger u Macierewicza i dlaczego jego ojciec to prof Schwartz ? Jak sie czuje  złoty medalista ,, Za zasługi dla obronności "   Misiewicz ? Nie zazdrościsz ? Pisz ,, kochany " pisz do upadłości , bo starzejesz się szybciej jak inni. Widać po tekstach.


Luty
01
2018
Dodał czwartek, 01 lutego 2018r.

Ceść "Januszko". Macierewicz niczego "nie przestał" - co prawda objął po nim stanowisko mniej energiczny i twardy ale mam nadzieję, że kierunek będzie ten sam - zwiększenie armii do 200 tyś. zaplanowanych przez A. Macierewicza zakup "patriotów" wynegocjowanych przez A. Macierewicza i uruchomienie ich produkcji w Polsce (oczywiście po całkowitym usunięciu z wojska absolwentów sowieckich uczelni i polskiej ASG z czasów PRL - by  wyeliminować możliwości ewentualnej ich pracy na rzecz "wschodniego sąsiada) Co do Jannigera i Schwartza - zadaj pytanie A. Macierewiczowi - jest na Twitterze ogólnie dostępny. Misiewicze i inne Misiaki mnie nie interesują stąd też odsyłam do nich, Pisać pisałem i będę pisał, a nawet wzorem jakiegoś "krawca" też książkę napiszę i zapewniam Cie, że zdążę mimo mojej starości. Co do tej starości - zmierzmy się kto jest starszy mimo, że prawdopodobnie masz mniej lat co najmniej o jedno pokolenie. Przyjdź w niedzielę ok. 123 na jeziorko i wejdź do przerębli (mam nadzieję, że lód tam się utrzyma do niedzieli) zobaczymy kto dłużej wytrzyma. Powszechnie wiadomym jest, że starzy ludzie siedzą tylko pod piecem - zobaczymy kto pierwszy będzie uciekał pod piec.

Cześć "Januszko"


Luty
01
2018
Dodał czwartek, 01 lutego 2018r.

P.S. Na Rozdewiu nigdy nie byłem mimo że kiedyś bardzo lubiłem tamtejszą latarnię widoczną z morza na 20 mil od brzegu. Ona pokazywała czy prowadzona nawigacja wówczas terestryczna (innej możliwości prowadzić na jachtach nie było) jest prawidłowa i czasami celowo czekało się na morzu aż "się ściemni to się rozjaśni"


Luty
01
2018
Dodał czwartek, 01 lutego 2018r.

chrapan ,jestes tak glupi ,ze przestaje twoje idiotyzmy czytac , zmien gacie chlopie i pomysl o wiecznym odpoczynku


Luty
01
2018
Dodał czwartek, 01 lutego 2018r.

Pardon Chrapan . Okłamali mnie , że Ciebie doskonale znają , a ja wody i lodu zimą unikam , bo kiedyś na jeziorku pod Łuksztami topiłem się. A z tym zbrojeniem też chyba słabo liczysz. Patriot pod Słupskiem jest potrzebny dla amerykańskich ,, marines " , a nie dla nas. Niedaleko od Braniewa zaraz za granicą jest rozmieszczona ruska baza wojenna. Byłem tam blisko po paliwo. Obecnie teren rekultywują i staną tam Iskandery. Jak myślisz po co ? Z Braniewa do Trójmiasta  150 km, a do Słupska 300. Zasięg rakiety 400 km . Jak myślisz po jakim czasie Patriot zostanie zamieniony w złomowisko ? Błasiak kupi 4 okręty podwodne , a w bazie morskiej pod Kaliningradem ( Bałtijsk ) stacjonuje takich 20. Jak myślisz , kto kogo ustrzeli pierwszy ?  WOT Antoniego miał liczyć 20 tys ludków łącznie z kalekami , a liczy 7 tys Jak myślisz kogo będą bronić jak Ukraina z partnera przeistoczy się w agresora , po kolejnych wyborach ? Po prostu staną się sprzymierzeńcami Rosji legalnie w drodze wyborów . Jak myślisz zdolność bojowa jednostek operacyjnych ( czołgi , piechota , artyleria , a chemicy ) , po przesunięciu 1300 oficerów  do WOT wzrosła  ? Ja tam się nie uczyłem wojennego zawodu , ale czytam i myślę. A ty nie umiesz liczyć widzę . Kto ciebie uczył matematyki ?


Luty
01
2018
Dodał czwartek, 01 lutego 2018r.

Ty "Januszko" musisz podszkolić się nie tylko w matematyce czy logice ale i poglębić chociaż do stopnia podstawowego swoje wiadomości w których zabierasz głos i dopiero wówczas będziemy mogli podyskutować a nie na zasadzie "chłop o niebie świnia o chlebie" - patrioty w Słupsku nie są nasze ale amerykańskie, a my kupujemy nowe na własność (dzisiaj w teleekspresie podali, że  USA zeszło z cerny o połowę). Doszkol się solidnie , a na razie kończę z Tobą dyskusję, nie mam czasu douczać nieuków.


Luty
01
2018
Dodał czwartek, 01 lutego 2018r.

Tu jest kolejne info o współpracy żydów z Hitlerowcami :

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1572609036155895&set=a.374571889292955.88893.100002204407167&type=3&theater


Luty
01
2018
Dodał czwartek, 01 lutego 2018r.

Nu ty Chrapan. Podejrzewam ciebie o debilizm ( to nie jest choroba , którą można wyleczyć) . Odpowiedz mi dlaczego Macierewicz odsunął od dowodzenia znakomitych generałów i pułkowników takich jak gen Rózański , a powołał na pomocników ( prawa ręka ) Misiewicza i Jaggiera . Poczytaj życiorysy generałów i pułkowników . Ukończyli  ( nie szkoły oficerskie ) uczelnie wojskowe w USA, .W.Bryt Kanadzie , Niemcy. Brali udział w walkach ( misja pokojowa ? ) w strukturach tych armii w Iraku , Afganistanie,,,,,Znają biegle języki. Dlaczego Macierewicz ich sie pozbył ? Kaczyński nie miał wyjścia , musiał podziekować  jemu za zdewastowanie wojska , inaczej wpółpraca wojskowa jest przerwana. Wiedział ze strony sojuszników NATO . Na rozmowy w  sprawie zakupu sprzętu wojskowego Macierewicz wysyłał debili bez znajomościi języka angielskiego.  Przerwij spektakl komentarzy pozbawionych sensu i propagowania idiotyzmów. Idz nad jeziorko pasłęckie i uważaj , aby od zawrotu głowu uniknąć tragedii.


Luty
03
2018
Dodał sobota, 03 lutego 2018r.

Ten Januszko  to pisze jak ruski oficer.  Ten  język, ten styl jakby prosto z ubeckiej katowni. W dodatku same kłamstwa. Tfu! 


Luty
03
2018
Dodał sobota, 03 lutego 2018r.

A skąd ty nick znasz taki język? Nie byłes po tamtej stronie?


Luty
03
2018
Dodał sobota, 03 lutego 2018r.

z ksiązek, misiu, z ksiązek. Trzeba czytać. Mozna tez ogladać filmy dotyczące  okresu stalinowskiego.. 


Luty
03
2018
Dodał sobota, 03 lutego 2018r.

Można poczytać :"Zapiski oficera Armii Czerwonej " Sergiusza Piaseckiego, w internecie są też czytane kawałki,  tak jakby słuchowisko. Na przykład, 9 minut słuchowiska:

 

https://www.youtube.com/watch?v=0QUXH0s6GUo

 


Luty
03
2018
Dodał sobota, 03 lutego 2018r.

to lepsze:

 

https://www.youtube.com/watch?v=yLjF1qTDsi8

 


Luty
10
2018
Dodał sobota, 10 lutego 2018r.

Petycja do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej w Sprawie Wznowienia Ekshumacji w Jedwabnem. http://www.citizengo.org/pl/signit/84089/view


Luty
10
2018
Dodał sobota, 10 lutego 2018r.

 Ekshumacje w Jedwabnem są niezbędne.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
08:43 dziś
Ble

Żal tej rodzinny, czy tam człowieka. Nie potrafi...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
08:30 dziś
Mieszkaniec

Ale ta droga jest za wąska na ruch w dwie strony

Czekanie na decyzję
08:21 dziś
Wojtek

Ale mu Pan powiedział

Minął weekend - 7 mandatów za prędkość
08:17 dziś
KRYSTYNA

Zakaz parkowania po obu stronach ulicy i ruch w dwie...

Czekanie na decyzję
08:12 dziś
Mieszkanka

Ruch zmalał tylko na okres wakacyjny, we wrześniu...

Czekanie na decyzję
08:11 dziś
Mat

O takiej wodzie marzyłem :) Mocno zarybic i można...

Projekt gotowy
08:05 dziś
Haha

Ichtiolog ;)

Projekt gotowy
Dziś: 17Wczoraj: 33więcej 64444
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

29°
wiart: 8.45 m/s wilgotność 51% ciśnienie 1012 hPa zachmurzenie 43% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

18° - 32°

CZW

18° - 26°

PT

15° - 23°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

13° - 25°

PON

14° - 29°

Aktualności forum