Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

LIST OTWARTY Księdza Stanisława Walczaka

dodał niedziela, 07 maja 2017r.
ks. Stanisław Walczak Szanowny Panie Prezydencie! Szanuję Pańską pozycję, szanuję Pańskie wykształcenie. Jest Pan ekspertem od prawa krajowego i międzynarodowego, jest Pan także współobywatelem wszystkich Polaków, których część wybrała Pana na Prezydenta Państwa. Wzrastał Pan w dobrej sytuacji materialnej i przychylnej atmosferze duchowej. Ot, jak wspaniały kwiat, dojrzewał Pan w cieplarnianych, wygodnych warunkach. W ten sposób odcięto Pana od życia przeciętnego człowieka. I chociaż chylę

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Widze, że Narodowcy rozpoczęli ofensywę. Niestety atakując PiS nic nie zdziałają. Nic, panie Chrapan. Pozdrawiam

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
... nie mogę.... Rosja ma tak dużo pożytecznych idiotów w Polsce, że nie musi NIC mówic... oj Panie Chrapan.... A po wojnie to tez było, że ,,Polacy,, utworzyli PKWN i wprowadzili żydokomunę? Radzę mniej narodowców a więcej zwykłego rozsądku.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Nie tyle słowa są ważne, co czyny. A prawda jest taka, że wszyscy mają swoje, narodowe interesy i mają Polskę gdzieś. Zawsze Ją sprzedadzą, jeśli będą mieli w tym interes. A Rosja ZAWSZE działała przeciw nam i teraz też to czyni. Nie dajmy się zwieść.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Chyba gosciu wymiekl, nie wie jak cie potraktowac. jego swiat legl w gruzach. Jak to? Chrapan i taki tekst. Ale co zrobic z ludkami o ciasnych umyslach. Na nazwiska Chrapan reagowali jak pies Pawlowa a tu traptem zamiast kosci szyszka.....

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
..13 - Przytocz chociaż jedną wypowiedź rosyjskich władz ingerującą w nasze Państwo, ja natomiast jestem w stanie przytoczyć dziesiątki wypowiedzi Niemiec, Francji . I mam pełne prawo do twierdzenia, że w obecnym, powtarzam, obecnym czasie Rosja jest neutralna wobec Polski odwrotnie njiż "zachodni sojusznicy". Natomiast Ksiądz mnie nie interesuje natomiast Jego List jest jest odzwierciedleniem moich poglądów mających dość Magdalenkowych szachrajstw wg "lelum-polelum"-CZAS NA RZECZYWISTE ZMIANY

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
bo to fejk jest a nie prawdziwy Chrapan. To jasne.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Jesli fakty /w tym przypadku Chrapan? sa przeciwko nam tym gorzej dla faktow. Juz swojacy zaczynaja sie nawzajem do psychuszki zapedzac. A Chrapan ma racje! I tu z moim wpisem macie klopot. Chrapcio! Moje korzenie tez tez z Wilenszczyzny a konkretnie z Trok, tyle, ze moj SP Ojciec poszedl do lasu, do AK, a potem przez prawie dwa lata w wiezieniu w Wilnie u ruskich siedzial.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Albo ktoś się podszył pd Marka Chrapana albo coś mu odbiło. Wierzyć mi się nie chce aby dał się nabrać na manipulację tego księdza. Pan prezydent nigdy nie powiedział złego słowa na żołnierzy LWP, wręcz przeciwnie. A nazwanie sowieckich sługusów zdrajcami jest powiedzeniem szczerej prawdy.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Ale czy to Chrapan, czy jakas prosowiecka podróbka. Myślę, że podrobka.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Zgadzam sie ze stanowiskiem Chrapana! Pewno ten drugi zaraz mnie wywie.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
p.s. ciekawi mnie , czego Pan sie doszukał, bo ja zdania o dziwnym księdzu nie zmieniam.. hm?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Poza tym USA nie sa wobec nas zdradzieckie, tylko realizują SWOJE interesy. Więc neutralne są, ale dobrze miec wspolne interesy - to nasza szansa. A wrogowie - to Rosja i Niemcy. Reszta sie by z grubsza zgadzała. Preferuje Pan tzw ,,Międzynorze,, co było polityką Lecha Kaczyńskiego

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Rosja jest neutralna...?? he he heee ... a weź Pan, kimkolwiek jestes.... ochłoń.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Każdy się doszuka czego chce. List natomiast jest ewidentnym przesłaniem pod którym podpisuję się w całej pełnej rozciąglości - DOŚĆ "LELUM POLELUM" I NAKŁADANIE JARMUŁEK WYBRANYCH JAKO "NARODOWYCH" RZĄDÓW W POLSCE! NAJWYŻSZY CZAS ZDEFINIOWAĆ NASZYCH WROGÓW - NIEMCY, PRZYJACIÓŁ -WĘGRY, CZECHY (SŁOWACJA?) SERBIA (Chorwacja?), BIAŁORUŚ, - PAŃSTW ZDRADZIECKICH - FRANCJA, ANGLIA, USA, PAŃSTW OBECNIE NEUTRALNYCH WOBEC NASZEJ NIEPODLEGŁOŚCI - ROSJA, CHINY, JAPONIA, INDIE ITD.... STOP LELUM POLELUM

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
17 lat w Afryce, potem Niemcy. Jego brat mieszka w Niemczwch. Przyjaciel niby księdza Sowy i lwactwa. Krytykuje Żołnierzy Wykletych. Moim zdaniem, sa na niego jakies haki albo to lewak czerpiacy wiadomości o olsce z niemieckiej prasy i swoich znajomych lewaków w Polsce. Tyle. Ten ksiądz to nie jest temat, on reprezentuje poziom lemańskiego. Więc wszystko jasne.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
. Co ten ksiądz robi, gdzie posłyguje, bo ja go tylko widzę w GW-nie. Panie Cheapan, bo pomyślę, że się ktos pod Pana podszył..... Toz to człowiek lewactwa. Kto jest jego biskupem, chociaz to mi Pan napisze? Bo może wcale nie jest księdzem...?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Co do księdza, żadnej infoormacji i jego parafii albo działanlności oprócz tego, że mocno i niekulturalnie krytykuje Pis i Kaczyńskiego.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Prezydent nie mówił, że Kresowiacy byli lub sa zdrajcami. O co dokładnie Pan chodzi, proszę wyajśnić.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Kazdy sam sobie może poszukać. Zamieściłem ten list bo on nikogo z myślących ludzi nie podzieli . To są oczywiste fakty rodzin kresowych, m.inn. i mojej. Mój ś.p. Ojciec wybrał inną drogę - 10 laqt zsyłki - niż iść w "Armię Radziecką" ale on już był u swoich, na swojej ziemi, natomiast ci co byli jeszcze na zsyłce wyboru nie mieli żeby wrócić na swoje ziemie. To nie oni są zdrajcami, zdrajcami byli i nadal są nasi tzw. "koalicjanci zachodni" - to oni sprzedali nas najpierw stalinowskiej żydokomu

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Po prostu Prezydent wyraźnie oddzielił Naród Polski od najeźdźców. Dlaczego jakiś ksiądz zaczyna manipulowanie?? Może następny po Lemańskim?? Proszę napisć coś więcej o tym księdzu, kim jest, co robił, gdzie posługuje, kim są jego rodzice, co robił w okresie PRL.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Dziwię się, że Pan, Panie Chrapan ulega takiej manipulacji. No chyba , że czegoś nie wiem? Prezydent dobitnie ma na mysli komunistów oddanych Moskwie a nie żołnierzy Armii Ludowej. Mylę się?

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
Bez przesady, żołnierzy Prezydet nie nazwał zdrajcami. Przeciwnie. Zdrajcami nazwał komunistów i ich pomiot.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
trzeba najpierw mieć ludzką naturę, trzeba być człowiekiem. Bóg bowiem nie niszczy natury leczy ją uświęca. Pańska teza o zdrajcach zakłada brak poczucia człowieczeństwa! Czyżby łaska Boża spadła na niepłodną glebę? Zapewniam Pana, że ta ideologia jest nie ludzka więc i nie jest chrześcijańska. Wiem, że tymi słowami niczego nie osiągnę. Stanę jednak wobec mego Pana z czystym sumieniem.

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
ich żywych. Zabrał się do ciężkiej pracy! Kilkadziesiąt lat później nazwał Pan jego potomków, potomkami zdrajcy! Jakby zapomniał Pan, Panie Prezydencie o tym, że nowy porządek w Europie po II wojnie światowej był wynikiem umowy pomiędzy zwycięskimi mocarstwami! Oskarża Pan biedaków, którzy przeszli przez piekło o zdradę oraz o przekazanie jej w genach jego potomkom. Wiele Pan wie, ale życia to Pan nie poznał! Na koniec, jako kapłan, bo jako kapłan piszę te słowa, dodam: żeby być chrześcijaninem,

Wrzesień
09
2017
Dodał sobota, 09 września 2017r.
maleńkim dziecku, które pozostawił w domu. Serce mu pękało. Kiedyś dotarła do niego wieść, że jego ciemiężcy gromadzą takich jak on, by wspólnie wyswobodzić jego ojczyznę i by mógł powrócić do swych ukochanych. Zgłosił się na ochotnika. Czołgał się w błocie, pośród świstających kul, w przerwach z tęsknotą śpiewał: „czy stąd niedaleko już, do grających wierzb, malowanych wzgórz?” Strzelał i strzelano do niego, a kulom się nie kłaniał.... Po tej morderczej zawierusze powrócił do swoich... Zastał

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
12:35 dziś
Emsi

God Bless You Man

Srebrny medal w rzucie oszczepem
12:11 dziś
Były pasłęczanin

Olisadebe też nie był nasz a strzelał dla kadry...

Srebrny medal w rzucie oszczepem
12:06 dziś
Adam

Takie osiągnięcia juniorów z Polonii jest od wielu...

Srebrny medal w rzucie oszczepem
11:21 dziś
Danel

Zablokować ta ulice z dwóch stron i zakaz jazdy dla...

Czekanie na decyzję
11:13 dziś
Mick

Nic nie wyjdzie kasa pusta jak bęben, dyrektor...

Badanie sytuacji ekonomicznej spółki - audyt w...
11:12 dziś
[ytam

Z czystej ciekawości...czy to jest odpłatne?

Kampery
11:07 dziś
Hhkg

Trzeba tego gościa od napraw samochodów...

Czekanie na decyzję
Dziś: 32Wczoraj: 33więcej 64459
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

32°
wiart: 8.45 m/s wilgotność 45% ciśnienie 1012 hPa zachmurzenie 43% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

18° - 32°

CZW

18° - 26°

PT

15° - 23°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

13° - 25°

PON

14° - 29°

Aktualności forum