Z ostatniej chwili

Forum Co? Gdzie? Kiedy?

Inauguracja zbiórki podpisów w Pasłęku dla Krzysztofa Bosaka.

dodał środa, 12 lutego 2020r.
17.02.2020 Konfederacja inauguruje zbiórkę podpisów dla Kandydata na Prezydenta RP Pana Krzysztofa Bosaka. Przy dobrej pogodzie zbiórkę rozpoczynamy grupowo w okolicach "Biedronki" na ul. Ogrodowej o godz. 10,00 - przy pogodzie deszczowej do godz. 14,00 - zbieram tylko ja, a o 14,00 do ok. 15,30 dołączą przedstawiciele partii Korwin i Korony. Natomiast w godzinach 15,40 - 17, 20 zapraszamy Pasłęczan do KAWIARNI "MIR" ul. Kopernika gdzie można będzie zadać pytania, podyskutować z przedstawicielami trzech partii wchodzących w skład Konfederacji.

Luty
21
2020
Dodał piątek, 21 lutego 2020r.

@Marek Chrapan - Antypis w Polsce ma poparcie 50% i w razie jego zwycięstwa możemy sie spodziewać olbrzymich represji wobec przeciwników, co z kolei poderwie przeciwną stronę do oporu i wojnę domową mamy jak w banku, ze wszystkimi jej okropnymi skutkami. Wtedy Polska osłabnie i przestanie się liczyć a na to liczą Jej wrogowie. W wypadku zwycięstwa Dudy, zagrożeniem mogą być pretensje i wpływy żydowskie ale tu to nawet pisowcy i antypisowcy mogą się częściowo zjednoczyć, bo żydzi nie maja w Polsce 50% poparcia i mogą łacno przegrać. Zauważmy, że antypis ani słowem nie występuje przeciw roszczeniom żydowskim a przecież na tym polu mógłby zwalczać Dudę. O czym to świadczy? To świadczy o tym, że bez zmrużenia oka wypłacą Żydom wszystko, czego Żydzi zażądają. Tak to widzę z dołu, bo nie jestem politykiem ani zaślepionym pisowcem a tym bardziej nie jestem antypisowcem. Mnie też nie podobają się mycki w pałacu prezydenckim ani obchodzenia żydowskich świąt ale kładę to na karb PRZEJŚCIOWYCH konieczności politycznych, wynikających ze słabości Polski. A Ruch Narodowy - nie oszukujmy się - jest słaby i musi upłynąć sporo czasu aby zaczął odgrywać dużą rolę w polskim życiu politycznym. Odbieranie głosów Dudzie teraz nie jest rozsądne, prowadzi prosto do prezydentury Kidawy, baby głupszej od głąba Komorowskiego.


Luty
21
2020
Dodał piątek, 21 lutego 2020r.

chrapcio jołopo, jeśli tak mogę familiarnie do ciebie. W  1968 to mój Ojciec AK-owiec z Wilna mógłby cię zgnieść jedną reką bo miał je jak bochny chleba, tylko on na gawniactwo peerelowskie nawet nie zwracał uwagi a jak mu się czasem który ukłonił to kazał   żeby na powitanie czapkę zdjął a nie salutował do jakiejs bolszewickiej blachy bez orzełka w koronie. Co najwyżej mogłeś wtedy ode mnie w pysk dostać bo jesteśmy równolatkami tyle, że ciebie jest o 1/3 mniej niż mnie, a pewno wtedy proporcje były dla mnie jeszcze bardziej korzystne ale o szmaciarzy w zielonych komuszych mundurach nie chciałem rąk brudzić. Ja w przeciwieństwie do ciebie nigdy nie pyszczyłem i płakałem tylko działalem po wszystkich knajpach pólnocnej Polski. Na wypierdków w mundurach nawet nie zwracałem uwagi bo to nigdy gdroszem nie śmierdziało i godzinami siedziało nad jednym kuflem wielbłądziego moczu paląc śmierdzące sporty Sporty albo inne Mazury kupowane w kioskach na sztuki. .


Luty
21
2020
Dodał piątek, 21 lutego 2020r.

Dalej piszcie dyrdymały , które nie mają sensu , a ja patrzę na problem przez częste zaglądanie do porfela i strach jaki mi w oczy zagląda. Dzisiaj dolar w kantorze 4,10 zł . Dla ZIOBRÓW , Horałów, Sasinów wszelkiego typu funkcjonariuszy nie znaczy nic. A co znaczy dla rodziny w której pojawi się choroba nie tylko raka ? A co znaczy podwyżka za wywóz śmieci i wiele innych ? A jak ocenić działania hochsztaplerów rządowych , którzy oszukańczą metodą dokonują kupna wyborców za pomocą pieniędzy wyborców ? Dokonują rekonstrukcji w kształtowaniu ustaw budżetowych w ten sposób , że wykopują doły i z jednego do drugiego przerzucają grosze. Oby do wyborów. Koniec roku będzie pusty porfel wyborcy.


Luty
21
2020
Dodał piątek, 21 lutego 2020r.

Ile chcesz kupić tych dolarów? 10 tysięcy? Sprzedam po 4,05.

Na kursie do Elbląga zarobię z osiem stówek bo przy takiej ilości kupie spokojnie po 3,97. Co do reszty wpisu to pełna zgoda.


Luty
21
2020
Dodał piątek, 21 lutego 2020r.

Wy tu na Chrapana rzuciliście się zgodnie i wypominacie mu głupotę młodości. Ludzie się zmieniają i wyrastają ze starych poglądów. i teraz Chrapan jest przeciwnikiem komuny a Wy ciągle swoje.


Luty
21
2020
Dodał piątek, 21 lutego 2020r.

Wyborco. To co piszesz o działaniach rządowych to nic nowego. Każdy rząd by chciał finansować z naszych podatków wszelaki socjal, udogodnienia, dopłaty itp. swoim obywatelom. Tylko trzeba mądrze pieniędzmi rozporządzać. Co do podwyzek to może warto poszperać w necie co jest ich przyczyną,np. cena energii. Smacznego :)


Luty
21
2020
Dodał piątek, 21 lutego 2020r.

A czytałeś bezstronny jak się tutaj wojak przechwalał, że dobrze zrobil bo jak jego koledzy poszli do wojska to on już był gość i mógł kotów ganiać. Nigdzie nie widziałem wpisu żeby się wstydził swojej decyzji. No i jeśli taka to patriotyczna rodzina to gdzie byli rodzice, że goowniarzowi na taku numer pozwolili.


Luty
21
2020
Dodał piątek, 21 lutego 2020r.

@bezstronny-bład błedem jest,ale sierżant LWP przysięgi nie oszczekał.


Luty
21
2020
Dodał piątek, 21 lutego 2020r.

@fun - Rzadko podejmuję polemikę z jołopowotościami ale ponieważ wkroczyłeś na pole z którego stawałem przed sądem, więc ci odpowiem chwalipięto o swoim ojcu z AK - AKowcy z Wileńszczyzny gnili w łagrach, jak mój ś.p. Ojciec skazany na 10 lat. Chyba że byli typu ojca JNiTAJ "Bula" którry złapany przez NKWD z bronią w ręku w oddziale "Łupaszki" z setką kolegów rozstrzelanych natrychmiast, po trzech miesiącach był oficerem LWP. Natomiast jeżeli jesteś w moim wieku to niezależnie od twojej ówczesnej "obfitości słoniny" tobie to obiłem mordkę po wyjściu z "Dorotki" mimo ORMOwskiej legitymacji za co poleciałeś poskarżyć się MO.

@ do tych którzy twierdzą że udział w szkołach wojskowych komuszego systemu to był mój błąd.  Po raz kolejny mówię - Nie. Od najmłodszych lat byłem wychowywany w domu na żołnierza, a wyszkolenie żołnierskie mogłem zdobyć wówczas tylko i wyłącznie w komunistycznych szkołach bo innych nie było - tak jak zdobywali je Najwięksi Patrioci - R. Traugutt w carskich szkołach wojskowych,  J. Haller w Austriackich szkołach wojskowych,,, ITD... dziesiątki tysięcy im podobnych. Podobnie zresztą jak nauczyciele uczący się w komunistycznych szkołach i uczący wg komuszych standardów, lekarze uczący się w komunistycznych uczelniach i leczących też zatwardziałych do dzisiaj komuchów itd... itp...  Ja nie zdołałem w komunistycznej Polsce zdobyć pełnego wykształcenia wojskowego, wychodząc z wojska po ok. 1,5 rocznym stażu po podoficerskiej szkole mimo że, przysługiwało mi prawo wstępu na 2 rok szkoły oficerskiej po 2-letnim stażu.

Jołopowastość po nickiem "fun"..... "wynalazek" itd..... zamiast wysilać się na klekotanie jakiejkolwiek "treści" (beztreści) w klawisze wpisz swój prawdziwy nick-rzeczywistość - "czereśniak" i wszystko wiadome.
 


Luty
21
2020
Dodał piątek, 21 lutego 2020r.

Ja to rozumiem. Sam będąc w wojsku z poboru starałem się jak najwiecej nauczyć z żołnierskiego rzemiosła, by być dobrze wyszkolonym żołnierzem aby "w razie czego" celnie strzelać do komuchów. A kompanijny politruk cieszył się bo myślał, że ja to tak z miłości do "socjalistycznej ojczyzny". Gdyby wiedzieli, co ja syn partyzanta myślę o nich, to brrr ... 


Luty
21
2020
Dodał piątek, 21 lutego 2020r.

@bezstronny-jestem pewny,że jeszcze masz schowaną legitymację PZPR-u.A jeżeli już nie masz to prawdopodobnie zjadłeś ją ze strachu.


Luty
21
2020
Dodał piątek, 21 lutego 2020r.

@Panie Chrapan-wielki szacun za wysokie wyksztalcenie.Śmiem twierdzić,że jedno z wyższych w pana organizacji.Szkoła powszechna i kursy poligonowe to coś niesamowitego,robi wrażenie.


Luty
22
2020
Dodał sobota, 22 lutego 2020r.

Pęc można ze śmiechu nd twoimi przypuszczeniami bidny psychiatro, niemoto umysłowa.


Luty
22
2020
Dodał sobota, 22 lutego 2020r.

A co z przysięgą chrapcio? Wstydzisz się czy nie? I jak ty na tego żołnierza byłeś wychowywany jak zaraz wojsko opuściłeś. A tak obok: Należał twoj ojciec do ZBOiD-u czy nie? Bo mój choć mógł mieć wyższą emeryturę jak dowiedział się jakie tam są typki to pomimo namów sie nie zapisał. No i znów familiarnie: doopku ja mam 190 cm wzrostu i dziesięć lat uprawiania zapasów, nie to co ty 160 w kapeluszu. Dziś też nie sposó porównać twojej sylwetki do mojej, ja nadal wysoki, wyprostowany  i smukły, nie przekraczam setki a ty jak worek kartofli. W ktorym to roku była ta akcja pod Dorotką. Coś mi się wydaje, że ja wtedy w Pasłęku nie mieszkałem, zresztą nie pamiętam żeby ktokolwiek mnie w życiu pobił.

"Ja, obywatel Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, stając w szeregach Wojska Polskiego, przysięgam Narodowi Polskiemu być uczciwym, zdyscyplinowanym, mężnym i czujnym żołnierzem, wykonywać dokładnie rozkazy przełożonych i przepisy regulaminów, dochować ściśle tajemnicy wojskowej i państwowej, nie splamić nigdy honoru i godności żołnierza polskiego. Przysięgam służyć ze wszystkich sił Ojczyźnie, bronić niezłomnie praw ludu pracującego, zawarowanych w Konstytucji, stać nieugięcie na straży władzy ludowej, dochować wierności Rządowi Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Przysięgam strzec niezłomnie wolności, niepodległości i granic Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej przed zakusami imperializmu, stać nieugięcie na straży pokoju w braterskim przymierzu z Armią Radziecką i innymi sojuszniczymi armiami i w razie potrzeby nie szczędząc krwi ani życia mężnie walczyć w obronie Ojczyzny, o świętą sprawę niepodległości, wolności i szczęścia ludu. Gdybym nie bacząc na tę moją uroczystą przysięgę obowiązek wierności wobec Ojczyzny złamał, niechaj mnie dosięgnie surowa ręka sprawiedliwości ludowej".

 Nie słyszałem żeby ktoś zwolnił żołnierzy LWP ze złożonej przysięgi


Luty
22
2020
Dodał sobota, 22 lutego 2020r.

@ fun . Ja wysoki, wyprostowany, smukły do nieba i głupi jak trzeba. Jedni mają sylwetkę a drudzy rozum. A tak obok to chyba jednak w dziób oberwałeś bo masz osobistą niechęć do p.Chrapana :) I podziękuj p.Markowi za ten cios od dołu , dzięki temu chodzisz wyprostowany. Fun, jako znawca to napisz czy mnie obowiązuje jeszcze przysięga którą złożyłem odbywając zasadniczą służbę wojskową w latach siedemdziesiątych? Ratuj, nie mogę spać nie mogę pić :)


Luty
22
2020
Dodał sobota, 22 lutego 2020r.

@takie tam..0jak odszczekasz tu na forum tą przysięgę to Ja cie zwalniam


Luty
22
2020
Dodał sobota, 22 lutego 2020r.

@bezstronny-to se zrób ten pęc,ja ci zezwalam.Jednak zjadłeś i to bez popijania.


Luty
22
2020
Dodał sobota, 22 lutego 2020r.

Jak ciebie chrapcio komuna na ochotnika szkoliła w bolszewickiej armii to co złego widzisz w tych sędziach z nominacji Rady Pańsywa. Masz rację, innej Polski wtedy nie było, tyle że trzeba mierzyć wszystkich jedną miarą.


Luty
22
2020
Dodał sobota, 22 lutego 2020r.

Różnica jest taka, że Marek Chrapan nie działa na szkodę Polski a część sędziów z nominacji Rady Państwa na szkodę Polski działa. Taki wynik daje mierzenie wszystkich jedną miarą.


Luty
23
2020
Dodał niedziela, 23 lutego 2020r.

@mierniczy-czy masz na myśli Kryśkę od sałatek i jej kumpla sędziego stanu wojennego?


Luty
23
2020
Dodał niedziela, 23 lutego 2020r.

Ile szumu klawiaturowego, ileż wyzwisk, ileż utopijnych "myśli" (zapewne pod wpływem), ileż błędów gramatycznych i nie tylko wywołałeś Marku Chrapan. Cie Florek... .


Luty
23
2020
Dodał niedziela, 23 lutego 2020r.

Wojna na całego. Nic w tym jest dziwnego. Stare sowieciarze, jak zarazki kiły, potomstwo po sobie przecież zostawiły. Jest tam i potomstwo w sensie genetycznym, i lud ogłupiony w szambie politycznym. Głupie to, bezmyślne, pozbyte polskości. Agresywne, w walce zawsze pełne złości. Tak jest zawsze wtedy, gdy walka sie toczy. Lemingi przegrają, lub przejrzą na oczy. 


Luty
23
2020
Dodał niedziela, 23 lutego 2020r.

Masz ty rymarz żal ukryty,Bo używasz słów hipokryty.Tyś sam potomkiem sowieciarza,A może i pewnego malarza.Kąsarz,plujesz na lud prawy,A wychwalasz tych co są do odstawy.Polski naród nie jest głupi i żadnego Maliniaka nie kupi.My wybierzemy mądrą Kidawę I wręczymy jej buławę.Będzie machać niczym młotem,W obłudną pissowska chołotę.


Luty
23
2020
Dodał niedziela, 23 lutego 2020r.

"Mądra Kidawa" to to samo co niemowa śpiewak lub latający słoń. Dopóki się nie odzywała, podejrzewano ją, że nie jest zbyt mądra. Jak zaczęła przemawiać z głowy a nie z promptera, to utwierdziła słuchaczy, że jest  rzeczywiście głupia. Ale to nie jest jej wina. 


Luty
24
2020
Dodał poniedziałek, 24 lutego 2020r.

kiła jest ponad narodowa, chorował Słowacki, chorował Napoleon, chorowali papiertze i królowie. Mowię to ja, syfilis, czyli to samo co kiła.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
08:30 dziś
Mieszkaniec

Ale ta droga jest za wąska na ruch w dwie strony

Czekanie na decyzję
08:21 dziś
Wojtek

Ale mu Pan powiedział

Minął weekend - 7 mandatów za prędkość
08:17 dziś
KRYSTYNA

Zakaz parkowania po obu stronach ulicy i ruch w dwie...

Czekanie na decyzję
08:12 dziś
Mieszkanka

Ruch zmalał tylko na okres wakacyjny, we wrześniu...

Czekanie na decyzję
08:11 dziś
Mat

O takiej wodzie marzyłem :) Mocno zarybic i można...

Projekt gotowy
08:05 dziś
Haha

Ichtiolog ;)

Projekt gotowy
07:55 dziś
KRYSTYNA

I niech zniosą opłatę za łowienie.

Projekt gotowy
Dziś: 16Wczoraj: 33więcej 64443
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

29°
wiart: 8.45 m/s wilgotność 51% ciśnienie 1012 hPa zachmurzenie 43% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

18° - 32°

CZW

18° - 26°

PT

15° - 23°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

13° - 25°

PON

14° - 29°

Aktualności forum