Z ostatniej chwili

Forum Co? Gdzie? Kiedy?

16.12.1922 PAMIĘTAMY

dodał niedziela, 16 grudnia 2018r.
16 grudnia mija 96 rocznica zamordowania (dla przypomnienia - po endeckiej nagonce) prezydenta Gabriela Narutowicza.

Styczeń
02
2019
Dodał środa, 02 stycznia 2019r.

Jędrek jedź już na ten zmywak, szkoda czasu na czytanie twoich epostół.


Styczeń
02
2019
Dodał środa, 02 stycznia 2019r.

epistól ...  sorry literówka


Styczeń
02
2019
Dodał środa, 02 stycznia 2019r.

do sanatorium jedzie ,czytac nie umiesz gamoniu ?


Styczeń
02
2019
Dodał środa, 02 stycznia 2019r.

Nieszczęściem nas Polaków jest to, że często wielu z nas wierzy we wszystko co usłyszy lub przeczyta, nie zastanawiając się czy to prawda czy fałsz. Dobrze by było, by każdy z nas usłyszaną nowinę porównywał z opinią o tej nowinie różnych środowisk lub osób i jeszcze dodatkowo porównał to ze swoim życiowym doświadczeniem. Wtedy łatwiej dojść do prawdy. A tak, to tylko kłócimy sie o podrzucone nam tematy, nawet nie wiedząc do końca o co się kłócimy. Np. takim przykładem może być tragedia smoleńska. Jędrek twierdzi, że sprawę tę zbadała komisja Laska a to "ludzie o najwyższych kwalifikacjach zawodowych". Nie dociera do niego, że inni ludzie, również o niemałych kwalifikacjach z tej dziedziny, twierdzą, że samolot przy tak stosunkowo małej prędkości i spadając z tak niskiego pułapu w dodatku w dość miękkie podłoże, ne mógł rozpaść się na tysiące kawałków. Podają przy tym przykłady podobnych wypadków, potwierdzających ich opinie. Dodatkowym argumentem przeciwko opinii Laska jest "badanie" tej katastrofy przez Rosjan, polegającym m. inn. na cięciu wraku, zupełnie sprzeczne z zasadami prawdziwego badania takich wypadków, stosowanych na całym cywilizowanym świecie. Takich przykładów jest multum i nie powinniśmy się spierać do upadłego o rzeczy, których nie jesteśmy do końca pewni, bo to nikomu z nas Polaków nie służy. Służy tylko naszym wrogom, którzy chcieliby widzieć nas słabymi. Pomyślmy o tym, zanim wdamy się w następną pyskówkę.


Styczeń
02
2019
Dodał środa, 02 stycznia 2019r.

(Nie dociera do niego, że inni ludzie, również o niemałych kwalifikacjach z tej dziedziny,) masz na mysli podkomisje smolenska ? pewnie tak bo nikt inny tak nie twierdzi ,Rece mi opadly i nie moge juz pisac .......


Styczeń
02
2019
Dodał środa, 02 stycznia 2019r.

I nie powinieneś. Będzie mniej głupoty.


Styczeń
02
2019
Dodał środa, 02 stycznia 2019r.

Chciałoby się napisać coś mądrego ale z braku wiedzy i argumentów łapki opadły i niech tam pozostaną. 


Styczeń
03
2019
Dodał czwartek, 03 stycznia 2019r.

Obejrzeć pisomattołki na Discovery odcinek "Katarstrofy lotnicze" dotyczący wypadku pod Smoleńskiem. Tam też wszystko zmanipulowane przez komisję Millera?


Styczeń
03
2019
Dodał czwartek, 03 stycznia 2019r.

Jestem studentem politologii na UW wGdańsku, mieszkam w Pasłęku . Jak wydostać się z  tego grajdołka i złapać stanowisko  wiceministra od cyfryzacji w Warszawie ? Panie Chrapan , to z waszej organizacji tak ludzie awansują ? To ja po ukończeniu piszę się do pana. Andruszkiewicz podkreśla , ze trzeba mieć ukończony ten kierunek.Do kogo w Pasłęku mam się zgłosić ?


Styczeń
03
2019
Dodał czwartek, 03 stycznia 2019r.

do @Leonard :  też nie wiem, jak się to robi, że ktoś kogos winduje w góę. Chrapan raczej nie jest od tego, on robi swoja robotę w Pasłeku, na szczeblu gminnym. .Ale możesz pytac tych, co do stołków się (nomen omen) dochrapali.  W Pasłeku  tylko PO-wce są na stołkach. 


Styczeń
03
2019
Dodał czwartek, 03 stycznia 2019r.

To  ,,tuskowcy " teraz mają wpływ na obsadzanie stanowisk ministerialnych ? A ja chcę do ugrupowania Chrapana , bo widzę tam mozliwości rozwojowe. PIS i PO będą przezytkiem . Do władzy dojdą ludzie od Biedronia i Chrapana . Z kim rozmawiać w Pasłęku, jeżeli mam rozpocząć karierę ?


Styczeń
03
2019
Dodał czwartek, 03 stycznia 2019r.

Leonard, zdanie o obsadzaniu stanowisk ministerialnych przez tuskowców w odpowiedzi na słowa nicka o pasłęckich stołkach dyskwalifikują Ciebie jako urzędnika i polityka. Po prosta nie KUMASZ :)


Styczeń
03
2019
Dodał czwartek, 03 stycznia 2019r.

smolensk to religia ciemno marynych pisowcow ,nic i nikt do nich nie dociera , debile spijaja brednie z ust swojego smolenskiego pasterza macierewicza


Styczeń
03
2019
Dodał czwartek, 03 stycznia 2019r.

Słowa, w kółko te same słowa od ponad 8 lat. Wysil zwoje i odnieś się chociaż do kilku pytań, np. które zadal wyżej śmieszek o 17.26 . Wiem, jesteś za cienki.


Styczeń
03
2019
Dodał czwartek, 03 stycznia 2019r.

W swojej notce chciałem zwrócić uwagę na szkodliwy dla nas Polaków zwyczaj kłócenia się o rzeczy do końca przez nas nie sprawdzonych i tylko dla przykładu podałem fakt tragedii smoleńskiej. I jaki skutek? Zamiast jakiejś refleksji i zastanowienia się, co zrobić byśmy niepotrzebnie nie skakali sobie do oczu, znowu ludzie pokroju bogdana, obrzucają wyzwiskami inaczej od nich myślących. I to wszystko. Nikt inny na ten temat nie pisnął słowa. Czyli co? Dobrze jest jak jest? Gryźmy się dalej? 


Styczeń
03
2019
Dodał czwartek, 03 stycznia 2019r.

@fan PiS - za dużo od nich wymagasz. Nie są w stanie odpowiedzieć na te pytania, bo to zburzyłoby im cały światopogląd, jaki im dano gotowy do wyznawania. Ja tylko zaapelowałem o to, by bezrefleksynie nie powtarzali zasłyszanych nowin, lecz by próbowali je porównać do innych spojrzeń na te nowiny ale to jak grochem o ścianę. A cóz dopiero domagać się od nich odpowiedzi na trudne DLA NICH pytania. 


Styczeń
03
2019
Dodał czwartek, 03 stycznia 2019r.

miej odwage jeden z drugim i podpisz sie nazwiskiem to umowimy sie n a piwko i pogadamy na argumenty , ale do tego trzeba miec jaja


Styczeń
03
2019
Dodał czwartek, 03 stycznia 2019r.

słuchej no  @Leonard:  w Pasłeku szukasz tych co się znaja na obsadzaniu stołków. W Pasłeku  tylko PO i i bezpartyjni komunisci wiedza jak to robić. Zaś ministerialne stanowiska rozdziela szef rządu w Warszawie.  Do Chrapana tez się możesz zgłosić, tylko że jego, jak widac, nie interesuja sprawy karier.  Próbuj , ale z tego co widzę, jestes słaby z logiki więc zweryfikują cię negatywnie.  Ale  zrób cokolwiek w tym kierunku,  a nie tylko pytasz na forum.  A  pracować dla Ojczyzny można zawsze, nawet poza stanowiskiem ministerialnym. Pozdro dziku.


Styczeń
04
2019
Dodał piątek, 04 stycznia 2019r.

Andruszkiwicz wczoraj przyjechał do pracy i na pytanie dziennikarza , co będzie robił  ba wyznaczonym stanowisku odpowiedział ...... blefował. Ale limuzynę już ma i prawa jazdy nie musi pokazywać , za benzynę nie musi płacić , kelnerka też poda WSzP. Szydłowa też nie ma obowiązków , ale limuzyny za nią jadą nawet dwie .Jedna zostanie skasowana drugą pojedzie. O takie stanowisko mi chodzi w przyszłośći. Taka praca dla Ojczyzny przynosi wymierne efekty. Andruszkiewicz politolog tylko na cyfryzację. Jeżeli POwiec Nowak po politologii , mógł budować drogi , a teraz buduje dla banderowców , to dlaczego ja nie mogę. Liczę na Chrapana , bo on ma dojścia wysoko. A przyjaciela trzeba szukać blisko.


Styczeń
04
2019
Dodał piątek, 04 stycznia 2019r.

@Leonard - żal dupę ściska, co? Spóźniłeś się, trzeba było pomyśleć o takiej karierze za PO, wtedy z Nowakiem byś karierę zrobił a nie teraz. Teraz to się ucz, może się czegoś dochrapiesz. A na Chrapana nie licz, on karierowiczów nie lubi jeno ideowców. 


Styczeń
04
2019
Dodał piątek, 04 stycznia 2019r.

    - Ma opinię karierowicza, któremu na jesieni 2015 r. uderzyła sodówka i który rozmienił ideę na drobne. Zresztą w bardzo kiepskim stylu. Tym bardziej, że zaczął kadencję od zdrady Ruchu Narodowego, a to my wywalczyliśmy mu jedynkę z list Kukiz'15

- stwierdził w rozmowie z "Rzeczpospolitą" poseł Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego.

- Działacze Młodzieży Wszechpolskiej zmusili go do odejścia z funkcji prezesa. Założył Endecję, w której doszło do rozłamu jeszcze przed pierwszym zjazdem, potem, będąc jej prezesem, skłócił się z resztą liderów i odszedł z organizacji, którą zakładał i którą rządził. Potem założył kolejne stowarzyszenie-wydmuszkę. W międzyczasie odszedł z klubu Kukiza, by dołączyć do Wolnych i Solidarnych, których teraz porzuca na rzecz ministerialnej teki. Gość w trzy lata zaliczył więcej wolt ideowych i organizacyjnych niż niektórzy wyśmiewani politycy przez całe życie - dodał Winnicki.
 


Styczeń
04
2019
Dodał piątek, 04 stycznia 2019r.

A Kornel Morawiecki , to kto to taki ? Cwaniak jak wszyscy ,, wolnościowcy ". To z  jego ręki syn Mateusz i Andruszkiewicz zostali BRACMI i są po imieniu. Trzymajcie tak BRACIA dalej . Świat widzi , co się w Polsce wyrabia. A  Macierewicz dalej trzyma Misiewicza za rękę z myślą , że obaj będą budowali Ojczyznę.


Styczeń
04
2019
Dodał piątek, 04 stycznia 2019r.

Bogdan, żeby rozmawiać to trzeba coś mieć pod <sufitem> a nie jaja.


Styczeń
04
2019
Dodał piątek, 04 stycznia 2019r.

Ktoś wspomniał o programie Katastrofy w przestworzach.Super program, lubię go ogladać lecz czasami mam wątpliwości.Jedna z nich to odcinek o katastrowie naszego prezydenckiego samolotu. Zabrakło mi szczegółowych oględzin wraku samolotu które jak podkreślają sami autorzy są niezbędne przy wyjaśnianiu przyczyn tragedii. Jakie wnioski ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Styczeń
04
2019
Dodał piątek, 04 stycznia 2019r.

oczywiscie masz racje , a ty nie masz jaj i balagan na strychu :)


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :platformersi
12:35 dziś
Emsi

God Bless You Man

Srebrny medal w rzucie oszczepem
12:11 dziś
Były pasłęczanin

Olisadebe też nie był nasz a strzelał dla kadry...

Srebrny medal w rzucie oszczepem
12:06 dziś
Adam

Takie osiągnięcia juniorów z Polonii jest od wielu...

Srebrny medal w rzucie oszczepem
11:21 dziś
Danel

Zablokować ta ulice z dwóch stron i zakaz jazdy dla...

Czekanie na decyzję
11:13 dziś
Mick

Nic nie wyjdzie kasa pusta jak bęben, dyrektor...

Badanie sytuacji ekonomicznej spółki - audyt w...
11:12 dziś
[ytam

Z czystej ciekawości...czy to jest odpłatne?

Kampery
11:07 dziś
Hhkg

Trzeba tego gościa od napraw samochodów...

Czekanie na decyzję
Dziś: 32Wczoraj: 33więcej 64459
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Wtorek 16 lipca

32°
wiart: 8.45 m/s wilgotność 45% ciśnienie 1012 hPa zachmurzenie 43% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:29
Zachód: 21:04

ŚR

18° - 32°

CZW

18° - 26°

PT

15° - 23°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

13° - 25°

PON

14° - 29°

Aktualności forum